Jak ktoś ma darkestdungeon w bibliotece steam to może kupić Book of Demons w promocji za 25zł (no przynajmniej ja dostałem taki kupon). Polska gra zapowiadana jako połączenie karcianki i hack and slash, z wieloma nawiązaniami do Diablo 1 - z nagrań wygląda dość prosto ale ciekawie. Zamierzam przetestować.
#darkestdungeon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, polecicie jakąś fajną gierkę (preferowalnie offline) na #android? Czeka mnie w ten weekend +/- 10 godzin w busach i fajnie by było coś ciekawego porobić. Może jest w końcu jakiś sposób, żeby odpalić #darkestdungeon?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Po tym jak z------m osiągnięcie które robiłem 2 miesiace ,r--------m pc xD.teraz na mega starym lapku instaluje darkest dungeon co prawda bez moich wszystkich modów pewnie ale walić to ważne że powracam do gry. :)
(Miałem wyłączoną synchronizacje więc wszystko od nowa :)))
#darkestdungeon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś zainstalowałem #darkestdungeon pograłem około godzinę i praktycznie nic nie rozumiem xD
Mam, więc parę pytań:
1. Jak używać umiejętności obozowych?
2. Jakie budynki ulepszać na początku gry?
3. Ile mniej więcej brać pochodni i prowiantu na dungeon?
4. Jakich bohaterów używacie i w jakim ustawieniu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MroczneWidly:

ad. 1 - musisz rozbić obóz podczas lochu oraz mieć je zaznaczone

ad. 2 - roster od razu przed pierwszą misją, żeby mieć więcej rekrutów. musisz wymienić trochę trofeów żeby starczyło na drugi
  • Odpowiedz
#darkestdungeon
Opłacają się te dodatki? (tzn jaki jest stosunek ceny do rozrywki jaką dają?) mam 120h w darkest dungeon, ale nie chcę wydawać 30 czy 50zł na guwnoprzygodę ograniczającą sie np do dodania jednostki czy jakiejś drobnej pierdoły
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silvaren: Powinieneś dodać jakiś screen dla większej atencji.

Dzięki za informacje. Nie słyszałem o tej gierce, a wygląda fajnie. Grafika nie aż tak ładna jak w Darkest Dungeon, ale może przynajmniej rozgrywka nie będzie tak z-----a jak w DD. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż ciekaw jestem jak z płynnością, bo widzę że gra śmiga na #unity3d a ostatnio ciężko znaleźć cokolwiek na tym silniku,
  • Odpowiedz
@daedalus_pl: Gra jest raczej statyczna, ataki wyglądają jak kadry z komiksu, więc z płynnością nie ma problemów. Imho Darkest Dungeon jest lepszy, bliżej mu do XCOM i moim zdaniem rozgrywkę ma miodzio. Na 130 godzin ile zajęło mi ukończenie DD z dodatkami mogę policzyć na palcach jednej ręki, ile razy zdarzyły mi się pechowe rzuty na trafienie albo jakiś kryt ze strony wroga, który przyczynił się do porażki. Cała gadka
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mordschlag: póki co pobrałem tylko dlc z muszkieterką i chcę zrobić podstawkę ile się bedzie dało a potem lecieć z dodatkami (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@keneth_: Ten chain jest bezpośrednim odniesieniem (nazwy questów jak "Ruin has come" - odniesienie do "Ruin has come to our family" - czy "Trinkets and Baubles" - odniesienie do powiedzonka narratora jak w DD znajdzie się jakieś skarby podobna struktura zadań do DD, jest nawet poziom stresu który jak się wypełni to postać robi test na cnotę i albo dostanie srogiego buffa lub debuffa). I ta ścieżka dźwiękowa. Uuuu ^o^
  • Odpowiedz