Bu ha ha

Belgijskie matoły ufundowały swoim podopiecznym komputer gambingowy za grube tysiony licząc na pozyskanie M3 Uć za półdarmo...

Nie przewidzieli jednak, że jak tylko dokona się tak korzystna dla nich transakcja, pół tagu bonzo wyśle zgłoszenie tam, gdzie się zgłasza, BU HA HA

https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/kiedy-akt-notarialny-sprzedazy-nieruchomosci-staje-sie-niewazny/10478/

Prawo dokładnie wyszczególnia, jakie nieprawidłowości towarzyszące dokonywaniu czynności prawnej mogą być podstawą do podważania samego aktu. Są to:

Brak świadomości lub swobody - dotyczy choroby umysłowej,
Niech mi ktoś akat wytumaczy, jak on uzbierał na komputer tego typu? Ludzie serio wkleili mu tyle mamony? xD
Jeśli tak, to nie mogę doczekać się aż strimer zacznie wyzywać widzów za to, że wpłacili mu pieniądze, a on mówił że się tym nie interesuje ¯\_(ツ)_/¯
#bonzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DonMatheo: nie wiem nic nie wiem, ale:

Donejty na których dostawał grube many many były zaledwie na dwóch strymach.
Ostatnie strymy to zarobek paręnaście złotych / 3h.
Użytkownik Windows na kompie Tigera nazywa się Gosia.
Przeważnie gdy leciały duże donaty Tigera nie było akurat przy komputerze.
Itditd

Myśl glowom nie dupom.
@AM0k_music: trzeba być turboturboprzygłupem zeby oglądać jak ludzie oglądają jakiś tajgerów i jeszcze spuszczać się na wykopie że ktoś się spuszcza, że jakiś niepełnosprawny człowiek scrackował sobie grę XD tfu ci na łeb przegrywie XD
Tiger mam dla ciebie kilka cennych porad które sprawią że granie na komputerze stanie się łatwiejsze:
1. Do grania w NFS zakup sobie pada, może być nawet taki od Tracera do 50 zł.
2. W NFS ustaw sobie kamerę na tylny widok auta od razu łatwiej będzie ci się grało.
3. Ustawiaj sobie zawsze poziom trudności na Easy skoro nie masz wprawy w grze na Normal.
4. Jak już nie chcesz inwestować
Mam pytanie. Co się stało z dzieckiem uszatego i tej z rozbieganymi oczami? Pytam bo nie jestem na bieżąco.
P.S. Wiem co to za patusy, jednak #!$%@? mnie jakie mają wzięcie na YT i że taki content nadal się sprzedaje. Ja uszatego pamiętam jeszcze jak straszył wszystkich zhakowaniem płyty głównej
#bonzo
Przynajmniej tyle dobrze. Z tych idiotów mozna się pośmiać ale widzę że oni i dziecko to dramat. Niech tej zezowatej spiralę założą bo naprawdę tych ewentualnych dzieci szkoda. Mam nadzieję że się więcej nie rozmnaża. Dzieki za odpowiedź