Wpis z mikrobloga

Patrzcie rurkowce, zróbcie przejście teraz prawdziwy samiec alfa, jedyny oświecony wybraniec niczym neo z matriksa, z twardą silną męską ramą, ociekający testosteronem geniusz nadchodzi. Co tam samice? Dalej uczucia was bolą? mheeheheh Gościu jak ja chad normalnie tylko każda jest przestraszona mojej silnej męskiej ramy i dlatego uciekają, zwłaszcza ta co uciekła do Szwajcarii i tam dała się zaobrączkować. Ale walić teraz idę nagrać 5 filmów na mojego hejte emm niebieskiego czopka ( ͡º ͜ʖ͡º)

#carrioner #pokazmorde #mirkokoksy #polskiyoutube #bekazpodludzi #redpill
Pobierz Wanzey - Patrzcie rurkowce, zróbcie przejście teraz prawdziwy samiec alfa, jedyny ośw...
źródło: 227200700_416302333075547_7241542224041177303_n
  • 6
@Mlodazs: No nie widzisz, to jest jedyny w Polsce samiec alfa i ten który odkrył jak działają związki między ludźmi, gość który rozumie kobie wróć smalczyce albo samice lepiej niż one same ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio to taki sfrustrowany i zakompleksiony typ z yt znany jako carrioner, obecnie już nic nie znaczący ( ͡° ͡°)
@Wanzey: ale trzeba mieć smutne życie żeby w 2023 roku oglądać Carrionera. Facet stracił babę i się odkleił. Obecnie Carrioner wygaduje głupoty o kobietach i je obraża. Pomyśleć, że kiedyś jego kanał na youtubie wyglądał trochę inaczej.