Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
źródło: 1280px-Liebesknochen1a
PobierzKto wygrał i jest bardziej górą niż nie?
- Podłużne ciastko z parzonego ciasta z kremem 83.2% (89)
- Człowiek bez zalet, który przegrał wszystko 16.8% (18)
- 37
tajger coś ci powiem jakbyś myślał głowom a nie dupom to poszedłbyś do kierownika sklepu, pokazał jaki jest syf i zaproponował że jak cię przeprosi to możesz wrócić do nich do pracy żeby ogarnąć ten syf, ale na zasadach kontraktu za grube many many
#bonzo #patostreamy
#bonzo #patostreamy
@maroLem87: Teraz uszatowi nie zostało nic innego niż nagrywanie freestyleów za 3zł bu ha ha.
@Denaturovsky: zięki za trujke
#bonzo Uszaty szympansie, życiowa kaleko to ty rozerwałeś opakowanie proszku do prania po to by nagrać film na którym faflunisz się że w E.Leclerc jest nieposprzątane. Jeżeli twierdzisz że jest syf to dlaczego nie pójdziesz do biura i nie powiesz im tego prosto w tfasz? mmm Dlaczego nie powiesz im tego wszeczywistości? Mmmm no tak, fejmu chcesz się napić nagrywając te gnioty. Mmmm to i to. A dwa to mamy
@Kceciefejmu2024: kobra jest głupsza od melina. Mówienie do niej ma mniej sensu jak do makaka.
@Kceciefejmu2024: Przecież Kobza ma Syndrom Sztokholmski, zapomnij tego typu, ona jest głupia jak on, wyalienowane menele xD
fillip eklerk skąd ty wziąłeś to imię i nazwisko? Z d--y? Czy od k---y?? Khhyyy k---a śmiać mi się chce, z ciebie, z tego co ty p--------z. Że niby nie nadaję się do pszontania kibli i zbierania psich truflii? Kuuuuhrwa człowieku my z kobrą mamy większą pojemność z psimi truflami niż ty.... akat obiady ale to trzeba myśleć gówką a nie dupą
#bonzo
#bonzo
źródło: temp_file4126907396304930088
Pobierz@Agresywna_Szyba: Eklerk sfel totany bez fejmu i z gupiom czopkom dzokejkom
@Agresywna_Szyba: Eklerek myśli gufkom a nie dupom tego typu
- 10
#bonzo beka bedzie jak pojdzie znowu do sądu za znieslawienie np czarnej xd
- 25
#bonzo Co myślicie o poziomie autokrytyki Mateusza w tych czasach?
Chodzi i krytykuje czystość sklepu, w którym sam mówił że to on uczył nowych pracowników wykonywać pracę, czyli sam chodzi i przyznaje się, że ich fatalnie nauczył.
Myślicie, że Mateusz się rozwija i widzi swoje wady, skoro nagrywa takie filmy?
Według mnie to bardzo odważne z jego strony tak jawnie się przyznawać do swoich ułomności i błędów i wrzucać w
Chodzi i krytykuje czystość sklepu, w którym sam mówił że to on uczył nowych pracowników wykonywać pracę, czyli sam chodzi i przyznaje się, że ich fatalnie nauczył.
Myślicie, że Mateusz się rozwija i widzi swoje wady, skoro nagrywa takie filmy?
Według mnie to bardzo odważne z jego strony tak jawnie się przyznawać do swoich ułomności i błędów i wrzucać w
Ogunie to doszanowanie dla prezesa Leclerca za to, że tiger robi mu zajebistą reklamę i za darmo jawnie z ukrycia kontroluje mu obiekt. Tiger sprawdza czystość obiektu i nie dostaje za to many many buhaha
To czeba być ciotom jak tiger żeby za darmo robić kontrolę obiektu
#bonzo
To czeba być ciotom jak tiger żeby za darmo robić kontrolę obiektu
#bonzo
Myślicie ze tigerowi jest smutno jak chodzi po tym sklepie, szuka byle śmiecia i plamki i MUSI UDAWAĆ, że jest brudno? W reszywistości jest dużo czyściej niz gdy on tam pracował.
#bonzo
#bonzo
@TragiKomediant: czyściej niż na melinie czy uć
#bonzo na co ten melepeta liczy? Że prezes leklerka (z którym był na 'ty' i który niby był fanonem bonza oglądający filmy uckiej maupy) przyjdzie do niego na kolanach i bedzie błagal, aby ten pszontał mu posadzki? Bo tylko on może zapanować nad balaganem?
@TragiKomediant: On po postu robi co lubi tego typu, czyli łazi i grzebe w śmiechach. Przestał się z tym ukrywać i jeszcze to nagrywa. Melon zniszczył sobie reputacę od goma i ciuciu. Absolutnie wizowie.
@TragiKomediant kyrat zgjerska maupa tego typu.
- 11
Menel jeszcze nie tak dawno żalił się że kasy nie ma i jest na minusie a dzień w dzień kinskie je albo dodaje zdjęcia z tego samego dnia nie wiem nie wiem #bonzo
źródło: temp_file5157517756009071335
Pobierz@weezyxboss: trzy dni z rzędu wrzucał to samo zdjęcie, ktoś mu to w komentarzach wypomniał i teraz wrzucił z innej perspektywy xd
@weezyxboss: Kobrza je 6 cytryn z oleju tego typu. Tojemodne mlask.
- 3
Nr do tigera lub kobry ktoś ma? #bonzo #patostreamy
TIGER PRZEZ SIEBIE SAMEGO STRACIŁEŚ WYMARZONĄ DLA CIEBIE PRACE A BYŁO NIE PRZYCHODZIĆ POD WPŁYWEM ALKOHOLU, PRACA BLISKO DOMU WIĘC NIE TRZEBA WYDAWAĆ NA AUTOBUS/TRAMWAJ, ROBOTA POD CIEBIE TYLKO CHODZISZ I ZBIERASZ ŚMIECI, PSIE KUPY ITP I CZASEM COS MOŻE MOPEM I TYLE, NIE WYMAGA ZBYTNIO MYŚLENIA WIEC SIĘ NIE ZMECZYSZ. PO PROSTU ZJEBAŁEŚ SAM! #bonzo
CZY TIGER WŁAŚNIE STRACIŁ IDEALNĄ DLA NIEGO PRACE, PRACĘ ŻYCIA?
- TAK, BLISKO, ŁATWO, BEZ MYŚLENIA 17.0% (9)
- TAK, TO NAJLEPSZA PRACA JAKĄ MIAŁ 7.5% (4)
- NIE, BO TIGER MA KWALIFIKACJIE NIMFORMATYCZNE 24.5% (13)
- AKAT LEPSZEJ PRACY NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ PRACA PD DOMEM 5.7% (3)
- FAJNA PRACA BYŁA, SAM BYM TAKOM CHSIAŁ 5.7% (3)
- BYŁO NIE CHLAĆ TO BYŚ DALEJ PRACOWAŁ 39.6% (21)
- 15
źródło: 1000009117
Pobierz- 11
- 4
Brawo. Uszata małpka robi jak chce i nagrywa filmiki z szabrowania śmietników tak jak mu kazaliśmy #bonzo #patostreamy

- 7
Najwyraźniej przegrana z Bodim oraz wywalenie z roboty za kradzieże to była ta ostatnia ostateczność po której kleszczowi popaliły się styki,
Chodzenie i nagrywanie filmików przez śmietnikowego nurka o bałaganie w eclercu to nowy rozdział w jego "pójściu do przodu"
#bonzo
Chodzenie i nagrywanie filmików przez śmietnikowego nurka o bałaganie w eclercu to nowy rozdział w jego "pójściu do przodu"
#bonzo

nic dziwnego, od czasu ogłoszenia wyroku jest w ciagu alkoholowym i oszalał
@Radaka: Ten debil zamiast roboty szukać, to łazi po sklepie nagrywa jaki to bez niego jest b----l na sklepie i odstrasza tylko klientów XD. Jeszcze to nagrywanie kibli... xD Serio zgłaszajcie tego idiotę na https://lodz.leclerc.pl/kontakt/ tego typu
- 8
Mam bekę z uszatka, że respektuje zakaz nagrywania gniotów od wykopu
To czeba być ciotom jak tiger jako frajer żeby nie nagrywać filmików na bezrobociu
Sam z siebie się ośmiesza i robi z siebie hmm nie wiem jak to powiedzieć widzowie - szmatę do podłogi
Ale akat to nie moja broszka
Pozdawiam i miegodnia ello
#bonzo
To czeba być ciotom jak tiger jako frajer żeby nie nagrywać filmików na bezrobociu
Sam z siebie się ośmiesza i robi z siebie hmm nie wiem jak to powiedzieć widzowie - szmatę do podłogi
Ale akat to nie moja broszka
Pozdawiam i miegodnia ello
#bonzo
szeba iść do przodu nie do tyłu jaksiemuwi a tiger robi z siebie patologię internetową sory że tak muwie ale taka jes prawda nie moja broszka
@mateosz_inbecki: tiger przygotowuje dyssa nie dyssa na Tedego tego typu bębę
Tiger Bonzo twoja dawka wiedzy o technologii #bonzo
@Emeryt_Konto: szybko można przedawkować
- 4
@magister-coachingu: akat tego typu ło baben
























ciekawe czy ktoś to zetrze czy będą mieli w------e.
A2 to trzeba zgłosić tajgera że wysypał proszek. #bonzo