Wpis z mikrobloga

@dan-kamynski: Nie wiem czemu ten typ mówi o "promowaniu patologii a w innym filmie grozi temu gościowi pobiciem, innemu też groził.
Poza tym czekam aż powstanie jakaś "federacja" gdzie ludzie testują nie siłę a inteligencję, takie granie w szachy, Go albo test wiedzy z różnych dziedzin naukowych, bo przywalić to każdy potrafi, ale nie każdy potrafi wykazać się wiedzą czy inteligencją (i nie mówię tu że ja jestem jakimś wyjątkiem z
billuscher - @dan-kamynski: Nie wiem czemu ten typ mówi o "promowaniu patologii a w i...
  • Odpowiedz
@billuscher: Kontynuując, gdyby taki "Bartek Szachista" który miał "spinę" z Xayo czy Spysińskim zdecydował się walczyć w MMA to pewnie by ten gość przegrał, nie wiem jak z jego tężyzną fizyczną ale gdyby przyszło się im zmierzyć w szachach i nie mówię tu że wszyscy mięśniacy to debile ale są tacy którzy nie rozwijają niczego poza mięśniami
  • Odpowiedz
@billuscher: Carrioner to #przegryw zwykły a do tego debil jeszcze. To osoba która jenocześnie krzyczy hasztag 100% policja i grozi ludziom pobiciem ich pomawia, wyzywa. Nie pisząc nawet o tym, że typ w 3 osobie potrafi pisać z multikont ludziom, że jak go spotkają to nie będą mądrzy tacy albo, że im matkę wyrucha będąc na tyle głupim, że słowo w słowo chłop pisze tak jak się na co dzień wypowiada
  • Odpowiedz
@dan-kamynski: Gość obecnie jest znany w ogromnym skrócie z tego, że każdy ma z niego bekę bo gada jakieś głupoty o kobietach totalne robiąc z tego prawdę objawioną. Hitem było to na przykład kiedy mówił, że jak jesteś kobietą i uprawiasz seks z mężczyzną to jego dna w tobie na zawsze zostaje lub, że Wersow nie powinna mieć fanbase bo mężczyzna wymyślił internet i komputer. Już nawet nie pisząc o tym,
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Zauważyłem, gość się śmieje z AdBustera a sam podejrzewam że gdyby był na jego miejscu nie wykazałby się większą wiedzą chemiczną, również cytuje eksperymenty fizyczne ale czy je rozumie, jeszcze raz nie twierdzę że ja wiem więcej ale Carrioner mam wrażenie uważa się za nieomylnego w każdej dziedzinie
  • Odpowiedz
@billuscher: Właśnie to jest jeden z powodów głównych dlaczego normalni ludzie mają z niego aż taką giga bekę. Typ mówi, że zna naturę kobiet przepraszam ''samic'' lepiej od nich samych czyli chyba podpaski też lepiej sam umie zmieniać jak one same.
  • Odpowiedz
@jan-czasami Cześć Carrioner, jak już komuś odpowiadasz to fajnie żebyś to robił pod swoim macierzystym nick name. Nie porównuj swoich pseudo mądrości o kobietach do wiedzy ludzi po studiach o człowieku. Ty nie jesteś lekarz
  • Odpowiedz