Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Liffek: łatwa wtopa :) ?
- 2
@arsky: Niggery zawsze w cenie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#csgoskins #csgolounge #csgo
Jak wypłacić ten hajs który się wygrało na "SpinKing" ? http://s6.csgoskins.net/
Jak wypłacić ten hajs który się wygrało na "SpinKing" ? http://s6.csgoskins.net/
- 3
Mirki i mireczki #csgotrade
Szukam jakiegoś skina do M4A4 :)
oddam to co na screen'ie
podobna cena, jak będzie troszkę mniej dorzuć skrzynkę i napisz w ofercie, że jesteś z wykopu
Link do wymiany
Szukam jakiegoś skina do M4A4 :)
oddam to co na screen'ie
podobna cena, jak będzie troszkę mniej dorzuć skrzynkę i napisz w ofercie, że jesteś z wykopu
Link do wymiany
źródło: comment_HBlXxIvJB35EOg8VfGrFyE2erqu1T8HM.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MaddoxX1911: przecież nie chcem M4A4 Bullet Rain FN ST -.- nara block
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Izi gplay, allin, potwierdzone info
#csgolounge
#csgolounge
- 2
cp vs orbit?
#csgolounge
#csgolounge
@Dayard: 240 z 11 kont, podkładają.
- 1
dlaczego ldlc blue mają tak dużo % ? Tam gra chyba platinum tak ?
- 2
mirki potrzebuje pewniakow bo wczoraj skiny poszly w p------c przez VP #csgolounge
- 2
A wie ktos na kiedy planowane sa mecze VP w SLTV StarSeries XII Finals
Nie moge tego nigdzie znzlesc wiem tylko ja wyglada drabinka.
#csgolounge #csgo #csgomecz #csgozwykopem
Nie moge tego nigdzie znzlesc wiem tylko ja wyglada drabinka.
#csgolounge #csgo #csgomecz #csgozwykopem
#csgolounge To jakiś nowy dziwny scam, czy serio ktoś od csgl ?:P Brać takie coś na poważnie?
źródło: comment_DXOyaTRENsdpIixvVEu7AKTd8wBsm4cd.jpg
Pobierz- 0
@yazir: Przynajmniej inni zobaczą i się nie nabiorą, a są tacy którzy w to wierzą :D
- 0
@PandroZgred: wrzucałem podobnego screena na reddita csgolounge. Fake.
- 2
wygryw czy przegryw? Huntsman FT za moje cache,overpass,dust,inferno,cobblestone i meteoryt FN
#csgolounge #csgotrade
#csgolounge #csgotrade
źródło: comment_Eq899s76ejZO9Hs8kzUbL2Km6OnhZ9u2.jpg
Pobierz- 1
@Pomidorrrrr: jeszcze nie zamienilem ;)
- 2
Czy po wczorajszym meczu TSM vs. Fnatic wszyscy będą betować TSM ? Czy TSM stanie się nowym "ulubionym" zespołem na #csgolounge ? A może to tylko throw Fnatic po skiny ? :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
#csgo
- 3
Miesiąc temu zacząłem betować. Jak do tej pory ponad 80 ojro na plusie (zaczynałem z itemami za 2 euro). Dzięki #csgolounge, dzięki @znudzonylewak. Pijcie ze mną kompot!
źródło: comment_4MEIhvp3Czb73L9KdKfF57hVSIlfnYH1.jpg
Pobierz@Rymbaba: no problemo sinior
@znudzonylewak: lewaku, pij ze mno kompot
mam nadzieje ze dzisian tez beda udane analizy
mam nadzieje ze dzisian tez beda udane analizy
- 2
czemu g2 nie grają?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
- 1
@dlaczegoJA: Te mecze zawsze są 50/50 bez względu na obecna formę obu drużyn:)
- 1
@Dayard: no właśnie nie rozumiem takiego postępowania. Ale już nie raz widziałem jak jakaś drużyna z pierwszej ligi przegrywa z hooj wie kim. ! Ktoś tu ładny interes ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
















#csgotrade #csgolounge #csgo
nie