Wpis z mikrobloga

Nie myślcie sobie, że mi sodówa uderzyła do głowy i o Was zapomniałem: Jak obiecałem, tak robię - #rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla tych do których nie zdążyła dotrzeć jeszcze wiadomość o moim szczęściu: ja, prosty mirek, napisałem książkę #toniemojawina. Szybko zainteresowało się nią wydawnictwo i dzisiaj trafia do księgarni w całej Polsce! #chwalesie
Więcej o niej na mojej stronie internetowej. W skrócie: kryminał z rozbudowanym wątkiem psychologiczno-obyczajowym o normiku, którego los wypchnął w Bieszczady.

Tak jak zapowiadałem: Szczęściem trzeba się dzielić więc organizuje #rozdajo
Przy okazji mam do Was ogromną prośbę o pomoc w wykopaniu znaleziska z informacją o premierze: https://www.wykop.pl/link/6207803/mirki-i-mirabelki-dzisiaj-premiera-mojej-debiutanckiej-ksiazki/
Z góry bardzo dziękuję za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bęben maszyna losującej #mirkolos jest pusty. Spośród plusujących ten post wylosuje dwie osoby do których wyślę egzemplarz książki. Jeżeli zwycięzcy będą mieli takie życzenie to może być z autografem i dedykacją autora. Żeby nagroda nabrała dla wykopków atrakcyjności, dorzucam do paczek znane i lubiane żelki #gusto. Przesyłka na terenie Polski na mój koszt. Zwolnienie blokady nastąpi 1 sierpnia o 21:37 (albo ok. tej godziny gdybym zapomniał.. ale będę się bardzo starał nie tego nie przeoczyć). Zielonki nie biorą udziału.

Jeżeli akurat do Ciebie, wyjątkowo, w losowaniu nie uśmiechnie się szczęście, nie załamuj się! Nie wszystko stracone: książkę zawsze możesz kupić do czego serdecznie zachęcam.
Uprosiłem wydawnictwo SQN o specjalną zniżkę dla użytkowników Wykopu (naprawdę, nigdzie indziej jej nie podaję) - sebastiansadlej.pl/wykop
Kod: ZAKAPIOR
Łączny rabat z kodem, 40% od ceny okładkowej na książkę i e-booka

#bieszczady #ksiazki #czytajzwykopem #literatura #rozdajoksiazki
t.....a - Nie myślcie sobie, że mi sodówa uderzyła do głowy i o Was zapomniałem: Jak ...

źródło: comment_162747519261ID7IcyMGsSmoCKa4Df0Z.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@George_Stark: Dziękuję serdecznie za zaufanie debiutantowi! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo lubię Twoje recenzje na #bookmeter między innymi dzięki Tobie przeczytałem Wybornego Trupa chociaż to zupełnie nie mój gatunek. Po cichu liczę, że kiedyś zdecydujesz się napisać coś o moim tekście.. nawet jak to nie będzie zbyt dla mnie miłe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@tbjoka: Pewnie, że napiszę. W tym roku obiecałem sobie, że każdą przeczytaną książkę dodam - takie krótkie podsumowanie pozwala mi więcej zapamiętać z lektury. Pytanie tylko, czy życzysz sobie, żeby we wpisie Cię wołać i pisać, że to Ty jesteś autorem.
  • Odpowiedz
@George_Stark: Super! Jak najbardziej wołać i podpisywać... zawsze będę przyznawał się do swojego "dzieła", nawet jak nie będziesz miał dla niego litości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem bardzo ciekawy Twojej opinii
  • Odpowiedz
@tbjoka: Hej, gratki wydania książki! Z chęcią ją sprawdzę. Trochę z innej beczki - jak to się stało że napisałeś książkę? Tzn. wykształcenie masz w tym? To Twoja praca na stałe? Czy raczej side projekt? Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@r__k: nie jestem zbyt obiektywny, ale myślę, że warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) zachęcam!
@FishyGuy: dziękuję! kompletnie nie kształciłem się w tym kierunku, ale od zawsze było to moim marzeniem i gdzieś w środku czułem, że w końcu to zrobię. Pojawił się impuls i po prostu napisałem, wysłałem do wydawnictwa, ocenili ją bardzo dobrze i praktycznie od razu zdecydowali, że chcą ją wydać. Jak
  • Odpowiedz
Szczęściem trzeba się dzielić więc organizuje #rozdajo


@tbjoka: a ponoć bieda wśród twórców i dlatego mają nas dodatkowo opodatkować podwyższając #oplatareprograficzna. Udanej sprzedaży ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przy okazji kod mógłby być niedostępny dla lurków.
  • Odpowiedz