Mirki i mirabelki – zmieniamy reguły gry w #fotowoltaika!

Jak zapewne wiecie, nadwyżki energii wyprodukowanej przez instalację zostają wysłane do sieci elektrycznej, skąd następnie prosument może sobie je odebrać – ale tylko w 80%. 20% zostaje „w elektrowni”.

Ale wchodzimy my, cali na pomarańczowo, i zmieniamy ten stan rzeczy.
ColumbusEnergy - Mirki i mirabelki – zmieniamy reguły gry w #fotowoltaika!

Jak zap...

źródło: comment_1612794042gUASWd7yU6dZyf3089QnPE.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ColumbusEnergy: XD przecież wasza żenująca firma ma najwyższe stawki montazu w calej Polsce, a moze nawet Europie. W zyciu nikomu sie nie oplaci korzystanie z waszych uslug, nawet z tą smieszną promocyjką z 50 gwiazdkami i wylaczeniami.
  • Odpowiedz
@ColumbusEnergy: odpowiecie na te pytania? cytuję:
@graf_zero

Co ze zużyciem w godzinach szczytu? Mogę ze stratą rozliczać ze swojej produkcji, czy muszę płacić?

Czy w jakikolwiek sposób mogę swoje szczytowe zużyie kompensować produkcją PV? Czy za to zużycie
  • Odpowiedz
Mocne wiadomości z USA odnośnie rynku. Visa chce wdrażać BTC!, obywatele tego kraju szykują się do kupna kryptowalut, a w planach jest szeroka edukacja polityków w Senacie. Ponadto najwyższa liczba aktywnych adresów BTC w historii i kolejny zakup tejże kryptowaluty przez fundusz inwestycyjny.

-----------

1. Visa ogłasza plan pomocy bankom we wdrożeniu Bitcoina

Visa
jpktraders - Mocne wiadomości z USA odnośnie rynku. Visa chce wdrażać BTC!, obywatele...

źródło: comment_1612785473kW0v8MrxVCa0hKAaMRGdhe.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notowanie BTC od kilkunastu dni znajdują się w trendzie spadkowym, czy to już koniec wzrostów a może prawdziwa rakieta cenowa jeszcze przed nami? Analizujemy obecny poziom cenowy oraz możliwy scenariusz dla ceny.

Pierwszy miesiąc 2021 oku za nami. W tym czasie notowania Bitcoina z poziomu poniżej 30 000 $ dotarły do okolic 42 000 $ po czym znowu wróciły do wsparcia 30 000 $. Poziom ten jest ważnym długoterminowym wsparciem wynikającym z mierzenia
jpktraders - Notowanie BTC od kilkunastu dni znajdują się w trendzie spadkowym, czy t...

źródło: comment_16122031161YQSzVeeP0tozoa2pMFq2e.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karlokarol8903: @sxldsxxl: @karlokarol8903: Nie posiadamy zadnych planych grup ani nie robimy platnych szkolen. Nie posiadamy tez zadnych reklam na stronie. Cala wiedze udostepniamy za darmo. Nasze analizy ciesza sie duza sktecznoscia ktora mozna za darmo samemu sprawdzic na tradingview (nasz ranking to TOP 3 2017-2019). W roku 2019 zostalismy nominowani do nagrody Nexus w kategorii najlepsze analizy.
  • Odpowiedz
kodHej, niedawno dzielilam sie informacja o znalezionym portfelu btc. Firma caly czas lamie haslo. Z tego co mowil mi Pan doszli do 7mio literowego/cyfrowego hasla.

Zastanawiam sie jedbak czy mozna sprawdzic zawartosc portfela bez hasla bo slyszalam, ze tak. W jaki sposob? Gdzie to sprawdze? Moze ktos z, was mi to sprawdzi?
Mam do przekopania jeszcze cala piwnice, bo byc moze haslo bylo wiecej niz 7mio literowe I w starych notatkach
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie jakieś ciekawe źródła żeby od podstaw poznać temat blockchaina? Bardziej chodzi mi o stronę techniczną samej technologii, co jak i dlaczego tak działa
Ale i o kryptowalutach na tym opartych też bym poczytał jak to działa i czemu jedne są lepsze od drugich i jaką to ma przyszłość.

Zaciekawiło mnie to po informacji, że Reddit podjął współpracę z Ethereum, a dotychczas totalnie zlewałem ten temat.
#blockchain #reddit
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia poruszymy kwestię użycia kryptowalut przez banki centralne, JP Morgan poda 3 powody aby kupić Bitcoina czy rekordową ilość nodów BTC – zapraszamy! ☕️

1. JP Morgan: 3 powody, by kupować BTC

Gigant z rynku bankowości JP Morgan podaje trzy zalety inwestowania w najstarszą kryptowalutę świata. W ocenie wydanej przez zespół ds. strategii Cross-Asset wyjaśniono, jakie są korzyści z tego, że ktoś inwestuje w Bitcoina. I to pomimo dużych i częstych
jpktraders - W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia poruszymy kwestię użycia kryptowalut...

źródło: comment_1611599398viVTacZMer9EhojuI9Cy8T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mareczekk447: "Dłużej niż rok" to beznadziejny horyzont czasowy, bo być może kupisz teraz, przez kilka następnych miesięcy będziemy kontynuować bańkę, a potem pęknie i za dłużej niż rok bitcoin będzie po 10k $.
  • Odpowiedz
@theromanpolan: Tylko w Bitcoinie to pełny węzeł z indeksowaniem. Takiego by używać go w np. portfelach typu Electrum (a wiem o tym, bo mam taki węzeł i możesz z niego korzystać) czy z blockchain explorerów

Można nie indeksować i mniej GB zużyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki, za sprawą Stefana Thomasa i mi się przypomniało o #bitcoin. Udało zalogować się na portfel, z 10 zł w 2015 roku zrobiło mi się 1300 zł teraz. Jak to wypłacić?

#blockchain #btc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej :D Pamiętacie airdrop z blockchain ? Dostawaliśmy wtedy darmowe XLM (stellar). Jeśli ktoś zapisał się potem do kolejnego STX (Stacks) - na dzień dzisiejszy warte 50$. Można już wypłacić STX ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam na priv po więcej info jak (ʘʘ)

#blockchain
#airdrop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach