Ogunie to doszanowanie dla prezesa Leclerca za to, że tiger robi mu zajebistą reklamę i za darmo jawnie z ukrycia kontroluje mu obiekt. Tiger sprawdza czystość obiektu i nie dostaje za to many many buhaha

To czeba być ciotom jak tiger żeby za darmo robić kontrolę obiektu
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie ze tigerowi jest smutno jak chodzi po tym sklepie, szuka byle śmiecia i plamki i MUSI UDAWAĆ, że jest brudno? W reszywistości jest dużo czyściej niz gdy on tam pracował.

#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo na co ten melepeta liczy? Że prezes leklerka (z którym był na 'ty' i który niby był fanonem bonza oglądający filmy uckiej maupy) przyjdzie do niego na kolanach i bedzie błagal, aby ten pszontał mu posadzki? Bo tylko on może zapanować nad balaganem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TragiKomediant: On po postu robi co lubi tego typu, czyli łazi i grzebe w śmiechach. Przestał się z tym ukrywać i jeszcze to nagrywa. Melon zniszczył sobie reputacę od goma i ciuciu. Absolutnie wizowie.
  • Odpowiedz
TIGER PRZEZ SIEBIE SAMEGO STRACIŁEŚ WYMARZONĄ DLA CIEBIE PRACE A BYŁO NIE PRZYCHODZIĆ POD WPŁYWEM ALKOHOLU, PRACA BLISKO DOMU WIĘC NIE TRZEBA WYDAWAĆ NA AUTOBUS/TRAMWAJ, ROBOTA POD CIEBIE TYLKO CHODZISZ I ZBIERASZ ŚMIECI, PSIE KUPY ITP I CZASEM COS MOŻE MOPEM I TYLE, NIE WYMAGA ZBYTNIO MYŚLENIA WIEC SIĘ NIE ZMECZYSZ. PO PROSTU ZJEBAŁEŚ SAM! #bonzo

CZY TIGER WŁAŚNIE STRACIŁ IDEALNĄ DLA NIEGO PRACE, PRACĘ ŻYCIA?

  • TAK, BLISKO, ŁATWO, BEZ MYŚLENIA 17.0% (9)
  • TAK, TO NAJLEPSZA PRACA JAKĄ MIAŁ 7.5% (4)
  • NIE, BO TIGER MA KWALIFIKACJIE NIMFORMATYCZNE 24.5% (13)
  • AKAT LEPSZEJ PRACY NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ PRACA PD DOMEM 5.7% (3)
  • FAJNA PRACA BYŁA, SAM BYM TAKOM CHSIAŁ 5.7% (3)
  • BYŁO NIE CHLAĆ TO BYŚ DALEJ PRACOWAŁ 39.6% (21)

Oddanych głosów: 53

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najwyraźniej przegrana z Bodim oraz wywalenie z roboty za kradzieże to była ta ostatnia ostateczność po której kleszczowi popaliły się styki,
Chodzenie i nagrywanie filmików przez śmietnikowego nurka o bałaganie w eclercu to nowy rozdział w jego "pójściu do przodu"

#bonzo
Radaka - Najwyraźniej przegrana z Bodim oraz wywalenie z roboty za kradzieże to była ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam bekę z uszatka, że respektuje zakaz nagrywania gniotów od wykopu
To czeba być ciotom jak tiger jako frajer żeby nie nagrywać filmików na bezrobociu
Sam z siebie się ośmiesza i robi z siebie hmm nie wiem jak to powiedzieć widzowie - szmatę do podłogi
Ale akat to nie moja broszka
Pozdawiam i miegodnia ello
#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Menel tiger bonzo nagrywa ostatnio dysy nie dysy na Eklerka, więc teraz mam do Was takie gupie pytanko może nie gupie może mondre nie wiem:


#bonzo #patostreamy
fallenArtist - Menel tiger bonzo nagrywa ostatnio dysy nie dysy na Eklerka, więc tera...

źródło: eklerek-tiger-cwelek

Pobierz

Kto jest gurom niż nie i nagrywa lepsze dysy nie dysy?

  • Ciasto bez pieczenia Eklerek 87.0% (60)
  • siota, sfel, alkoholik i menel tiger bonzo 13.0% (9)

Oddanych głosów: 69

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I kto jest teraz gurom niż nie nierobie śmierdzący buhaha? Akat polecam zgłaszać upośledzonego uszoka za psucie wizerunku znanej sieci sklepów i jej pracowników benc benc

Odpowiedzialność cywilna: Zgodnie z polskim prawem cywilnym, osoba lub firma może dochodzić odszkodowania za naruszenie swojego wizerunku. Jeśli ktoś publikuje fałszywe informacje lub pomówienia, które mogą szkodzić reputacji firmy, ta firma może wystąpić o odszkodowanie za poniesione straty materialne oraz niematerialne.

Odpowiedzialność karna: W Polsce, publikowanie nieprawdziwych informacji,
fallenArtist - I kto jest teraz gurom niż nie nierobie śmierdzący buhaha? Akat poleca...

źródło: tiger-sfel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coś wam powiem widzowie, jakby tajger myślał głowom a nie dupom to by wiedział że jako małżonkowi kobry należy mu się część meliny na ulicy mineralne czy uć, kodu nie pamiętam, a jakby to sprzedać albo wynająć to by było many many od goma ciut ciut benc

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach