@music_has_the_right_to_children: Dziękuję za ten wpis. Mam podobnie, nie umiałem tego jednak nigdy dostrzec. Aż do tej pory :)

Pod spodem jest dopisek 1/3, kiedy spodziewać się reszty? Zawołasz mnie?

Co do kawałka, uwielbiam inny utwór tego wykonawcy (swoją drogą idealny na tripa, przypomina mi pierwsze przygody z dxm).
u.....o - @musichastherightto_children: Dziękuję za ten wpis. Mam podobnie, nie umiał...
  • Odpowiedz
Boards of Canada - Kid for Today (2000)
Dawno nie trafiłem na utwór tak inny od wszystkiego i działający na wyobraźnie, nie będący jednocześnie czymś od Aphexa Twina
#boardsofcanada #idm
comanchee - Boards of Canada - Kid for Today (2000)
Dawno nie trafiłem na utwór tak ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dktr: też ładne, ale jednak wole to moje. I oczywiście Aquariusa. I parę innych tytułów. To są naprawdę geniusze. Szkoda, że „Wouldn't You Like to Be Free” jak dotąd nigdy nie opublikowali w całości...
  • Odpowiedz