@Joint: Wszedłem 6 euro w NaVi. Wczoraj dobrze grali a Titan ssie ostatnio do tego jest BO3. Ale ja to zawsze mam pecha więc i tak pewnie p-------e.
  • Odpowiedz
@Giekaczka: M4A1-S Obrońca MW i USP Obrońca FN..
A teraz chciałem postawić na TSM to nie bo lounge jest z-----y i daje bota z któym nie mogę tradować i pewnie wygrają GG WP
  • Odpowiedz
@Liffek: rzuciłem na nich 4-->11. Koniec z all in. Po dzisiejszym meczu envy mam połowę włosów mniej przegryzione wargi i rozdarta koszulkę. Dziękuję za dawkę emocji.
Co do clg wydaje mi się że ostatnio grają kupe.
  • Odpowiedz
Kto pisał, że postawił 120$ na Na'Vi, i już chyba ez będzie? XD Łączę się z Tobą w bólu wykopku, mój bet też leży na nich :c

#csgolounge
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopy byłyby zainteresowane nową, odświeżoną i idiotfriendly wersją poradnika do tego jak przeprowadzać analizę poszczególnych meczy i jak wyceniać ryzyko? Oferuje długi opis, mało (jak na mnie) lewackiego p---------a i możliwość odpowiedzi na wszystkie ciężkie i mniej ciężkie pytania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #csgolounge #csgobets #lewackiebety #betujzlolem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Areooo51: mozesz ale nie odpowiadam za utracone, envy jakoś nie szokuje mnie ostatnio a natus wygrało z tsm które orało ostatnio, więc tą logiką powinni ugrać 2-1 z envy ale nie wiem.. 60/40 dla envy
  • Odpowiedz
@miret210: Bo tam jedna osoba potrafi tylko strzelać (snax, czaaaaaaaasem neo, najwyższe kda na iemie miał), taktyki im już nie pomogą przy takiej celności, FULL AUTO 2MUCH
  • Odpowiedz
@9Japko9: Wczoraj c9 też miało wygrać, bo liqid cobble nigdy nie grał, a c9 ostatnio dużo ;). Kolega dużo p-------ł, a ja z ICB dużo zyskałem. Ameryka to tylko ICB na underdogi, które mogą wpaść.
  • Odpowiedz