Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Colek
- 12

psposki
- 9
@Colek: Matka wie, że grasz ?

Colek
- 4
@Pzanty: to akurat screen ze Steama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 0
@Rabusek: gdzie tak płaco? :D
konto usunięte via Android
- 4
@Jugop: lepsze to niz jazda autobusem lub pociagiem
@Jugop: wszyscy się śmieją z multipli, a koniec końców lepiej takie niż żadne
- 2
- 0
@Vadzajna: No jak mi sie uda jakas presje stworzyc na poczatku to jest w miare dobrze. Teraz nei dostalem ani inervate ani wild grow przez cala rozgrywke i wlasnie mnie jeden handlock wyrzucil z 1 rangi :_: 1 dmg mi zabraklo. I tak dobrze, zwazajac na moje karty :P
- 1
#gry #chwalosie #pracbaza
Firma w której pracuje wydała drugą już grę w tym miechu, możecie obczaić, bo od tej wersji darmowa :)
https://itunes.apple.com/us/app/id852297742?mt=8
Firma w której pracuje wydała drugą już grę w tym miechu, możecie obczaić, bo od tej wersji darmowa :)
https://itunes.apple.com/us/app/id852297742?mt=8
- 0
@ZielonePalto: poki co tak :(
szkoda..jak kiedys #android to wolaj ;)
- 5
@donmuchito1992: I tak zaraz się ogrzewanie włączy a wifi będzie przerywać, bo ktoś spuści wodę w toalecie.
- 2
konto usunięte via Android
- 9
#prawojazdy #chwalosie
No to za drugim podejściem teoria zdania na 73/74 pkt praktyka umowiona na 31 lipca.
No to za drugim podejściem teoria zdania na 73/74 pkt praktyka umowiona na 31 lipca.
- 1
- 1
- 1
Kto dostał dzisiaj podwyżkę, po dwóch tygodniach pracy?
1. Ja
Kto nie wie czy się cieszyć czy nie, bo będzie zarabiał więcej od pozostałych i pewnie ucierpią na tym relację z całą resztą?
1.
1. Ja
Kto nie wie czy się cieszyć czy nie, bo będzie zarabiał więcej od pozostałych i pewnie ucierpią na tym relację z całą resztą?
1.
- 11
#polakicebulaki #chwalosie ( #chwalesie ) bo mają #slodycze z #uk
#omnomnomnom #niebowgebie #happyhippo #jedzenie
#omnomnomnom #niebowgebie #happyhippo #jedzenie
źródło: comment_MBBvg5N3m1K06GojzYB5hXBrFgu0I2vi.jpg
Pobierz- 1
@jnscarlet: onomomom <3
- 1
Mirki, pochwalę wam się
wczoraj wróciłem z Helu, taki tam wypad na weekend. Co prawda kompletnie nowi i nieznani ludzie, ale bardzo fajnie spędziłem czas. Co do samego pobytu tam to generalnie kąpusianie, opalanie (moje plecy;/) i opierdzielanie się + wieczorne oglądanie ćwierćfinałów - suuuuper sprawa :D
Polecam wszystkim Hel, jest stosunkowo tanio jak na warunki turystyczne, jest morze, jest zatoka, jest cypelek, są bunkry i też jest zajebiście :D
Huh,
wczoraj wróciłem z Helu, taki tam wypad na weekend. Co prawda kompletnie nowi i nieznani ludzie, ale bardzo fajnie spędziłem czas. Co do samego pobytu tam to generalnie kąpusianie, opalanie (moje plecy;/) i opierdzielanie się + wieczorne oglądanie ćwierćfinałów - suuuuper sprawa :D
Polecam wszystkim Hel, jest stosunkowo tanio jak na warunki turystyczne, jest morze, jest zatoka, jest cypelek, są bunkry i też jest zajebiście :D
Huh,
@seeksoul: na Helu jest bardzo ładna plaża. Tylko szkoda, że miejscowość się zrobiła trochę jarmarczna, ale nie można mieć wszystkiego. Fajne są te pomosty na wydmach.
- 6
Starałem się zaktualizować fotkę swoich karcianek, ale nie wyszło, znów nie pamiętałem o wszystkich :(
#gryplanszowe #karcianki #grybezpradu #gryplanszoweikarciane #chwalosie
#gryplanszowe #karcianki #grybezpradu #gryplanszoweikarciane #chwalosie
źródło: comment_IfXUrg3r6jeUp0VxBEniqr13b9Nz8a6S.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
#oswiadczenie #chwalosie #praca
Mam całe 6dni wolnego, a w piątek wyruszam na zlot dobreprogramy.pl do zamku na skale na całe 4 dni
#zameknadzis #tylewygrac
Mam całe 6dni wolnego, a w piątek wyruszam na zlot dobreprogramy.pl do zamku na skale na całe 4 dni
#zameknadzis #tylewygrac
źródło: comment_KAX3fN16dPpq6tcBL64m82bwLgDX4XHx.jpg
Pobierz- 2
magiczna bariera 100 ECTSów dziś właśni pękła!
Studentem być tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #chwalosie #studbaza
Studentem być tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #chwalosie #studbaza
#oswiadczenie #chwalosie
Ależ życie jest piękne, właśnie dostałem wyniki z jednego egzaminu, zaraz ide zaliczyć kolejny, którym kończę sesję. Do tego mam dziś urodziny i z tej okazji idę się wieczorem natrąbić :D
Ależ życie jest piękne, właśnie dostałem wyniki z jednego egzaminu, zaraz ide zaliczyć kolejny, którym kończę sesję. Do tego mam dziś urodziny i z tej okazji idę się wieczorem natrąbić :D
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
#dvbbs zasuportowali mój (w zasadzie to nasz) track na jednej z największych imprez na świecie - EDC (wcześniej jeszcze na Ultra Music Festival :D)
Teraz jeszcze Tommorowland i mogę chyba umierać w spokoju( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalosie #edm #produkcjamuzyki #flstudio
Teraz jeszcze Tommorowland i mogę chyba umierać w spokoju( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalosie #edm #produkcjamuzyki #flstudio
@DawidOko: Bardzo fajnie że rodacy zaczynają się liczyć na scenie międzynarodowej . Btw zrób kiedyś jakieś mini ama z produkcji dla Januszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DawidOko: No troszkę malutko się dowiedziałem, chyba najwięcej o banach :D No cóż, trudno, będę Cię śledził i może kiedyś więcej się dowiem. Pozdro! :)






















