@Airon1337: Jeśli pytasz o ukraińskie Bieszczady - to są pociągi ze stacji w Siankach. Z polskiej strony i tak na południe od Krościenka nie ma drogowych przejść granicznych, więc cokolwiek z Bieszczad musiałoby jechać albo właśnie przez Krościenko albo przez Przemyśl i Medykę - a stamtąd i tak już są i busy i pociąg.
  • Odpowiedz
Jak to w praktyce teraz jest na przejściu granicznym ze Słowacją w okolicy Bieszczad?

Chciałem sobie na 7-10 dni pojechać w Bieszczady jakoś za tydzień czy dwa i podbić ewentualnie któregoś dnia na Słowację na haluszki no i zastanawiam się czy tak samo sprawdzają szczepionki jak na przejściu z Czechami tj. nawet ruchu nie zatrzymują i każdy se jedzie jak chce czy zupełnie poważnie patrzę te wyniki testów i szczepienia xD

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, czy da sie zrobić trasę Wielka Mała Rawka plus Tarnica ? Nigdy nie byłem w Bieszczadach i chce w jeden dzień wejść na te szczyty. Może ktoś ma gotowa jakaś pętle i chciał by sie podzielić.

#gory #bieszczady
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@izumo22: Ogólnie lepiej zrob dwie rawki i Krzemieniec, a drugiego dnia idź od wolosatego przez halicz na Tarnice i zejść czerwonym do Ustrzyk
  • Odpowiedz
@JPRW: : Właśnie tak zrobimy pójdziemy z Wołosatego najpierw Tarnica @faramka: później czerwonym do Ustrzyki walniemy Rawki i bedziemy polować na busa czy stopa żeby jedna osoba wróciła po auto. Dzieki !

@faramka: Troche oba powody trafne. Będę na jeden cały dzień w Bieszczadach a że mam dosyć daleko to stwierdziłem ze fajnie by było jebnąć oba i spędzić w nich cały dzień. Ogólnie robiłem już
  • Odpowiedz
Które buty będą lepsze na piesze wędrówki po tatrach/bieszczadach/karkonoszach?
Wycieczki głównie jedno dniowe z plecakiem. 1-2 razy w roku pojadę gdzieś na 4 dni bez namiotu.
Scarpa zodiac - najbardziej mnie przekonują
Scarpa mescalito
La sportiva tx4
salewa mtn trainer
#tatry #gory #bieszczady #buty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Swietowid: mam te buty(tx4) bez gore-texu u jak dla mnie mistrzostwo świata - wygodne, dobrze trzymają stopę i bardzo przyczepne. Kupiłem w zeszłym roku i przeszedłem w nich do tej pory około 400 km.
  • Odpowiedz
W wakacje planuje wybrać się w #bieszczady czy ktoś się orientuje czy jakieś busiki/pks jeździ na trasie przemyśl - Ustrzyki górne? bądź jak najprościej wydostać się z Ustrzyk?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirabelki i Mircy,
Możecie polecić trasy rowerowy w Bieszczadach, które da radę pojechać rowerem z przyczepką rowerową dla dzieci?

#rower #bieszczady
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ladniecuchne: Jeśli wybierzesz taki szlak, gdzie ludzi spotykasz raz na kilka godzin albo i rzadziej, to zwykłe "cześć" zaczyna wyglądać zupełnie inaczej i może być początkiem fajnego spotkania albo nawet znajomości.
Witanie się z ludźmi na najbardziej obleganych trasach w godzinach szczytu ma tyle samo sensu co witanie się z przechodniami na Krupówkach.
  • Odpowiedz
Czy teraz w wakacje na trasie Cisna - Ustrzyki Górne jeżdżą busy? Kiedyś jeździły bezrozkładowo ale dość często i wystarczyło zamachać. Teraz jest podobnie?
#bieszczady
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie traktowałam wykopu jako miejsce na reklamę, ale może jakieś mirki z tagu #gory bądź #tatry #bieszczady #beskidniski będą zainteresowani pooglądaniem filmów z górskich wypraw. Głównie chodze po wyżej wymienionych pasmach, staram się pokazywać szlaki mniej znane jak i również te popularne. Chętnie przyjmę jakieś rady i poznam wasza opinie
olifjaturq - Nigdy nie traktowałam wykopu jako miejsce na reklamę, ale może jakieś mi...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olifjaturq: spoko, ale mnie zawsze nudzą filmiki z podkładem muzycznym i przewijam czy coś się jeszcze wydarzy. w sumie takie wszystko i nic. zdecydowanie ciekawsza jest forma vlogowa, można coś opowiedzieć, przekazać, a przede wszystkim dokładniej pokazać. mimo wszystko dałem suba i będę śledził, powodzenia!
  • Odpowiedz
@olifjaturq: takich ludzi mi potrzeba, będę się zgłaszał na konsultacje. Wszyscy inni mówią, że bez elektrycznych kijków z instalacją tlenową za 15k to powyżej strefy śmierci (Morskie Oko) strach wychodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz