Mirki, chciałbym obstawić coś pierwszy raz na jakieś dobre konkrety. Mój jedyny item to M4 bazyliszek fn. Czy po prostu na chybił trafił i tyle?
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez sensu -,-. Według komunikatu, który dostaję przy próbie wymiany z kimś powinienem móc dziś trade'ować.

You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.

Ale dalej nie mogę. Według ustawień mam steam guarda włączonego od 10 marca. Co jest nie tak? Miał ktoś taki problem?
#csgo #csgotrade #csgolounge #steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@softenik: jeśli włączyłeś steamguarda te 15 dni temu ale np. w godzinach wieczornych to dzisiaj odblokują ci tez w godzinach wieczornych. To odblokowuje się dokładnie po 15 dniach co do godziny i minuty.
  • Odpowiedz
@bsq: jak kupujesz z rynku ? myślałem, że to tylko na skrzynki jest ta blokada. no to chyba nie ma innego sposobu jak poczekać te 7dni
  • Odpowiedz
@xadereq: ja bardziej stawiam z zamiarem p---------a, bo w-------ą mnie typu MP9 | Sand Dashed (Minimal Wear) 4 centy (myślałem, że p-------e je na TSM vs Fnatic, a tu wróciły s-------e do mnie xD)
  • Odpowiedz
Jakieś pomysły czemu na Heat tak duże procenty, a na Area51 tak małe? Po przeanalizowaniu ich gier w lidze CEVO, Heat wydaje się lepszy... rzucę 2€, co mi tam
#csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach