#bonzo
Wiemy już, że nie pojechałeś do Belgii. Bywa, czasem plany nie wychodzą. Nie rób szopki i daj nowe wideo. Co jemy dziś na obiad?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiger to nie wstyd, że znowu się ośmieszyleś i zrobiłeś z siebie szmatę do podłogi (jak zwykle zresztą) buahahaha
#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo a teraz tak z innej beczki. Jestes jakimś wózkowym w Belgii wynajmujesz mieszkanie z 10 innymi typami z bloku wschodniego i nagle przyprowadzasz na chatę parę dwóch niepełnosprawnych mongołów, którzy nie potrafią dosłownie nic, a już w szczególnosci zadbać o siebie i utrzymać pracę. Bu ha ha
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj do wieczora tapczan z mineralnej 3 ma zniknąć, albo dzwonię na straż miejską #bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo Czekamy na srogie fafluny w sprawie wyjazdu, już z samego rana.
I nie chowaj się po melinie, tapczan spod bramy uprzątnij bo będzie mandat za śmiecenie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uszateoscary
Bardzo mocna wczoraj ankieta była, bo po raz drugi w tej edycji 10 głosów nie dało awansu, a wybraliście:
33. https://www.youtube.com/watch?v=fXCQTcnrhug kokromicz
35. https://www.youtube.com/watch?v=iPt-UpxGs-o lody i harnasie

A dzisiaj dla Was przygotowałem:

Który film uważasz za najlepszy?

  • Tiger Bonzo pokazuje pokój córki 53.7% (44)
  • Tiger Bonzo vs Hakerzy z AFT 7.3% (6)
  • Pijany Tiger Bonzo narzeka na wszystko 7.3% (6)
  • Tiger uczy nas historii 4.9% (4)
  • Dziękuję za dobry zlot fanów w Łodzi elo 26.8% (22)

Oddanych głosów: 82

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo Pozdrawiamy całą ekipą z gryla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Melin z Kobrą zostawili nam klucze pod wycieraczką, w zamian za pilnowanie Rambo możemy grać na x-boxie w house flipperza i fallouta, uchwyty w szafkach kuchennych są rzeczywiście pomalowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i Mateosz mówił, że będzie was wkręcać że niby nie pojechał do Belgii a tak naprawde całą relację
boolProptestingCheatsEnabledtrue - #bonzo Pozdrawiamy całą ekipą z gryla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: Mineralna

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrzucasz jutro gniota meliniarzu, że kłamałeś o Belgii i przepraszasz wykop albo dzwonię na straż miejską, że zostawiliście psa i 2 koty pod meliną. Mamy zdjęcia
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozmawiałem ze swoim prawnikiem i ten stwierdził, że sprawa jest prosta - jak nie będzie filmiku z Belgii, to Tiger wisi FilmikizHumorkiem 100 złotych

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach