#csgomecz #csgolounge abstrahując od skinów itp skoro taza w------o i vp mimo tego ze nikt nie zginał i nie strzelał decydowało sie kontynuować to nie powinna runda zostać uznana dla tsm ? Imo esea w tym przypadku by tak zrobiła i to byłoby właściwe.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge Jak tam Envy sobie radza, bo nie ogladalem? Bo kusi full na NiP ktore jest w k-------m gazie poslac swoimi gunwoskinami
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli widzisz mecz na którym oddsy są bardzo mocno zniszczone na rzecz faworyta przez hype/plotki/wygrane sprzed kilku dni - wejdź na underdoga. w 75% przypadków działa.


@znudzonylewak: Potwierdzam - przed chwilą zadziałało ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
#csgolounge
Mirki, od niedawna się bawię w bety, udało się natrzaskać jakichś itemków o wartości 1-2$ i pytanie - nie strace na tym, jak to sprzedam na rynku i kupie za to jakis drozszy (~7$)? No kwestia taka, ze jescze nie wiem jak Landż wahania cen uwzględnia, bo na wykresie item, który na chwilę obecną stoi po 7demkę, potrafił stać po 9 i po 5$. Pomorze ktoś? Bo ja łódzkie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach