via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy dobrze rozumiem że jeśli kupię 8 milionów SHIB na binance to się łapie na te promocje B i C?I czy mogę tą ilość kupić na dwie raty?

#kryptowaluty #binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie jako świeżak krypto :) mam 1000zł włożone w binance, czy powinienem to wszystko teraz wypłacić na trust wallet? Nie jest to jakaś kosmiczna kwota, ale czy przy tych spadkach nie ma możliwości że binance nagle się zamknie przez niewypłacalność i wszystko szlag trafi? Z drugiej strony wypłata do trust walleta z binance też ma chyba jakies opłaty, dobrze mi się wydaje? Jak powinienem zrobić? Pozdrawiam!
#kryptowaluty #binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stulejeczka: Jakich spadkach, Ty żeś spadków w crypto nie widział, poza tym giełda zarabia na transakcjach, czy sprzedajesz czy kupujesz to oni mają to gdzieś. Inna sprawa że trzymanie kasy na giełdzie nigdy nie jest polecane na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
Kilka pytań.

Jak to wygląda na binance z prowizjami, jak będę chciał wypłacić to nie zajebią mi połowy zysku? I dlaczego wszyscy polecają właśnie binance, a nie np. bitbay?

Czy trzymanie i hodlowanie bitcoinów na binance jest bezpieczne, czy trzeba założyć jakiś osobny portfel i tam trzymać?

#binance #bitcoin #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę chciał wkrótce zamienić część #dogecoin na złotówki, oczywiście z jak najmniejszą prowizją:

1. Przelewam środki z Dogecoin Core do portfela na Binance ( z której sieci skorzystać? BEP2, BEP20 (BSC) czy dogecoin?)
2. Wymieniam DOGE na EUR (czy lepiej zamienić najpierw na USDT i potem z USDT na EUR?)
3. Robię przelew SEPA z EUR na Revolut
4. Przelewam Euro na złotówki na normalne konto (i tutaj powyżej wymiany 5000 zł prowizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@team1212:
1 - dogecoin
3 i 4 - sprawdź konto walutowe w swoim banku, w mbanku mi wyszła różnica w stosunku do revoluta jakieś 5 zł na 1000 zł, więc jak masz więcej do wymiany i wlatuje Ci prowizja to nie ma sensu się bawić w revoluta.
5 - 19% od tego płacisz, bodajże w PIT-38 jest pole do wyliczenia podatku od zbycia kryptowalut
  • Odpowiedz
another noob question. Da się na coinmarketcap wyświetlać ceny krypto z binance ? z tego co widzę różnica jest znacząca
#binance #coinmarketcap
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jeżeli będę chciał kupić krypto i zapłacę normalna karta kredytowa z konta w pln to zapłacę za przewalutowanie czy coś? Albo jakiej wysokości są prowizje na Binance? Chciałem kupić krypto za kilkaset złotych żeby zobaczyć o co w tym chodzi.
#binance
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy na binance da się zrobić ofertę ? która będzie czekać aż odpowiednia cena osiągnie pułap i wtedy dopiero zakupi krypto ?
#binance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EpicSlavsquat: to wygląda tak:

Wpłacasz np. 1000 zł i kupujesz za to krypto. Później załóżmy że zarobiłeś 100 zł. Wypłacasz sobie do Fiat 1100. Podatek płacisz tylko od przychodu czyli 1100-1000=100. Czyli płacisz podatek od 100 zł. 19% ze 100 to jest 19 Ziko na bombelki. Jeżeli przychód lub koszt nabycia kryptowlauty jest w obcej walucie – przeliczamy go na PLN, po kursie NPB tutaj z ostatniego dnia roboczego przed
  • Odpowiedz
@szymon465: Nie obsługuje kart Revoluta, a niektóre karty z innych banków wymagają ustawienia e-pinu. Kartą się niezbyt opłaca, bo biorą 2% prowizji + przewalutowanie. Ogarnij sobie przelew sepa w euro, z Revoluta masz darmowy i natychmiastowy.
  • Odpowiedz
@szymon465: Tak, w Binance wchodzisz na portfel, wyszukujesz euro i po prawej dajesz Wpłata. Wybierasz SEPA, wpisujesz jakąś kwotę i dostajesz dane do przelewu. W Revolucie tworzysz odbiorcę biznesowego i robisz normalny przelew w euro na Binance.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KolecKuktasa: Nie wiem, ale prowizje brało tylko przy transakcjach z "error", tam gdzie jest "failed" nic nie zżerało. Wkurzyłem się dzisiaj niesamowicie i p------ę te wszystkie shity z Pancake. Tracisz godzinkę na research, obserwujesz wykresy i jak moment odpowiedni to nie można się załadować, a to połowa sukcesu, bo potem trzeba jeszcze sprzedać xD
  • Odpowiedz
witam czemu nie moge wyplacic zadnych walut probowalem ltc oraz xlm
chce sobie przelac na bitbay ciagle wyskakuje

Withdrawals have been temporarily disabled due to risk control.

#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest różnica między zakupem binance features perpetual, a izolowanym lewarem?
Załóżmy, że mam 1500USD, planuję wejście w okolicy 52k i wyjście 64k. Zwykły lewarowany już grałem i mam jakieś doświadczenie z nim. Przy wejściu 0.2 BTC mam pożyczkę na poziomie 8800 czyli efektywny lewar x5-6. Wiadomo, w izolowanym mam dodatkowe opłaty za pożyczoną kasę. Co jest lepiej grać? Jakie są pułapki etc? Przerabiałem akademię ale jakoś nie mogę tego przyswoić moim
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thunder08: no tylko, że w binance kontrakty terminowe są bezterminowe :-)
stary przeleciałem całą akademię - pytać tutaj to ujma na maksa ale nie mogę wyczuć tych materiałów.. Najgorsze, że dzieciaki handlują zamiast kuponów STS'a i jakoś sobie radzą. Czy taki kontrakt mogę zamknąć a'la market w dowolnym momencie.. tzn. wchodzę 48k ustawiam 70k wyjście a w międzyczasie zamykam marketem na 65k?
  • Odpowiedz