Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 746
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
UmbertoDalleMontagne
via Wykop Mobilny (Android)- 4171
@Skir02: Ludzie przebywający na stałe za granicą powyżej 10 lat nie powinni mieć prawa głosu.

Niczyporuk
- 3915
@Skir02: proponuję poczytać o tym elektoracie polonijnym z Czikago. Katoameby, które w latach 80 s---------y z Podhala zrywać azbest za 5 dolarów i dla których obraz Polski zatrzymał się w 1981. Takie osoby nie powinny mieć prawa głosu, oni on dekad nawet w naszym kraju nie byli.
23
Chicago: ponad 100 postrzelonych, 14 zabitych (w tym 5 dzieci) w miniony weekend

Weekend w którym Amerykanie obchodzą Dzień Ojca okazał się najbardziej tragicznym w tym roku.
z- 3
- #
- #
- #
5
Chicago w grze Watch Dogs kontra rzeczywistość

Wirtualne zwiedzanie Chicago z Qbarem z Forumogadki
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
2
Protestujący w NYC odtwarzają "Breaking the Law" na policyjnej częstotliwości

Natomiast w Chicago między innymi NWA- "Fuck the police" i Tay Zonday- "Chocolate Rain"
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 64
@asd23434asd: Azjaci bywają także ofiarami rasizmu ale nie zwalają na to wszystkich swoich niepowodzeń i bardzo ciężko pracują.
@asd23434asd: Bo ciężko harują i mają własne biznesy. Dla Azjatów praca jest bardzo ważna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Andrzejek13: w PL zostaje Ci serio dzwonienie na pały i liczenie strat
@Andrzejek13: prawidlowo, mam nadzieje ze pozbeda sie tych darmozjadow
- 67
@Andrzejek13: Trump bedzie jeszcze dziekował Meksykanom za obrone USA xD
- 12
1279
"Protestujący" rabują sklep NIKE w Chicago

Jak w tytule.
z- 205
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 14
konto usunięte via Zakop
- 2
@AgEnt-Of-cHaOS: czy gdzies tu nie mieszkal przypadkiem Michael Scofield?
- 11
@odislaw: Widziałem pare razy na żywo, robi ogromne wrażenie, nikt nie ma takiego p-----------a na wejscie jak Bulls. Aż sobie znalazłem mój pierwszy raz na hali. Kojarzyło mi się to z tym jak Braciak opowiadał u Wojewódzkiego, ze filmy są podobne, tylko w USA masz 300 helikopterów i 2 tony wybuchów.
źródło: comment_1590597745OjddKj3IFM676ZgF1JqYyB.jpg
Pobierz@johnblaze12345: styczeń 2015 mecz z Hawks. Ostatnio milem być w Orlando, ale pierwszy mecz odwołany z powodu wirusa to był właśnie mój:/
konto usunięte via Android
- 19
Tego na pocztówce nie zobaczysz
#rower #usa #stanyzjednoczone #chicago #rowery #przygoda #ciekawostki #bezdomni
#rower #usa #stanyzjednoczone #chicago #rowery #przygoda #ciekawostki #bezdomni
źródło: comment_1590436066AvKKjfXqQmGKAz4IzELuH9.jpg
Pobierz@AgEnt-Of-cHaOS: Na pocztówce z Krakowa też nie będzie tych grup meliniarzy spod Wawelu xD
@AgEnt-Of-cHaOS: Wow, bezdomni istnieja na całym świecie, tylko u nas śpią w mniej widocznych miejscach xD
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@stassma: W Chicago ciągle nazywa się go nazywa Sears Towers (wiem że to błędne ale tak jestem przyzwyczajony i to potoczna nazwa).
konto usunięte via Android
- 5
Jak z filmu
#auta #samochody #parkology #oldschool #samochodyzusa #usa #ciekawostka #samochod #chicago #lata70
#auta #samochody #parkology #oldschool #samochodyzusa #usa #ciekawostka #samochod #chicago #lata70
źródło: comment_15902659849McJuA6YeFbcYT8js5Hcep.jpg
Pobierz- 0
@Markotee Klimat jak z filmu.
konto usunięte via Android
- 0
@AgEnt-Of-cHaOS: jacie krence zajumali blachy
Mirki i Mirabelki, chcę obdarować kwiatami moją najbliższa osobę. Osoba ta przebywa teraz w USA w stanie NY, a ja w Polsce. Proszę, polećcie mi sprawdzoną dostawcę kwiatów.
#kwiaty #prezent #poczta #pocztakwiatowa #usa #ny #chicago #uczucia #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
#kwiaty #prezent #poczta #pocztakwiatowa #usa #ny #chicago #uczucia #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
@Berkel_88:
Google => flower post new york
Google => flower post new york
- 1
@Berkel_88: ja zamawiałem kiedyś kwiaty na amazonie. Dokładnie takie: https://www.amazon.com/gp/product/B00E45NJIM/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
Wysyłka normalnym kurierem bodajże DHL. Kwiaty w wodzie, zapakowane w karton. Bardzo ładne. Polecam :D
Wysyłka normalnym kurierem bodajże DHL. Kwiaty w wodzie, zapakowane w karton. Bardzo ładne. Polecam :D











