Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadzajna: No jak mi sie uda jakas presje stworzyc na poczatku to jest w miare dobrze. Teraz nei dostalem ani inervate ani wild grow przez cala rozgrywke i wlasnie mnie jeden handlock wyrzucil z 1 rangi :_: 1 dmg mi zabraklo. I tak dobrze, zwazajac na moje karty :P
  • Odpowiedz
Ja to jednak mam dobrego szefa :D Nie dość że przyjedzie po mnie o 8 rano do pracy, zamiast o 6 :) To jeszcze on i inny pracownik wykonają najgorszą robotę :D

#chwalosie #pracbaza
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto dostał dzisiaj podwyżkę, po dwóch tygodniach pracy?

1. Ja

Kto nie wie czy się cieszyć czy nie, bo będzie zarabiał więcej od pozostałych i pewnie ucierpią na tym relację z całą resztą?

1.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pochwalę wam się

wczoraj wróciłem z Helu, taki tam wypad na weekend. Co prawda kompletnie nowi i nieznani ludzie, ale bardzo fajnie spędziłem czas. Co do samego pobytu tam to generalnie kąpusianie, opalanie (moje plecy;/) i opierdzielanie się + wieczorne oglądanie ćwierćfinałów - suuuuper sprawa :D

Polecam wszystkim Hel, jest stosunkowo tanio jak na warunki turystyczne, jest morze, jest zatoka, jest cypelek, są bunkry i też jest zajebiście :D

Huh,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oswiadczenie #chwalosie

Ależ życie jest piękne, właśnie dostałem wyniki z jednego egzaminu, zaraz ide zaliczyć kolejny, którym kończę sesję. Do tego mam dziś urodziny i z tej okazji idę się wieczorem natrąbić :D
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach