Przy backupie bazy danych MySQL w phpMyAdmin wybrałem złe kodowanie znaków. Dysponuję teraz tylko plikiem .sql z tą bazą. Czy aby poprawnie ustawić kodowanie znaków wystarczy zedytować
?
#phpmyadmin #mysql #bazydanych #backup
/*!40101 SET NAMES utf8 */;
?
#phpmyadmin #mysql #bazydanych #backup



























Aktualnie korzystam z Cobian Backup 11. Pytanie: czy jest jakaś metoda kopii zapasowej jak przyrostowa, ale żeby pliki usunięte z katalogu źródłowego od czasu ostatniego backupu nie pojawiły się w następnej kopii? Może jest na to jakaś nazwa np. opcji w tego typu programach?
#software #komputery #backup #windows #informatyka #niewiemjaktotagowac