Dodatkowo, czy możecie polecić jakiegoś sprzedawcę nasionek dla początkującego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#papryka #pytanie #carolinareaper #chilli
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_GwKWACuaTiSrsvVcBOWI7A1FqLpN5uJK.jpg
Pobierz
źródło: comment_kaLjL320yi5ozcm3somuLOvtfHYiLkTa.jpg
Pobierz
źródło: comment_OkP4HqLDwy4HEgTwmeModDQGRtJ5p2mb.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_3DNWrk0FknmtsmxaEc0E2958XbIKP4KS.jpg
Pobierz
źródło: comment_2rBoRO1tWH7GJgpVKliowLYMoYISFJ5G.jpg
Pobierz
źródło: comment_8UCXgikPRxv8JCDTQIrqCRysV4pV8eBR.jpg
Pobierz
źródło: comment_MUxkA3zCpD7DqTiCut2UmWaIShxdqUg9.jpg
Pobierz
źródło: comment_Yy3jQZoQqQ9RJFzd4TEkYuTvlgPVf68B.jpg
Pobierz
źródło: comment_Hwq5ANjuBpIGLsIFTODcAigMwrKdNKsG.jpg
Pobierz
źródło: comment_wX5RlitV5nk6t2MTbrH6xfF4MRJWXCM2.jpg
Pobierz
źródło: comment_aFOOfVpyVEmDFyJWul9n9Xq2Gapqm1Gp.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
o co chodzi? za dużo/za mało wody? słońca może za dużo?
#chilli #papryczki
źródło: comment_kf1BSGtchyVvXu31csQhqVAiGxc4si6E.jpg
Pobierzdzięki za rady, doniczki małe 2 l, za tydzień będę przesadzał na 5 - 6l.
źródło: comment_hFFksMwd8nCRF4i65xcyzg0TyESNrJpB.jpg
Pobierzza sucho tam. Kermazyt to w carefourze jest po 6zł i akurat wystarczy, na dno doniczki dajesz warstwe 2-3cm.
Kup najlepiej sobie "trypack biobizz". Tylko nie pamietam czy indoor czy outdoor. Masz tam 3 nazowy po 0.5L za chyba 40zł Wystarczy Ci na 10 takich krzaczkow. Fishmix jest na wegetacje, dwa pozostale na kwitnienie. zobacz po prostu gdzie jest fishmix.
Wody za malo. wez zrob jej flusha (przelej przez doniczke z