Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: To jest mój kanał idioto. Jeśli już masz się czepiać do kogoś o tytuł to do mnie. Nawet specjalnie nazwę kanału zmieniłem na Carrionevil i w pseudonimie kanału mam @Renevil2023 by tacy debile jak ty to zrozumieli.
@renevil: Dobra, cicho tam. Manchaster City wygrał finał ligi mistrzów 1:0 jestem bogaty + premia za dobre wytypowanie strzelca bramki będzie na nowy samochód dla dziewczyny. Nie oszukuj, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że masz podany kanał Carrioner macierzysty jako głowny imbecylu oraz 23k subów a Carrioner jest zbyt niszowym twórcą żeby jakiś tam losowy shoter tyle na nim miał.
Cztero0404 - @renevil: Dobra, cicho tam. Manchaster City wygrał finał ligi mistrzów 1...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-06-10_232423_www.youtube.com

Pobierz
@Cztero0404: Ten kanał należał kilka lat temu do niego. Youtube mu go usunął i niedawno przywrócił po czym carrio postanowił oddać go jednemu ze swoich widzów czyli mi. Koniec historii.
@renevil: Co ci po tym kanale? xD przecież jego 28 tysięcy kanałow które zakłada jeden po drugim mają jakiegoś shadow bana od yt z góry nie ma partnera - monetyzacji
@Uczaj: Możliwe że uda mi się zrobić monetyzację na tym kanale w najbliższym czasie. Poza tym kanał ten jest lepiej polecany niż większość z tych które posiada carrio i chciałbym rozwijać jego działalność internetową.
@renevil: Przepraszam, ale w jaki sposób chcesz niby rozwijać jego działalność, robiąc shoty z carrionerem i to jeszcze gdzie duża część jest wycinana na jego korzyść? XD Gościu błagam idź po rozum do głowy nie bądź jego tubą propagandową i simpem w jednym.
@Cztero0404: Nazwa kanału do "Clips". Wrzucam tam krótkie klipy z najciekawszymi momentami, nie tylko ze streamów, ale też z filmów z jego oficjalnych kanałów. Robię te klipy tak by były przyjemne w oglądaniu i było tam jak najwięcej wypowiedzi carrio a nie po to by coś było na jego korzyść. Nie nazywaj mnie też simpem tylko dlatego, że staram się wspierać twórcę od którego nauczyłem się wiele o życiu i o
@renevil:

Nazwa kanału do "Clips". Wrzucam tam krótkie klipy z najciekawszymi momentami, nie tylko ze streamów, ale też z filmów z jego oficjalnych kanałów.

W takim razie powinien być pusty. Gościu nie ja nadużywam słowa a bronisz wąsacza i chwalisz się, że mu robisz promocję do tego za darmo. Ja nawet nic nie muszę pisać bo sam się właśnie zaorałeś
@Cztero0404: Niczym się nie chwalę. Po prostu stwierdzam fakt, że to ja wrzuciłem ten klip i ja go tak nazwałem a nie carrio. Nie robię mu też żadnej promocji. Po prostu typ oddał mi kanał i nagrywam sobie na niego klipy. Lubię to robić tym bardziej dla osoby w Internecie której zawdzięczam wiedzę jaką przekazuje.