Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@znudzonylewak: spoko, jak już więcej mi będzie wpadać (bo odbijam się po katastrofie :D) to z chęcią będą oddawać część na donate'y :)
- 7
- 10
Nawet mi nie żal tych co stawiali na Fnatic przy takich procentach. Dzięki za skiny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Liffek: oo k***a
- 1
@XpruF: to są przegrane
źródło: comment_oOv0wp78dOhGh7CXXRbBcK25nxR9oyMc.jpg
Pobierz#csgolounge jest p----------e. BO2 VP-HR, pierwsza mapa dla Virtusow, druga remis... co robi csgolounge? Zwraca skiny xD idioci
- 1
@chimpansie: to nie znaczy ze nie jest to glupie :P
@Perlo: ale nadal polega na tym BO2 ;)
- 2
TAK JEST XD
#csgolounge
#csgolounge
Publiclir dzięki <3333
#csgolounge
#csgolounge
- 2
- 1
O której druga mapa Penty i Dygnitas się zaczyna?
#csgolounge
#csgolounge
Pilnie wymienię za skiny, mogę być trochę stratny (tak do 20 euro). Rozważę każdą propozycją, tylko liczy się czas!!!
trade url: www.steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=95880583&token=MAMcw
#csgo #csgolounge #csgotrade
trade url: www.steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=95880583&token=MAMcw
#csgo #csgolounge #csgotrade
źródło: comment_Bh2FY8IJldt32EircTApY7UI3bRvE6IQ.jpg
Pobierz@pszemek1337: biorę udział.
#csgo #csgolounge
http://csgolounge.com/match?m=2821 - best of 2? XD
Penta wygrało pierwszą rundę, jak przegra drugą to co? XD Na punkty?
http://csgolounge.com/match?m=2821 - best of 2? XD
Penta wygrało pierwszą rundę, jak przegra drugą to co? XD Na punkty?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
Hey drogie miraski, czy ktoś ogarniający troche #csgolounge ten cały system bettingu, by był chętny mnie wprowadzić troszkę?
Mam parę euro na steam których nie używam, pomyślałem... że tutaj na wykopie czasem widzę jak ktoś podaje bety na co stawiać, itd. Może bym się zaczął tym interesować, tylko totalnie nie ogarniam, ba nawet nie gram w cs:go heh.
Ale chciałbym coś zacząć działać w pomnożeniu wartości steam-wallet, nawet jak to
Mam parę euro na steam których nie używam, pomyślałem... że tutaj na wykopie czasem widzę jak ktoś podaje bety na co stawiać, itd. Może bym się zaczął tym interesować, tylko totalnie nie ogarniam, ba nawet nie gram w cs:go heh.
Ale chciałbym coś zacząć działać w pomnożeniu wartości steam-wallet, nawet jak to
@Kramarz: #lewackiebety znajdziesz tam poradnik @znudzonylewak jak betowac, a co betowac na jego grupie na fb link tam znajdziesz. Jakie skiny kupowac? takie ktore maja wieksza wartosc na csgl niz na steamie www.csgobackpack.tk Przyda Ci sie tez csgolounge destroyer - dodatek do przegladarki pokazuje wszystkie ceny skinow itp.
- 1
Jest może cos w stylu livescore.com tylko z cs go? Interesują mnie same wyniki a nie jakieś śmieszne streamy xD
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Ja p------e, te teamy i stand-iny są nieobliczalne XD Penta ze stand-inem, a r-------a Dignitasów (którzy wczoraj uciągnęłi z FSid3) 16:6, oby Digni popisało się na mirage'u XD
#csgolounge
#csgolounge
Poszedł becik na TSM. Ostatnio ostro pojechali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wronek też mówi, że TSM. Zaczynając betować miałem 0,06$. Teraz mam 0,70$. Zastanawiam się czy nie założyć nowego tagu.... :D
#csgolounge
#csgolounge
- 1
- 2














#csgo #csgomecz #csgolounge