Kochani, jak się nazywał taki retro jutuber, z którym axel później miał sprzeczkę, gdy jeździł po grubasach - koleś o aparycji nosorożca, łysy, gruby, w okularach, widziałem parę streamów jak kręcił ze swojego podwórka przed blokiem, w otoczeniu miejscowej żulii. Ogólnie żałosny przypadek. Proszę o nazwę kanału.
#axeliocontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę że wielu z was zapomniało albo nie wie czym jest #axelicontent i zrobił się tu wylew szamba. Śmieszki z axela dotyczyły jego wypowiedzi i postrzegania świata które miały bardzo mało wspólnego z jakąkolwiek logiką i często przeczyły same sobie. O odwracaniu znaczenia swoich wypowiedzi czy twierdzeniu że wypowiedzi/zdarzenia z jego udziałem nie miały miejsca nie wspomnę. Proszę o podniesienie poziomu.
Dla przypomnienia crème de la crème kucelia 3:30:

#
tylkoczytam - Widzę że wielu z was zapomniało albo nie wie czym jest #axelicontent i ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oskarek ta seria to prawdopodobnie największe osiągniecie w twoim życiu. Daruj sobie kolejne kompromitacje w świecie gier idź w kierunku kebabów, może coś z tego będzie.


Oskarek już dał mi bana na akcjaBIALYSTOK za pochwalenie jego filmików o kebabach. ()

#axeliocontent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goomba-pl: u oskarka na grupach i na 150 multikontach panuje wolnosc słowa , zauwazyłeś chociaż jeden negatywny komentarz ? zauważyłeś ze łapki w górę to są w większości jego multikonta ? ostatnio przemyślałem to wszystko , jak byśmy nie gadali o nim to on po prostu zniknął by i kazdy by zapomniał o tym pseudo retro redaktorku.
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: Zabawny paradoks, że Oskarek jest ultra prawakiem, a tak bardzo lubuje się w cenzurze i oczywiście nie widzi w tym żadnej sprzeczności logicznej. XD

Wolność słowa ale tylko kiedy to jest Oskarkowe słowo!
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: no ja typa nie rozumiem xD

to tak jakbyn napisal do kogos: "mam unikat link do filmiku na cda na dyskietkach, ale zrobiłem zrzutkę rejestratorem ekranu i usunąłem źródło, jakość 480p. Decyduj się albo kasuje, 70zł"
  • Odpowiedz
@paulinastarahin: myszko słyszałem ze gruby straszy ze nikt w sieci nie jest anonimowy czyżby chciał piernąć na policje za krytykowanie tego co robi ? strach się bać tego idealnego jutubera , dodam , że nie posiadam 6gb lajwów jego jak obraża widzów , kucello , mgra :)
  • Odpowiedz
@linux_to_syf: smutne ze sie zadawal z takimi smieciami. enterex to jest troche taki przyjeb ale spokojny, to juz chamstwo zeby go zapraszac na jakies popijawy a potem zmeczonego n---------c. no przyjeb bo trzeba byc p---------m zeby nie wiedziec kto jest twoim przyjacielem a kto wrogiem, widac jakies bledy mlodosci.

a ten krasucki to dziwie sie ze jeszcze nikt mu lba nie u--------l, widac nie lazi nigdzie w ciemne miejsca, tyle
  • Odpowiedz
Do wszystkich udzielających się w #axeliocontent nie będę wymieniał nicków bo mi się nie chce dajcie @paulinastarahin na czarną bo kura nie chce się już chyba nikomu czytać tych wysrywów pod waszymi wpisami. Niech jedzie na harem makowiec w--------ć, oszczędzicie wszystkim 14,5 s czasu na wątku. U mnie juz pojechała. Pozdro.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach