Wpis z mikrobloga

#carrioner przez wyjkop odkryłem tę abominację youtuba.

Powiem krótko: jaki kraj taki Endjru Tejt, kilka lat temu powiedziałbym że to #!$%@? niemożliwe by ogladać to nieironicznie, albo wręcz że to musi być troll, ale widzę że jednak na osiedlach marików 1234 jest założony internet i to całkiem na swerio jest kręcone i oglądane.
  • 9
@pogromca_krasnali: Tutaj sugerowałbym zwrócić przede wszystkim uwagę na fakt jak bardzo jego widownia oraz osób prezentujących podobne treści w internecie jest zmanipulowana, na tym etapie jest to już zwyczajnie szkodliwe społecznie.
@Cztero0404: było od zawsze, teraz przeraża to że na to gówno wpadają dzieciaki szukające drogi w życiu. Wyobraźmy sobie siebie samych jako czternastolatków powoli myślących o podrywaniu koleżanek, potem jako o szesnastolatkach którym (jeszcze) się nie udało takiej laski wyrwać - normalna sprawa, ale jak trafi się na takich zjebów z samcouniversum to może z drobnej niedogodności wieku dorastania wyrosność życie jak #!$%@? złamane.
@pogromca_krasnali:

było od zawsze, teraz przeraża to że na to gówno wpadają dzieciaki szukające drogi w życiu.

Właśnie też to zauważyłem, ogromny problem jest taki iż ta granica odbiorców takich treści strasznie zaczyna się przesuwać w dół. Ostatnio widziałem jakiś komentarz gdzie 22 letni typ zaczął pisać, że on jest świadomy redpillowo i takie pierdoły XD
@Cztero0404: daleko nie szukając, zerodwa:

https://wykop.pl/wpis/57175109/zero-dwa-to-swietny-obraz-dlaczego-przegryw-jest-t/

https://wykop.pl/wpis/66979871/dlatego-ban-dla-zero-dwa-jest-sluszny-typ-jest-nie

i ogólnie w #!$%@? rzeczy. Facet przed emoquitem na wypoku był w maturalnej. Bez ssania tego gówna pillowego i masy klakierów i trolli na wypoku po kilku latach byłby normalnym chłopem co po prostu nei wyrwał tej kaśki w licbazie, ale teraz jest z jakaś tam baśką z pedagsy i w sumie nie pamięta jak kaśka licbazowa wyglądała.

Czy taki eschatoestetyzm - on
@pogromca_krasnali: Moim zdaniem jeśli już ci idioci chcą ''uświadamiać'' mężczyzn to przede wszystkim powinni mówić o tym, że jeśli dostaniesz kosza jak jesteś w liceum na przykład to nic straconego bo zaraz tak naprawdę zaczynasz życie po wyjściu ze szkoły i takich nie wiem blond Kasiek, Martyn, Julek to będą 10-tki których spotkasz zaś o lasce co ci dała kosza za pół roku zapomnisz. Natomiast oni pieprzą non stop o hipergamii
@jan-czasami: Relacje międzyludzkie to nie giełda samochodów w Słomczynie żeby można było tym handlować samico z wąsem, ale zapomniałem przecież podobno nie wchodzisz na wykop. Masz na myśli te wielkie ''dowody'' które są jak ustrój komunistyczny bo samo #redpill środowisko włącznie z tobą tworzy sobie problemy z którymi później bohatersko walczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wcale, przestań się denerwować panie ''nidzie'' bo błędy robisz, na każdym