Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 2
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
TSM Plz
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
@LajtOdZeraDoMilionera: i na dodatek prawilnie nowy tag #tsmcwele, bo się kłócą, że uczciwie wygrali runde XDD
- 1
@ilopan33: chyba 16/23 miał czy coś takiego.
Na co najlepiej wymienić AK-47 Redline FT + AWP Redline FT w wymianie 2:1 z myślą o dalszym trejdowaniu w górę?
#csgotrade #csgolounge
#csgotrade #csgolounge
Mireczki, macie jakieś sprawdzone źródła podpowiadające w betowaniu? Jeśli tak to możecie podać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
#csgo
#csgobets
#csgolounge
#csgo
#csgobets
@No_Nickname: Źródeł nie, ale złote zasady.
Nigdy nie stawiaj n VP i nigdy przeciw nim.
Unikaj meczy SLAVICA.
Nigdy nie stawiaj n VP i nigdy przeciw nim.
Unikaj meczy SLAVICA.
- 2
NiP vs EnVy oto jest pytanie. Ktoś coś już? Pokażcie :)
PS. Dlaczego nie mogę nic obstawić, cały czas mi wywala że niby łączy z botem i nic :(
#csgolounge
PS. Dlaczego nie mogę nic obstawić, cały czas mi wywala że niby łączy z botem i nic :(
#csgolounge
źródło: comment_dhdrFQbeJpEfoebBSW2s8tErislGHaPW.jpg
Pobierz- 2
Mam dwa niebieskie 5-7 do tradowania (BS) wymienię za klucze
1.
http://i.gyazo.com/d7bbaa9d93741595a2e7dde30b8f6fa5.png
2.
http://i.gyazo.com/c5ca48188deafc241060e843b6bf851c.png
1.
http://i.gyazo.com/d7bbaa9d93741595a2e7dde30b8f6fa5.png
2.
http://i.gyazo.com/c5ca48188deafc241060e843b6bf851c.png
- 2
- 1
Sovenir ST ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#csgolounge Jak tam Envy sobie radza, bo nie ogladalem? Bo kusi full na NiP ktore jest w k-------m gazie poslac swoimi gunwoskinami
- 2
@9Japko9: 220 w tsm
- 2
szybka pilka VP czy TSM? z titan niby wygrali, ale wczoraj z nip.......
#csgolounge
#csgolounge
- 258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jeżeli widzisz mecz na którym oddsy są bardzo mocno zniszczone na rzecz faworyta przez hype/plotki/wygrane sprzed kilku dni - wejdź na underdoga. w 75% przypadków działa.
@znudzonylewak: Potwierdzam - przed chwilą zadziałało ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
- 3
@kvvach: Jak możesz się przejechać na niestawianiu meczy? Jeżeli nie stawiasz meczu to znaczy, że nic nie zyskujesz i nic nie tracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
#csgolounge
Mirki, od niedawna się bawię w bety, udało się natrzaskać jakichś itemków o wartości 1-2$ i pytanie - nie strace na tym, jak to sprzedam na rynku i kupie za to jakis drozszy (~7$)? No kwestia taka, ze jescze nie wiem jak Landż wahania cen uwzględnia, bo na wykresie item, który na chwilę obecną stoi po 7demkę, potrafił stać po 9 i po 5$. Pomorze ktoś? Bo ja łódzkie
Mirki, od niedawna się bawię w bety, udało się natrzaskać jakichś itemków o wartości 1-2$ i pytanie - nie strace na tym, jak to sprzedam na rynku i kupie za to jakis drozszy (~7$)? No kwestia taka, ze jescze nie wiem jak Landż wahania cen uwzględnia, bo na wykresie item, który na chwilę obecną stoi po 7demkę, potrafił stać po 9 i po 5$. Pomorze ktoś? Bo ja łódzkie

















@asenjo: ale co ma do tego ze na farcie ? Ugrali to ugrali