ktoś napisał markerem na podłodze w eklerku: TAJGER C--J I CIOTA.

ciekawe czy ktoś to zetrze czy będą mieli w------e.

A2 to trzeba zgłosić tajgera że wysypał proszek. #bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajger coś ci powiem jakbyś myślał głowom a nie dupom to poszedłbyś do kierownika sklepu, pokazał jaki jest syf i zaproponował że jak cię przeprosi to możesz wrócić do nich do pracy żeby ogarnąć ten syf, ale na zasadach kontraktu za grube many many

#bonzo #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo Uszaty szympansie, życiowa kaleko to ty rozerwałeś opakowanie proszku do prania po to by nagrać film na którym faflunisz się że w E.Leclerc jest nieposprzątane. Jeżeli twierdzisz że jest syf to dlaczego nie pójdziesz do biura i nie powiesz im tego prosto w tfasz? mmm Dlaczego nie powiesz im tego wszeczywistości? Mmmm no tak, fejmu chcesz się napić nagrywając te gnioty. Mmmm to i to. A dwa to mamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fillip eklerk skąd ty wziąłeś to imię i nazwisko? Z d--y? Czy od k---y?? Khhyyy k---a śmiać mi się chce, z ciebie, z tego co ty p--------z. Że niby nie nadaję się do pszontania kibli i zbierania psich truflii? Kuuuuhrwa człowieku my z kobrą mamy większą pojemność z psimi truflami niż ty.... akat obiady ale to trzeba myśleć gówką a nie dupą

#bonzo
Agresywna_Szyba - fillip eklerk skąd ty wziąłeś to imię i nazwisko? Z d--y? Czy od k-...

źródło: temp_file4126907396304930088

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo Co myślicie o poziomie autokrytyki Mateusza w tych czasach?
Chodzi i krytykuje czystość sklepu, w którym sam mówił że to on uczył nowych pracowników wykonywać pracę, czyli sam chodzi i przyznaje się, że ich fatalnie nauczył.
Myślicie, że Mateusz się rozwija i widzi swoje wady, skoro nagrywa takie filmy?
Według mnie to bardzo odważne z jego strony tak jawnie się przyznawać do swoich ułomności i błędów i wrzucać w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogunie to doszanowanie dla prezesa Leclerca za to, że tiger robi mu zajebistą reklamę i za darmo jawnie z ukrycia kontroluje mu obiekt. Tiger sprawdza czystość obiektu i nie dostaje za to many many buhaha

To czeba być ciotom jak tiger żeby za darmo robić kontrolę obiektu
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie ze tigerowi jest smutno jak chodzi po tym sklepie, szuka byle śmiecia i plamki i MUSI UDAWAĆ, że jest brudno? W reszywistości jest dużo czyściej niz gdy on tam pracował.

#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo na co ten melepeta liczy? Że prezes leklerka (z którym był na 'ty' i który niby był fanonem bonza oglądający filmy uckiej maupy) przyjdzie do niego na kolanach i bedzie błagal, aby ten pszontał mu posadzki? Bo tylko on może zapanować nad balaganem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TragiKomediant: On po postu robi co lubi tego typu, czyli łazi i grzebe w śmiechach. Przestał się z tym ukrywać i jeszcze to nagrywa. Melon zniszczył sobie reputacę od goma i ciuciu. Absolutnie wizowie.
  • Odpowiedz
TIGER PRZEZ SIEBIE SAMEGO STRACIŁEŚ WYMARZONĄ DLA CIEBIE PRACE A BYŁO NIE PRZYCHODZIĆ POD WPŁYWEM ALKOHOLU, PRACA BLISKO DOMU WIĘC NIE TRZEBA WYDAWAĆ NA AUTOBUS/TRAMWAJ, ROBOTA POD CIEBIE TYLKO CHODZISZ I ZBIERASZ ŚMIECI, PSIE KUPY ITP I CZASEM COS MOŻE MOPEM I TYLE, NIE WYMAGA ZBYTNIO MYŚLENIA WIEC SIĘ NIE ZMECZYSZ. PO PROSTU ZJEBAŁEŚ SAM! #bonzo

CZY TIGER WŁAŚNIE STRACIŁ IDEALNĄ DLA NIEGO PRACE, PRACĘ ŻYCIA?

  • TAK, BLISKO, ŁATWO, BEZ MYŚLENIA 17.0% (9)
  • TAK, TO NAJLEPSZA PRACA JAKĄ MIAŁ 7.5% (4)
  • NIE, BO TIGER MA KWALIFIKACJIE NIMFORMATYCZNE 24.5% (13)
  • AKAT LEPSZEJ PRACY NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ PRACA PD DOMEM 5.7% (3)
  • FAJNA PRACA BYŁA, SAM BYM TAKOM CHSIAŁ 5.7% (3)
  • BYŁO NIE CHLAĆ TO BYŚ DALEJ PRACOWAŁ 39.6% (21)

Oddanych głosów: 53

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najwyraźniej przegrana z Bodim oraz wywalenie z roboty za kradzieże to była ta ostatnia ostateczność po której kleszczowi popaliły się styki,
Chodzenie i nagrywanie filmików przez śmietnikowego nurka o bałaganie w eclercu to nowy rozdział w jego "pójściu do przodu"

#bonzo
Radaka - Najwyraźniej przegrana z Bodim oraz wywalenie z roboty za kradzieże to była ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam bekę z uszatka, że respektuje zakaz nagrywania gniotów od wykopu
To czeba być ciotom jak tiger jako frajer żeby nie nagrywać filmików na bezrobociu
Sam z siebie się ośmiesza i robi z siebie hmm nie wiem jak to powiedzieć widzowie - szmatę do podłogi
Ale akat to nie moja broszka
Pozdawiam i miegodnia ello
#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach