@TypicznyMaciek: Nie posiadam (nie pamiętam nazw) jedno konto na przykład nazywało się chyba Okiem Spaślaka/Pawiana nie wiem coś takiego w każdym razie, drugie na 100% Czeczot, ale to na YouTube czego Carrio się wypiera, ale jest jednocześnie tak inteligentny iż co jakiś czas potrafi się sprzedać z tego XD Na przykład tam u siebie na filmach i stremach drze mordę hasztag100%policja jednocześnie grożąc ludziom, wyzywając ich albo pisząc, że Carrioner
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Nie raz a robi to stale na różne sposoby próbując się usprawiedliwić tym, że rzekoma liniowość czasu nie istnieje, ale to po pierwsze. Paradoks jest taki, że mówiąc tym upośledzonym językiem największym bluepillem wyjaśniającym samego siebie jest on sam.
  • Odpowiedz
@mirek3838838:

Putin MUSIAŁ zaatakować Ukrainę. Jako prezydent dba o interesy swojego kraju a nie o uCzUciA innych.

Putin tak dba o interesy swojego kraju i obywateli, że wysłał na śmierć kilkadziesiąt tysięcy ludzi którzy powinni mu budować gospodarkę w tym czasie
  • Odpowiedz
Z #carrioner chyba nie do końca dobrze się dzieje, gość streamuje kilkanaście godzin dziennie grając w Isaaca, z jakimś anemincznym komentarzem, głównie mruczeniem xD. Następnie zasypia w trakcie transmisji, której nawet nie wyłącza, ogólnie przesypia całe dnie i streamuje do późnej nocy, często nawet do rana. W dodatku ostatnio jęczał że ma taki stres przez OMZRIK, inflację i nadchodzącą przeprowadzkę. Czy to jest ten "mężczyzna wysokiego kalibru" który "obraca wiele
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek3838838: Bądźmy poważni. Jedyne talerze jakie Carrioner może obracać to jak się na zmywaku zatrudni. Generalnie to co opisałeś to brzmi jak aspołeczność i nadużywanie napoi energetycznych XD
  • Odpowiedz
@ScholarsHut: Zabawne, że wspominasz o tym. Kiedyś napisałem mu dokładnie to samo za chwilę zleciała się jego sekta przepraszam eee widownia i sam zainteresowany a ja zostałem zwyzywany od simpów bodajże XD
  • Odpowiedz
Karierowiczowi wyszedł jakiś liszajec na twarzy, a na próby przekonania, żeby poszedł do lekarza odpowiedział ”baby chodzą do lekarzy i ja nie będę”. Po czym poszedł do Rossmanna i kupił podkład którym się wysmarował… #carrioner
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wanzey: Zbyszka nie lubię przede wszystkim za to, że stał się tym czym tak ostentacyjnie brzydził parę lat temu - jełopem wierzącym w bajeczki tylko zamiast bóstwa w chmurach wierzy w jakieś kolorowe czopki. Gość jeszcze kilka lat temu się śmiał z Mazura który groził jakiemuś dzieciorowi a sam groził Woglanowi że go pobije. Wisienka na torcie to jego sekciarze, którzy potrafią się kłócić przez 50 komentarzy broniąc Carrio używając
  • Odpowiedz
  • 11
@kolorowe_jarmarki: Spysiński mimo swojego niedorozwoju intelektualnego nie jest chory psychicznie. Upośledzenie umysłowe nie jest chorobą. W międzynarodowej klasyfikacji chorób jest traktowane, jako zaburzenie psychiczne ze względu na specjalne potrzeby wspomagania rozwoju
  • Odpowiedz
@Itjow16: Sergio można nie lubić ma swoje problemy, aczkolwiek koniec końców jest spoko koleżką chociaż może trochę pogubionym i nie można powiedzieć, że jest złym człowiekiem na pewno. Carrioner to persona która przede wszystkim jest toksyczna i bardzo szkodliwa społecznie bo chociażby dla swoich korzyści ryje innym banie i takim osobom absolutnie nie powinno się dawać przestrzeni publicznych tego typu jak walka w fame. To zwykły krzykacz i napinacz o
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: Carrioner to niech już lepiej kur....a zamknie ten swój głupi ryj i się nie odzywa ta kompromitacja chodząca. Tak miał Cham i Prostak dostać liścia chyba z dwa lata temu cisza do teraz już nawet nie pisząc o tym co pisał ludziom z multikont próbując straszyć ich.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SKGR: Czasami zdarza mi się go obejrzeć żeby zobaczyć jakie głupoty tym razem będzie gadał, ale to jest upadek człowieka nadającego się do Choroszczy lub do Lublina na ulicę Abramowicką jedynie. Jest zupełnym przeciwieństwem tego co kiedyś sobą reprezentował i przede wszystkim chyba jednym z największych hipokrytów w historii polskiego internetu. Na przykład kiedyś wybił się w ten sposób, że inni oglądali go Rock Alone oglądali go u siebie oraz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: wszystko prawda, ale te 8-12k to xd, 75 procent ludzi zarabia mniej, a tyle na pewno nie zarabiają ludzie co mają 25 czy 30 lat poza drobnymi wyjątkami, a starsi to już są w związkach albo po rozwodach, nie o nich mowa w tej wojence płci
  • Odpowiedz
#carrioner
https://www.facebook.com/100064439332143/posts/pfbid02ggPD4KN6RpdC9trFoacpHBr8oFD19uEyToSVjMf2qdJjoUxsKK3CUjrnCRPNHb8Yl/
W KRAKOWIE RUSZA PROCES PATOSTREAMERA O PSEUDONIMIE "CARRIONER"

Informujemy, że wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie w sprawie karnej przeciwko oskarżonemu Aleksandrowi W. znanemu w sieci pod pseudonimem "Carrioner".

Mężczyzna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach