Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 5
@Bixkog: wczoraj był update, nie pobrałeś?
źródło: comment_l1PSiNcY8mfPX0rn58y8QduWIe0AyiL5.jpg
PobierzJak dodać do oferty itemy typu karty/Steam gifty?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Wejdzie?
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_wHNQWYYL4Pt7YzvS8w7Fnw4HIXUYak0J.jpg
Pobierzbez szans imo
- 0
:( :( :(
220 w vp vs nip
#csgolounge
#csgolounge
- 1
VP czy NIP co stawiacie mirki?
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Bez sensu -,-. Według komunikatu, który dostaję przy próbie wymiany z kimś powinienem móc dziś trade'ować.
Ale dalej nie mogę. Według ustawień mam steam guarda włączonego od 10 marca. Co jest nie tak? Miał ktoś taki problem?
#csgo #csgotrade #csgolounge #steam
You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.
Ale dalej nie mogę. Według ustawień mam steam guarda włączonego od 10 marca. Co jest nie tak? Miał ktoś taki problem?
#csgo #csgotrade #csgolounge #steam
m5 czy aces?
#csgolounge
#csgolounge
@Krowoglowy: mapa przemawia za VP ale dla mnie to 50/50
- 1
Jak najszybciej dodać sobie itemy do betowania?
#csgolounge
#csgolounge
@bestboy120: 85-15
- 1
ostatnio all lose :D teraz cos odrabiam + zaraz wpadnie 9dl za fenix frost vs wooh....
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
źródło: comment_d01SfmGpuCH9ZyzpdbLqO4XxKOBFEUJx.jpg
Pobierz- 1
Ktoś stawia na Liquid vs Luminosity?
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Dzisiaj obiadu nie będzie, podziękujcie flipsid3 xD
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Yolo high na HEAT? XD
#csgolounge
#csgolounge
- 18
Nie ma to jak postawić ostatniego skina na coś niemożliwego do wygrania i wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge #csgo
#csgolounge #csgo
źródło: comment_z9nwQJU9WzxCf1GCajD1oCrQy7PRsoQT.jpg
Pobierz@BadzLepszy: gz
- 0
@BadzLepszy: Ciekawe jak dzisiaj sobie poradzą z navi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@happyloverboy: a, to możliwe. Zapomniałem że zwykłe stickery się da, dawno żadnego nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@znudzonylewak: :-)
- 2
Jakieś pomysły czemu na Heat tak duże procenty, a na Area51 tak małe? Po przeanalizowaniu ich gier w lidze CEVO, Heat wydaje się lepszy... rzucę 2€, co mi tam
#csgolounge
#csgolounge
- 1
@2PacShakur: ale serio, jak Heat wygra to będę milionerem XD
- 0
@2PacShakur: 100 na plusie na trade.ninja
flipsid3 plz
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@EugeniuszGeniusz: serio ktoś zostawił beta na f3 po tym meczu z navi? XD
- 0
@xadereq: nie ogladalem navi



















#csgolounge