#csgolounge
MIRCY PIERWSZY I OSTATNI RAZ SIE WAS POSLUCHALEM :( teraz jeszcze w------l NiPy niech dostana, to zaczne szkalowac wykop w internecie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki nie macie problemu z postawieniem beta? Jak klikam na itemy które chce postawić to nic nie reaguje. Sprawdzałem na 2 przeglądarkach i nie mogę betnąć :<
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No elo mirasy. Bety na dziś (pic related). Mam nadzieję, że VP się odkują. Chciałem postawić na Fnatic ale przy mojej wartości skinów zysk oscylowałby w okolicach 0,06$, więc nie opłaca się. W sumie z jednym skinem wartym 0,06 zaczynałem kilka dni temu. Teraz wzystkie moje skiny są warte ok. 1,5$. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że dzisiejsze bety są trafne. A jak u was ( ͡° ͜ʖ ͡°
r.....2 - No elo mirasy. Bety na dziś (pic related). Mam nadzieję, że VP się odkują. ...

źródło: comment_3zc98vvTkjdh1Cs93bwnc0gbhdSCOKwa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach