Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@Kristof7: ogólnie to zależy jak przeliczać funty/euro, ale tutaj mu nie wyjdzie.
Wg tego Buffon kosztował 40,3 mln Euro.
https://en.wikipedia.org/wiki/Goalkeeper_(association_football)#Highest_fees
w innym przeliczniku Buffon wychodzi około 50 mln Euro.
Wg tego Buffon kosztował 40,3 mln Euro.
https://en.wikipedia.org/wiki/Goalkeeper_(association_football)#Highest_fees
w innym przeliczniku Buffon wychodzi około 50 mln Euro.
@Kristof7: Długo nie będzie najdroższym, De Gea albo Oblak pójdą za więcej
- 2
Agent Kelechi Iheanacho, powiedział, że rozmowy z West Hamem są bardzo zaawansowane i o ile coś niespodziewanego się nie stanie do nich najprawdopodobniej dołączy. Spekuluje się o cenie 20-25 mln opcją odkupu.
Talks with West Ham are very advanced I must confess, and barring any last minute hiccup he will end up joining them. If not them then any other team in England but not outside England
He is not interested in
źródło: comment_n72gCLUBJ3Gof5AKSWG7MbPDa7elQXZ7.jpg
Pobierz- 5
Ederson Moraes - 24 letni grający nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°) bramkarz Benfiki najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu oficjalnie przeniesie się za €40 mln do Manchesteru City. Rozumiem, że tak jak w Liga Sagres będzie grał również jako libero u Guardioli, ale zobaczymy jak będzie sobie radził przy stałych fragmentach z którymi wielu bramkarzy przechodzących z innych lig ma problemy w Premier League patrz np. Claudio Bravo, Ospina

- 1
@Pustulka: Będzie to samo co pokazywał De Gea na początku, będą go przepychać na prawo i lewo przy dośrodkowaniach.
Komentarz usunięty przez autora
- 21
- 18
@suzin666: Piękny art
4
Monaco vs Manchester City 3-1 - Goals & Highlights 15/03/2017 HD

Monaco vs Manchester City 3-1 - Goals & Highlights 15/03/2017 HD Monaco vs Manchester City 3-1 - Goals & Highlights 15/03/2017 HD Monaco vs Manchester City 3-1 - Goals & Highlights 15/03/2017 HD Goals : Mbappe 8', Fabinho 29', Leroy Sané 71', Bakayoko 77'.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@PanJakubek bo to grafika, z------a z reddita ale podpisu kolega nie zrozumiał, albo miał w dupie
- 10
@PlayTheGame xD
@wolkowsky: pa pa
- 17
Dajcie mu pograć Barcelona w fife na najniższym poziomu trudności, bo zaraz sie facet popłacze xD
#city #premierleague #mecz
#city #premierleague #mecz
źródło: comment_OQ83drfNqdYf0PHXRNnjHmaO94mkwzPG.jpg
PobierzWłaśnie gdzieś znalazłem screena jak wyglądała sytuacja w lidze po 6 kolejce(w------l od Arsenalu). Nie dość, że po tych 13 grach wbiliśmy z 8(myślałem, ze byliśmy na 6 wtedy, Crystal Palace przed nami xD) na 1 miejsce, to do lidera odrobiliśmy 8pkt i jeszcze 10pkt nad City teraz mamy. Czyli w 13 meczy 18 pkt potraciło #city. Trochę słabo z ich strony.
#chelsea
#chelsea
źródło: comment_Z20Fnr3OYbaCxE0oWQitEO8lD80XPbuR.jpg
Pobierz- 4
@josedra52: Nie, pozdrawiam.
konto usunięte via Android
- 7
@bocznica wszyscy Polacy nie grają w reprezentacji, a jednak mówimy że wygraliśmy z tymi czy tamtymi. Też cie to boli?
2
Macedonia Travel a day in Skopje Trip

Macedonia Travel a day in Skopje Trip
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 36
@radzickowy: zazdro :)
- 5
konto usunięte via Android
- 1
@daminos: szefie poratuj zlotoweczkom






















#transfery #city