Wpis z mikrobloga

#bonzo
Ja tylko tak refleksyjnie dodam od siebie jaksiemówi tego typu że od kiedy Uszok ma ten kanał i wszystkie te intra przednie i tylne, to już wiadomym było że komuś się w gówce #!$%@?ło. Sorry że tak mówię ale jak mi ktoś na odciska nadepnie to od razu mam sucho w gardle. No bo u uszoka zawsze podobało mi się to, że on nie ogarniał kompletnie niczego poza zakładaniem nowych kanałów i panpedży. Żadnych wstawek, intr logów innerzeszy. Po prostu gnik z pośledzeniem, pierdyliard filmików z tym samym tytułem, zachody słońca na miniaturkach filmików. No ale taka jest prawda że czeba być ciotą żeby cokolwiek pomagać w twórczości melinowi. Łobaben!
  • 3
@Czopelka: mi najbardziej szkoda tego, że siota bonzo nie jest już sobą. Nie jest już śmieszny, jest cholernie nudny. Nie ma donejów na strymach, ale takich donejów, że kapcie spadały :D Dlatego raczej oglądam sonbie stare filmiki i jak obejrzę 1 na 10 z nowych to wiem co jest grane i nie jest to już takie śmieszne jak kiedyś. Szkoda a el na każdego kiedyś przyjdzie czas. Nie rozumiem też dlaczego