Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 318
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sebsossj pamiętaj, że to ty jesteś dupkiem bo zwracasz na to uwagę i nie dajesz ludziom żyć ;)
- 332
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak to w praktyce teraz jest na przejściu granicznym ze Słowacją w okolicy Bieszczad?
Chciałem sobie na 7-10 dni pojechać w Bieszczady jakoś za tydzień czy dwa i podbić ewentualnie któregoś dnia na Słowację na haluszki no i zastanawiam się czy tak samo sprawdzają szczepionki jak na przejściu z Czechami tj. nawet ruchu nie zatrzymują i każdy se jedzie jak chce czy zupełnie poważnie patrzę te wyniki testów i szczepienia xD
#
Chciałem sobie na 7-10 dni pojechać w Bieszczady jakoś za tydzień czy dwa i podbić ewentualnie któregoś dnia na Słowację na haluszki no i zastanawiam się czy tak samo sprawdzają szczepionki jak na przejściu z Czechami tj. nawet ruchu nie zatrzymują i każdy se jedzie jak chce czy zupełnie poważnie patrzę te wyniki testów i szczepienia xD
#
@n4ojlj3_42lk: część przejść zamknęli. Ponoć sprawdzają na wyrywki
- 0
Jakas legit strona z ofertami na wakacje w bieszczadach ?dla dwoch osob.termin w sierpniu ,)
#bieszczady #wakacje
#bieszczady #wakacje
4
Tour de Pologne 2021 pojedzie przez Bieszczady | 9-15 Sierpnia | Oficjalna Trasa

Trwający od poniedziałku 9 sierpnia 2021 do niedzieli 15 sierpnia 2021, Tour de Pologne składać się będzie z 7 etapów i pokona łączny dystans 1140 kilometrów. Trasa prowadzi z Lublina do Krakowa.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Cześć, czy da sie zrobić trasę Wielka Mała Rawka plus Tarnica ? Nigdy nie byłem w Bieszczadach i chce w jeden dzień wejść na te szczyty. Może ktoś ma gotowa jakaś pętle i chciał by sie podzielić.
#gory #bieszczady
#gory #bieszczady
@izumo22: Ogólnie lepiej zrob dwie rawki i Krzemieniec, a drugiego dnia idź od wolosatego przez halicz na Tarnice i zejść czerwonym do Ustrzyk
- 1
@JPRW: : Właśnie tak zrobimy pójdziemy z Wołosatego najpierw Tarnica @faramka: później czerwonym do Ustrzyki walniemy Rawki i bedziemy polować na busa czy stopa żeby jedna osoba wróciła po auto. Dzieki !
@faramka: Troche oba powody trafne. Będę na jeden cały dzień w Bieszczadach a że mam dosyć daleko to stwierdziłem ze fajnie by było jebnąć oba i spędzić w nich cały dzień. Ogólnie robiłem już
@faramka: Troche oba powody trafne. Będę na jeden cały dzień w Bieszczadach a że mam dosyć daleko to stwierdziłem ze fajnie by było jebnąć oba i spędzić w nich cały dzień. Ogólnie robiłem już
- 87
@mxala: ehh Bieszczady w deszcz, to trzeba przeżyć, bez też można a nawet trzeba!
źródło: comment_1625424168M3nBvKblGvJxPLZ6DzSDqV.jpg
PobierzKtóre buty będą lepsze na piesze wędrówki po tatrach/bieszczadach/karkonoszach?
Wycieczki głównie jedno dniowe z plecakiem. 1-2 razy w roku pojadę gdzieś na 4 dni bez namiotu.
Scarpa zodiac - najbardziej mnie przekonują
Scarpa mescalito
La sportiva tx4
salewa mtn trainer
#tatry #gory #bieszczady #buty
Wycieczki głównie jedno dniowe z plecakiem. 1-2 razy w roku pojadę gdzieś na 4 dni bez namiotu.
Scarpa zodiac - najbardziej mnie przekonują
Scarpa mescalito
La sportiva tx4
salewa mtn trainer
#tatry #gory #bieszczady #buty
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Swietowid: mam te buty(tx4) bez gore-texu u jak dla mnie mistrzostwo świata - wygodne, dobrze trzymają stopę i bardzo przyczepne. Kupiłem w zeszłym roku i przeszedłem w nich do tej pory około 400 km.
Które miasto lepiej odwiedzić w ramach jednodniowego tripa? Rzeszów czy Przemyśl?
#bieszczady #podkarpacie #turystyka
#bieszczady #podkarpacie #turystyka
@majkel_dzekson: w samym Przemyślu za dużo do zwiedzania nie ma, rynek, zamek i nie wiem co tam jeszcze jest otwarte ale w okolicy za to są forty, arboretum czy Krasiczyn
@majkel_dzekson zdecydowanie Przemyśl
Ehhhh, co dobre szybko sie kończy...
Karkonosze > Bieszczady
A Wy jak uwazacie?
#karkonosze #bieszczady
Karkonosze > Bieszczady
A Wy jak uwazacie?
#karkonosze #bieszczady
źródło: comment_1625375652FTr9l0rBQrR5XZW13SIgnT.jpg
Pobierz- 28
@kfffasny: Beskidy >>> Bieszczady >>> Karkonosze >>> górka za domem >>> Tatry
@kfffasny mieszkając na Dolnym Śląsku złaziłem Karkonosze. Wybrałem się w te mistyczne Bieszczady i z mojego doświadczenia to w Bieszczadach znajdziesz wszystko, ale nie ciszę i spokój. Wiadomo, że w najsłynniejszych punktach Karkonoszy też pielgrzymki, ale nie ma tej bańki "rzuć wszystko i jedź", która pęka na miejscu w Bieszczadach.
- 0
W wakacje planuje wybrać się w #bieszczady czy ktoś się orientuje czy jakieś busiki/pks jeździ na trasie przemyśl - Ustrzyki górne? bądź jak najprościej wydostać się z Ustrzyk?
- 0
Hej Mirabelki i Mircy,
Możecie polecić trasy rowerowy w Bieszczadach, które da radę pojechać rowerem z przyczepką rowerową dla dzieci?
#rower #bieszczady
Możecie polecić trasy rowerowy w Bieszczadach, które da radę pojechać rowerem z przyczepką rowerową dla dzieci?
#rower #bieszczady
- 1
@mikimisz: która część Bieszczadów, gdzie będziesz mieć nocleg? Bo jak będziesz spać w Lutowiskach to chyba średnio żebym Ci polecał trasy w okolicy Komańczy i na odwrót

@majkel_dzekson: wygląda jak sine wiry.
- 1
@gosvami blisko, plaża w Kalnicy
- 0
Gdzie tanio wynajmę auto w Rzeszowie z odbiorem w mieście (nie na lotnisku)? Chodzi o mały samochód dla 4 osób.
#rzeszow #bieszczady #podkarpacie
#rzeszow #bieszczady #podkarpacie
Najbardziej w gorach denerwuje mnie to ze kazdy mowi czesc i po jakims czasie to juz ciagle odpowiadanie w-----a xD
#gory #bieszczady #tatry
#gory #bieszczady #tatry
- 35
@ladniecuchne: biedny płateczek sniegu musi mowic :(
- 46
@ladniecuchne: Jeśli wybierzesz taki szlak, gdzie ludzi spotykasz raz na kilka godzin albo i rzadziej, to zwykłe "cześć" zaczyna wyglądać zupełnie inaczej i może być początkiem fajnego spotkania albo nawet znajomości.
Witanie się z ludźmi na najbardziej obleganych trasach w godzinach szczytu ma tyle samo sensu co witanie się z przechodniami na Krupówkach.
Witanie się z ludźmi na najbardziej obleganych trasach w godzinach szczytu ma tyle samo sensu co witanie się z przechodniami na Krupówkach.
Czy teraz w wakacje na trasie Cisna - Ustrzyki Górne jeżdżą busy? Kiedyś jeździły bezrozkładowo ale dość często i wystarczyło zamachać. Teraz jest podobnie?
#bieszczady
#bieszczady
- 0
W wakacje jest taki ruch że zawsze sie dostaniesz z miejsca na miejsce ,
- 0
Nigdy nie traktowałam wykopu jako miejsce na reklamę, ale może jakieś mirki z tagu #gory bądź #tatry #bieszczady #beskidniski będą zainteresowani pooglądaniem filmów z górskich wypraw. Głównie chodze po wyżej wymienionych pasmach, staram się pokazywać szlaki mniej znane jak i również te popularne. Chętnie przyjmę jakieś rady i poznam wasza opinie

@olifjaturq: spoko, ale mnie zawsze nudzą filmiki z podkładem muzycznym i przewijam czy coś się jeszcze wydarzy. w sumie takie wszystko i nic. zdecydowanie ciekawsza jest forma vlogowa, można coś opowiedzieć, przekazać, a przede wszystkim dokładniej pokazać. mimo wszystko dałem suba i będę śledził, powodzenia!
@olifjaturq: takich ludzi mi potrzeba, będę się zgłaszał na konsultacje. Wszyscy inni mówią, że bez elektrycznych kijków z instalacją tlenową za 15k to powyżej strefy śmierci (Morskie Oko) strach wychodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki z tagu #podkarpacie #bieszczady
Jakie miasta polecacie zobaczyć w regionie? Jutro zapowiada się burzowo, więc szlaki prawdopodobnie odpuszczę.
Jakie miasta polecacie zobaczyć w regionie? Jutro zapowiada się burzowo, więc szlaki prawdopodobnie odpuszczę.
@majkel_dzekson obczaj muzeum Beksińskiego w Sanoku jeśli cię to ciekawi ;)
@majkel_dzekson: centrum dziedzictwa szkła w Krośnie. A tak szczerze, to oprócz Beksińskiego polecam skansen w Sanoku.
12
System wspierający poszukiwania zaginionych SARUAV znalazł 1. zaginionego!

System dla dronów SARUAV uratował ludzkie życie! Wczoraj 29. czerwca, po prawie 24 godzinach od zaginięcia, Grupa Bieszczadzka GOPR odnalazła starszego mężczyznę. System SARUAV określił obszar lotów dla drona, a potem na podstawie zebranego materiału wyznaczył miejsce pobytu zaginionej osoby.
z- 1
- #
- #
- #
- #
























#bieszczady #gory