#broda #brodaboners #barber

Jak często stosować roller do pobudzenia zarostu na policzkach? Jak długo rollowac te miejsca oraz czy mocno dociskać? Olej rycynowy dobry pomysł czy preferujecie coś lepszego?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#broda #brodaboners #uroda #modameska

Beard roller - ktoś używał, wypowie się na ten temat?
Igła 0,5mm to wszystko, czy może warto pójść krok dalej i wziąć 0,75mm?
Musza być te z polskich sklepów, czy allie/shopee to tak na prawdę to samo?
Jak z resztą środków i pielęgnacją, ile tygodni/miesięcy trzeba, aby zobaczyć różnicę?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#broda #brodaboners uzywa ktos któregoś trymera Wahl? Albo jakis inny z tych porzadniejszych? Od zawsze jakis trymer z lidla, a ostatnie lata Philips one blade i zamiast wymieniać końcówkę w philipsie pomyślałem, ze moze jednak cos lepszego kupić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym się golicie? O ile zarost na twarzy hoduję, tak staram się utrzymać ekstremalną higienę głowy i gole włosie co weekend, efekt mega. Ogólnie lecę Gillette mach 3, ale zastanawiam się nad brzytwą, tudzież jakakolwiek alternatywą. Polecacie brzytwę? Cokolwiek innego?

#broda #brodaboners #fryzjer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaczalem stosowac na brode, a dokladnie na policzki. Po 1 tyg widze wzrost i nawet pytajac osoby zeby mi powiedzialy czy widac odpowiadaja twierdzaca. Mysle ze z taka tendencja wzrostowa do lata bede mial pelna brode. Wczesniej mialem tylko dol i wasik, super.
#brodaboners
#broda
#loxon
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach