Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@Joint: Wszedłem 6 euro w NaVi. Wczoraj dobrze grali a Titan ssie ostatnio do tego jest BO3. Ale ja to zawsze mam pecha więc i tak pewnie p-------e.
- 0
@Giekaczka: M4A1-S Obrońca MW i USP Obrońca FN..
A teraz chciałem postawić na TSM to nie bo lounge jest z-----y i daje bota z któym nie mogę tradować i pewnie wygrają GG WP
A teraz chciałem postawić na TSM to nie bo lounge jest z-----y i daje bota z któym nie mogę tradować i pewnie wygrają GG WP
- 1
A51 vs. SKDC. Na kogo obstawiacie ? #csgolounge
- 1
Kto pisał, że postawił 120$ na Na'Vi, i już chyba ez będzie? XD Łączę się z Tobą w bólu wykopku, mój bet też leży na nich :c
#csgolounge
#csgolounge
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maluuutki: ta, jakbyś miał sprzedać na allegro to to jest 10, może 11 kluczy za 8 zł to jest niecała stówka a realniej myśląc jakieś 80-90 zł, poza tym założę się, że takich groszy nawet nie będziesz sprzedawać tylko w przyszłości postawisz i stracisz xD Każdy tak ma.
Wykopy byłyby zainteresowane nową, odświeżoną i idiotfriendly wersją poradnika do tego jak przeprowadzać analizę poszczególnych meczy i jak wyceniać ryzyko? Oferuje długi opis, mało (jak na mnie) lewackiego p---------a i możliwość odpowiedzi na wszystkie ciężkie i mniej ciężkie pytania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #csgolounge #csgobets #lewackiebety #betujzlolem
#csgo #csgolounge #csgobets #lewackiebety #betujzlolem
@znudzonylewak: wołaj Pan
- 2
- 7
@13vito37: XD
- 0
@Areooo51: mozesz ale nie odpowiadam za utracone, envy jakoś nie szokuje mnie ostatnio a natus wygrało z tsm które orało ostatnio, więc tą logiką powinni ugrać 2-1 z envy ale nie wiem.. 60/40 dla envy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Czemu virtusi tak ssają ostatnio? :O
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 2
Podobno jest POV z Starladdera, ma ktoś link? #csgomecz #csgolounge
- 3
Sorry wszystkich którzy postawili przezemnie na tsm, możecie się pochwalić wygraną niżej jeżeli daliście na Natus
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Liffek: idź pan w uj xD













#csgolounge