Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#csgolounge #csgobets Dwoch dzisiaj przegrac nie moga xD Fnatic ugralo, skiny uratowane to bawimy sie dalej xD
źródło: comment_VGqx7wFYsDtDtR7dtfQSMF9OA3samvaC.jpg
PobierzDałem item z naklejkami na beta odebrałem bez. To normalne ?
#csgolounge
#csgolounge
@G-Shock: ta
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
nip czy encvy?
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via Android
- 0
@EugeniuszGeniusz: kto wygrał pierwsza mapę? M5?
- 0
@razor112: nie oglądałem tego meczu
- 0
@loungemacher_: Za to ban jest :c
- 1
gracie coś hr-g2? #csgolounge
- 2
Pojawiają się czasem dyskusje nad tym czy trener czuwa podczas meczów online - czuwa.
#csgomecz #csgolounge
#csgomecz #csgolounge
źródło: comment_2LjScQGGo9biBkkAB98RG0arrmySwV8e.jpg
Pobierz@Goglez: działa twitch normalnie? Nie mogę odpalić streama:/
- 0
@jestemporem: Mi na komórce aplikacja wywala błąd z połączeniem ale mimo to oglądam. Obraz laguje często, czasami też dźwięk ale da się oglądać.
Dzięki Virtusy xD #csgolounge
- 0
@el-em: teraz wychodzi na to że Titan powinno ugrać z VP
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#csgolounge
MIRCY PIERWSZY I OSTATNI RAZ SIE WAS POSLUCHALEM :( teraz jeszcze w------l NiPy niech dostana, to zaczne szkalowac wykop w internecie
MIRCY PIERWSZY I OSTATNI RAZ SIE WAS POSLUCHALEM :( teraz jeszcze w------l NiPy niech dostana, to zaczne szkalowac wykop w internecie
@asenjo: chcesz powiedziec ze postawiles VP?
bicz pls
bicz pls
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
e kto wygrał 2 mape o ile była ? fnatic vs na'vi
#csgolounge
#csgolounge
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Acnologia: Nie znam takiego teamu jak fanatic.
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
#csgolounge już lecą ddosy na NaVi bo max bety się nie zgadzają xD
#csgolounge #csgobets Bety z dzisiaj ;)
źródło: comment_z40ZY0RPHrpvNlfC4Pr2Zm5cF5EjbJqJ.jpg
Pobierz- 1
Mirki nie macie problemu z postawieniem beta? Jak klikam na itemy które chce postawić to nic nie reaguje. Sprawdzałem na 2 przeglądarkach i nie mogę betnąć :<
#csgolounge
#csgolounge
No elo mirasy. Bety na dziś (pic related). Mam nadzieję, że VP się odkują. Chciałem postawić na Fnatic ale przy mojej wartości skinów zysk oscylowałby w okolicach 0,06$, więc nie opłaca się. W sumie z jednym skinem wartym 0,06 zaczynałem kilka dni temu. Teraz wzystkie moje skiny są warte ok. 1,5$. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że dzisiejsze bety są trafne. A jak u was ( ͡° ͜ʖ ͡°
źródło: comment_3zc98vvTkjdh1Cs93bwnc0gbhdSCOKwa.jpg
Pobierz























#csgolounge