Znam temat, moje tegoroczne zbiory: :)

Jeśli chodzi o moc, to po pocięciu na cieńkie paseczki i ususzeniu (2-3mm na 1cm na sucho), żona wrzuciła 2 takie paski do zupy i musiałem sam jeść tą zupę cały tydzień.

Lubię ostro przyprawić (raz w adakemiku wypiłem buteleczkę sosu chilli w ramach zakładu i nie było źle) ale ten typ habanero to miazga. Po krojeniu trzeba umyć ręce ok 3 razy, bo byle potarcie
sqb1978 - Znam temat, moje tegoroczne zbiory: :)

Jeśli chodzi o moc, to po pocięciu ...

źródło: comment_2w4Fffwkq0aoNsVCrQLcY5L5V7jLi0ao.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ostatni raz proszę osoby które brały udział w #chilicontest o zgłaszanie się do mnie na pw. Osoby które to zrobiły po imprezie już nie muszą. Proszę o to tych którzy jakimś cudem przegapili tę informację. W wiadomości wpiszcie proszę "uczestnikCC"

#trojmiejskiewykopparty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#trojmiejskiewykopparty #wykop #chilicontest #notatkagoromadska #wykopparty #wykoparty #wykopiwo #gdansk #sopot #gdynia

@Elifik32 Wysłałaś więcej breloczków i kostek, ale wszystko zostało rozdane i nic się dla mnie nie ostało. Ważne jednak, że ludzie są szczęśliwi ;) @Luxik podziwiał (chyba twoje) pismo ;)

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci
g.....a - #trojmiejskiewykopparty #wykop #chilicontest #notatkagoromadska #wykopparty...

źródło: comment_9hJHjwbrPnX7VTtz3lTkUovScrgVeX3u.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci w areszcie do czasu wyjaśnienia gdzie byli ich rodzice. Osoby które nie piły z butelek Ambera proszone są zgłosić się do komendy policji na ul. Piwnej w Gdańsku zgłaszając ten fakt w dyżurce. @policja Panowie, wiecie co z nimi zrobić.


@goromadska: prawie Ci się udało, ale i tak wiedzą, że swoje regulminy traktujesz super poważnie ( ͡
  • Odpowiedz
@goromadska: A ja powiem tak, ludzie z Trójmisata i okolic połączmy się i proponuję spotykać się raz na jakiś miesiąc/dwa żeby przedyskutować co w Waszym wykopowym życiu się dzieje! :-) Kto jest za łapka w górę :-)

Resztę skomentuję później... Praca, brak głosu i brak sił na cokolwiek dały się we znaki...
  • Odpowiedz
#trojmiejskiewykopparty udane, 2 miejsce w konkursie macania xD #tylewygrac

Oraz pierwsze miejsce w rzucaniu monetami do szklanek, tak to ja zbiłem szklankę, bodajże 10 groszówką, ale chyba jeszcze mam cela, w drobnych miałem koło 3,20 a wrzuciłem 2,80 :D

@baba_na_wykopie_chlopom_ciezej , wybacz że wygrałem, ale nie wiedziałem że będziesz brała udział w drugiej turze :P
zdunek89 - #trojmiejskiewykopparty udane, 2 miejsce w konkursie macania xD #tylewygra...

źródło: comment_A9UijDwSH8VdLkkvuZhX0iecLd6iS19I.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach