#uszateoscary

Dzisiaj jestem w podróży, więc post będzie krótszy. Do kolejnego etapu awansowały: Tiger kontra alfabet oraz diss na hejtera, co czytał z kartki.

A tego pięknego dnia możecie głosować na:

https://www.youtube.com/watch?v=K4UA8TsyHvM

Który film uważasz za najlepszy?

  • Echofrystal sprawie Azbesta i Konstantina 5.9% (5)
  • Daliśmy się wkręcić sprawie picia 8.2% (7)
  • Zmenszony vlog o prokuraturze 11.8% (10)
  • Tiger daje zagadkę sprawie Bożenki 5.9% (5)
  • Jakby była melina... 68.2% (58)

Oddanych głosów: 85

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Światło się świeci na melinie (tak było pół godziny temu), nie mam zdjęć, bo różowa by mi p--------a, że się upadlam przez interesowanie się meliarzem.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może Tajpejowi przez ten ALA urlop odwidzi się jakakolwiek aktywność ninternetowa i pogodzi się z zakończeniem swojej ALA kariery jutuberskiej? Byłaby to sytuacja win-win dla każdego.

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo na następnym gniocie prawdopodobnie zobaczymy najdłuższy zapowietrzony płaczośmiech w historii. Buhahahahahahahaha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś z zarządu AFT mógłby wysłać mi na pri zaświadczenie o przynależności do tej elitarnej organizacji? Wiem, że niedziela a takie sprawy załatwia się o Sylwii w sekretarcie w dni pracujące, w piątek nie zdążyłem bo musiałem pracować do późna nie to co niektóre sfele totalne (pani Sylwia nie mogła zostać dłużej i poczekać ponieważ śpieszyła się na zabieg pielęgnacji stóp). Zaświadczenie muszę przedłożyć szefowi w prasy, dzięki czemu każdy z AFT
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uszateoscary
Bez niespodzianek wczoraj – najwięcej głosów oddaliście na pokój córki oraz podsumowanie zlotu na Piotrkowskiej.
https://www.youtube.com/watch?v=Lrglr3t0xEw
https://www.youtube.com/watch?v=qo6dhESdseo

Niedziela to dobry czas na oglądanie helikopterów w Belgii, ale możecie też kliknąć w ankietę:

Który film uważasz za najlepszy?

  • Ślub na kocią łapę 14.6% (15)
  • Tiger atakuje fana z fejsa sprawie 18,50 zł 10.7% (11)
  • MC Adi przegrał 13.6% (14)
  • Diss na ciotę co czyta z kartki + grożenie nożem 26.2% (27)
  • ODPOWIEDŹ NA CZELEN OD GIXA BĘC (Tiger nie umie al 35.0% (36)

Oddanych głosów: 103

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobertWolak: poniekąd rozumiem Twój punk widzenia, natomiast pisząc, czy wrzucając o nim filmiki wydaje mi się, że i piszący i udostępniający o nim treści nie mogą mieć innego zdania na temat jego poczynań i wypowiedzi. Bonzo jest koooorwą i cfelem i siotą totaną tego typu. Po co "udawać" obiektywizm? :) Tajgej sfel!
  • Odpowiedz
#bonzo
Tajger tą swoją Belgią natchnął mnie by ponownie obejrzeć In Bruges. Jeśli ktoś nie oglądał to polecam. Jeden z najlepszych smutno-śmiesznych filmów jakie widziałem. Jest na cda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo nikt się nie nabierze na jakiś filmik, gdzie nie widać twojego uszatego wizerunku. Zresztą jeszcze parę godzin temu grałeś w Fallouta na xboxie. Jesteś dołem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninformacja od rozwoziciela pitcy z granatowego Punto u benka. meliny zamówiły stare skórki z pitcy i 6 sosów czoskowych na melinę.
#bonzo
Silklash - Ninformacja od rozwoziciela pitcy z granatowego Punto u benka. meliny zamó...

źródło: 7r7z8o

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótkie podsumowanie tego typu na dzień dzisiejszy
- 40 lat na karku bliżej niż nie
- harnaś pod gardło wymieszany z wszywko
- wszystkie Polki są piękne, ale kobra to już jednak przesadziła
- córka maximum attack na bidula w lewo ile wlezie
- częściej wyrzucony z pracy niż zatrudniony (bezrobotny)
tasaku - Krótkie podsumowanie tego typu na dzień dzisiejszy
- 40 lat na karku bliżej ...

źródło: CIOTA

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I so tam Tajge? Daleś siedzisz w pufie na której siedzi Kołdra i gra w gierki? ukrywasz się so? Mmmm tojito! Chsiałeś nas wkręsiś że jedziesz do a'la Belgi tego typu, a teraz siedzisz przestraszony, jak Rafał Kosno w przedpokoju. I po so si to było?! Ja sobie teras akat popijam siepłego harnasiu, bo jestem po prasy i sobie mogę pozwoliś i nie muszę się ukrywaś, jak ty uszata Małpo. Zaras sobię
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówicie, że #bonzo siedzi po ciemku żeby ukryć brak wyjazdu do Belgii. A może po prostu odcięli im prąd, łobaben
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach