Wszystko
Najnowsze
Archiwum
65
No to będzie małe wykopowe #chilicontest...

Użytkownik @Bialy_mis poprosił o ostrą papryczkę chili. Takową mu wysyłam - habanero red. Poczęstuje on swojego kolegę, a cała akcja będzie do zobaczenia w serwisie youtube. Paczka wysyłana będzie 13-09-2013. Czekamy :) MikroBlog poleca!
z- 30
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@goromadska: Paczka wygląda bombowo;)
- 2
Znam temat, moje tegoroczne zbiory: :)
Jeśli chodzi o moc, to po pocięciu na cieńkie paseczki i ususzeniu (2-3mm na 1cm na sucho), żona wrzuciła 2 takie paski do zupy i musiałem sam jeść tą zupę cały tydzień.
Lubię ostro przyprawić (raz w adakemiku wypiłem buteleczkę sosu chilli w ramach zakładu i nie było źle) ale ten typ habanero to miazga. Po krojeniu trzeba umyć ręce ok 3 razy, bo byle potarcie
Jeśli chodzi o moc, to po pocięciu na cieńkie paseczki i ususzeniu (2-3mm na 1cm na sucho), żona wrzuciła 2 takie paski do zupy i musiałem sam jeść tą zupę cały tydzień.
Lubię ostro przyprawić (raz w adakemiku wypiłem buteleczkę sosu chilli w ramach zakładu i nie było źle) ale ten typ habanero to miazga. Po krojeniu trzeba umyć ręce ok 3 razy, bo byle potarcie
źródło: comment_2w4Fffwkq0aoNsVCrQLcY5L5V7jLi0ao.jpg
Pobierz- 3
robimy #chilicontest na #wroclawskiewykopparty?
473
Trójmiejskie Wykop Party 6-04-2013 - podsumowanie!

było ponad 100 osób, darmowe p--o, kobiety, muzyka i śpiew!
z- 226
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ostatni raz proszę osoby które brały udział w #chilicontest o zgłaszanie się do mnie na pw. Osoby które to zrobiły po imprezie już nie muszą. Proszę o to tych którzy jakimś cudem przegapili tę informację. W wiadomości wpiszcie proszę "uczestnikCC"
#trojmiejskiewykopparty
#trojmiejskiewykopparty
- 5
@MasterSoundBlaster: o kutwa, bordo!!!!!!!!!
@MasterSoundBlaster: Nocna zmiana w bordo;P
Dziś posiałem kolejne papryki:
żółta - habanero yellow x3 nasiona
brązowa - habanero brown x3 nasiona
różowa
żółta - habanero yellow x3 nasiona
brązowa - habanero brown x3 nasiona
różowa
źródło: comment_KmCYkMqOaxRNgjAyyajKvs24cRAiKiUA.jpg
Pobierz@goromadska: Bardzo fajna sprawa, zaciekawiło mnie :P
Trinidad Scorpion Butch
@goromadska: To chyba będziesz podlewał w tym.
A sadzić będę w następnym tygodniu. Razem z trawą w małej doniczce.
źródło: comment_BcpnaCE3FmX75Ux0HJUOuBcic2HkHOzQ.jpg
PobierzA więc przed złożeniem wygląda to tak:
- ciemniejszy to Dave's Insanity Sauce, 180.000 shu
- jasniejszy Blair's Ultra Death, 800.000 – 1.050.000 shu
a
- ciemniejszy to Dave's Insanity Sauce, 180.000 shu
- jasniejszy Blair's Ultra Death, 800.000 – 1.050.000 shu
a
źródło: comment_bgk3UunAkibxrGmLi7YOPCBFYKV9Lwsa.jpg
Pobierz@goromadska: Trochę się pomyliłem:
Masz sąsiada który po zrobieniu szynki /natychmiast/ przychodzi do Ciebie ?
- 1
@W2816: a więc, tak, czasami przychodzi z jeszcze ciepłym mięskiem
#trojmiejskiewykopparty #wykop #chilicontest #notatkagoromadska #wykopparty #wykoparty #wykopiwo #gdansk #sopot #gdynia
@Elifik32 Wysłałaś więcej breloczków i kostek, ale wszystko zostało rozdane i nic się dla mnie nie ostało. Ważne jednak, że ludzie są szczęśliwi ;) @Luxik podziwiał (chyba twoje) pismo ;)
Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci
@Elifik32 Wysłałaś więcej breloczków i kostek, ale wszystko zostało rozdane i nic się dla mnie nie ostało. Ważne jednak, że ludzie są szczęśliwi ;) @Luxik podziwiał (chyba twoje) pismo ;)
Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci
źródło: comment_9hJHjwbrPnX7VTtz3lTkUovScrgVeX3u.jpg
PobierzJeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci w areszcie do czasu wyjaśnienia gdzie byli ich rodzice. Osoby które nie piły z butelek Ambera proszone są zgłosić się do komendy policji na ul. Piwnej w Gdańsku zgłaszając ten fakt w dyżurce. @policja Panowie, wiecie co z nimi zrobić.
@goromadska: prawie Ci się udało, ale i tak wiedzą, że swoje regulminy traktujesz super poważnie ( ͡
- 10
@goromadska: A ja powiem tak, ludzie z Trójmisata i okolic połączmy się i proponuję spotykać się raz na jakiś miesiąc/dwa żeby przedyskutować co w Waszym wykopowym życiu się dzieje! :-) Kto jest za łapka w górę :-)
Resztę skomentuję później... Praca, brak głosu i brak sił na cokolwiek dały się we znaki...
Resztę skomentuję później... Praca, brak głosu i brak sił na cokolwiek dały się we znaki...
- 7
Jak tam po wczorajszym Chilli Contest? #chilicontest
źródło: comment_xsLu2a7j7R2sD6BAyw5ktiKj4zhOjDuj.jpg
Pobierz@Marmite: no właśnie nijak ;) nie piekło, a przecież byłem głównym testerem
- 8
@MasterSoundBlaster: @sklaffe DZWOŃ PO KARETKĘ!
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#trojmiejskiewykopparty to była domówka roku. Na imprezie czasami się umiera, zdarza się. @grafi
#umierajonawykoparty #umierajzwykopem #umierajo #chilicontest
#umierajonawykoparty #umierajzwykopem #umierajo #chilicontest
- 4
@MasterSoundBlaster: Obecność taktyczna;>
#chilicontest Stan na godzinę 16:54. Piecze jak cholera.
- 1
@anisek: tak mało a tak pali. Jeszcze bardziej podziwiam @goromadska za jego niezwykle palące hobby ;)
@Bunkier: a za 5 lat hemoroidy jak psie jaja...
- 15
#trojmiejskiewykopparty udane, 2 miejsce w konkursie macania xD #tylewygrac
Oraz pierwsze miejsce w rzucaniu monetami do szklanek, tak to ja zbiłem szklankę, bodajże 10 groszówką, ale chyba jeszcze mam cela, w drobnych miałem koło 3,20 a wrzuciłem 2,80 :D
@baba_na_wykopie_chlopom_ciezej , wybacz że wygrałem, ale nie wiedziałem że będziesz brała udział w drugiej turze :P
Oraz pierwsze miejsce w rzucaniu monetami do szklanek, tak to ja zbiłem szklankę, bodajże 10 groszówką, ale chyba jeszcze mam cela, w drobnych miałem koło 3,20 a wrzuciłem 2,80 :D
@baba_na_wykopie_chlopom_ciezej , wybacz że wygrałem, ale nie wiedziałem że będziesz brała udział w drugiej turze :P
źródło: comment_A9UijDwSH8VdLkkvuZhX0iecLd6iS19I.jpg
Pobierz@Bunkier: W chilli nie brałam udziału, jeszcze by mnie karetka zabrała i co by było
- 1
@baba_na_wykopie_chlopom_ciezej: liczy się zwycięstwo, za wszelką cene! nawet za cenę zdrowia ;)
@MasterSoundBlaster: msb pls
@MasterSoundBlaster: To wszystko dlatego, że życzyłam mu powodzenia:<
- 13
Dla wszystkich bioracych udział w #chilicontest na #trojmiejskiewykopparty .... odwlekajcie wizyte w toalecie jak najdłużej, pali tak jak wczoraj! ;)
konto usunięte via Android
- 2
@Bunkier: a taki twardy byłeś jak to jadłeś, a teraz co? :-D
- 1
@goromadska: Dobra dobra, nie każdy po powrocie siedział w mleku ;)
- 4
- 2
- 17
AAAA tyle wygrać na wykop party :D
http://pokazywarka.pl/uzyn1i/
#trojmiejskiewykopparty #chilicontest #tylewygrac
http://pokazywarka.pl/uzyn1i/
#trojmiejskiewykopparty #chilicontest #tylewygrac
Trzecie miejsce w chili conteście, duma :> Przepraszam, że nie zdążyłem z wszystkimi się pożegnać, ale po tych sosach cholernie boli brzuch :v
#trojmiejskiewykopparty #chilicontest
#trojmiejskiewykopparty #chilicontest
- 1
@janiepaniemaju: przyda się
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora





















http://www.wykop.pl/ramka/1648751/no-to-bedzie-male-wykopowe-chilicontest/
#mikroreklama #wyzwaniechili
źródło: comment_Vofh661s2RK3A8hV4oDYtisX7bLeTu3W.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora