Nawet mi nie żal tych co stawiali na Fnatic przy takich procentach. Dzięki za skiny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hey drogie miraski, czy ktoś ogarniający troche #csgolounge ten cały system bettingu, by był chętny mnie wprowadzić troszkę?

Mam parę euro na steam których nie używam, pomyślałem... że tutaj na wykopie czasem widzę jak ktoś podaje bety na co stawiać, itd. Może bym się zaczął tym interesować, tylko totalnie nie ogarniam, ba nawet nie gram w cs:go heh.

Ale chciałbym coś zacząć działać w pomnożeniu wartości steam-wallet, nawet jak to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kramarz: #lewackiebety znajdziesz tam poradnik @znudzonylewak jak betowac, a co betowac na jego grupie na fb link tam znajdziesz. Jakie skiny kupowac? takie ktore maja wieksza wartosc na csgl niz na steamie www.csgobackpack.tk Przyda Ci sie tez csgolounge destroyer - dodatek do przegladarki pokazuje wszystkie ceny skinow itp.
  • Odpowiedz
Jest może cos w stylu livescore.com tylko z cs go? Interesują mnie same wyniki a nie jakieś śmieszne streamy xD
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e, te teamy i stand-iny są nieobliczalne XD Penta ze stand-inem, a r-------a Dignitasów (którzy wczoraj uciągnęłi z FSid3) 16:6, oby Digni popisało się na mirage'u XD
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedł becik na TSM. Ostatnio ostro pojechali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wronek też mówi, że TSM. Zaczynając betować miałem 0,06$. Teraz mam 0,70$. Zastanawiam się czy nie założyć nowego tagu.... :D
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach