@McTusks: widziałem Sebastiana przejeżdżając przez Skierniewice, szedł do przodu w przeciwieństwie to tajgęra, siatka wypchana harnasiu, menel musi gulkować w parku śledzia przez cały tydzień żeby cokolwiek zwilżyć usta
  • Odpowiedz
#bonzo Biedny melinek. Odkąd zaczął strimować na Tik Toku i dostawać od gimbazy jakieś różyczki i serduszka odtąd znowu zaczął wierzyć że ma jakichś fanów i że ktoś go ogląda po coś innego niż tylko dla beki. A teraz zaczęło docierać do niego że absolutnie nic się nie zmieniło i że nadal nie ma żadnych fanów i wszyscy łącznie z gimbazą z Tik Toka tylko kręcą z kiego beczkę śmiechu.
trach - #bonzo Biedny melinek. Odkąd zaczął strimować na Tik Toku i dostawać od gimba...

źródło: zmiana

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trach: Bonzo od 12 lat sam się prosi, żeby ludzie go jechali. Gdyby dawno temu dał sobie spokój i zniknął z internetu to nowe pokolenia nie wiedziałyby kto to jest. A on pójściem na tiktoka przedłuża tylko o kolejne lata status największego pośmiewiska internetu. Aż w końcu Amelka pójdzie do szkoły i się zaczną podśmiechüjki. Skończy się kręseniem bety totanej na każdym kroku. Żal tego dziecka. Może zmienią jej nazwisko
  • Odpowiedz
byłem ostatnio w lobardzie szukać męskich koczyków i dwa szczególnie zwróciły moją uwagę, bo mocno, ale to naprawdę mocno śmierdziały dupą
awizisie #bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to jest wspaniałe jak co jakiś czas wejdę i oglądane co ten dzban #bonzo nagrał i mam pewność że jeśli ta pijacka melepeta postanowi w swoim gniocie użyć jakichś innych słów niż "tego typu" to na pewno coś poprzekreca, przykłady można mnożyć: dumple, kokromicz, zdemontować fakty, karta pamieciówka, i masa masa innych kwiatkow.....zawszw ja z kolegami. Pracy siedzimy sobie na garnuszku u rodziców i mamy z tego bete po
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lo_Baben: Ten kretyn myśli, że dzieci jeszcze o nim pamiętają. Zakładając, że w 2012 jakiś 13 latek go oglądał, to teraz ma 25 lat xddddd

Kretyn uszami zagina czasoprzestrzeń
  • Odpowiedz
#bonzo
Czy ktoś mi powie, dlaczego on miał w uszach wkręty do drewna? Gość nie wie nawet że żeby mieć fejm to trzeba sobie nierdzewki wkręcić tego typu a nie czarnuchy zwykłe.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach