Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Gorn122
- 14
konto usunięte
- 1
@Gorn122: juz mialem kupowac, dzieki za info

ryszarch
- 1
@Gorn122: ja poczekam, aż zaczną to dodawać do płatków śniadaniowych
ho na solo kutasiarzu xD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_o53eNtFPsvzMOSBTj53QibEmrPg1dzg9.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Bananowy_Kochanek: o jaki telewizor cali dużo, widać że bananek
Kochani, jak się nazywał taki retro jutuber, z którym axel później miał sprzeczkę, gdy jeździł po grubasach - koleś o aparycji nosorożca, łysy, gruby, w okularach, widziałem parę streamów jak kręcił ze swojego podwórka przed blokiem, w otoczeniu miejscowej żulii. Ogólnie żałosny przypadek. Proszę o nazwę kanału.
#axeliocontent
#axeliocontent
@Intellectually_superior: ak menebel potocznie zwanym zebrajacym smalcem
- 2
@Bananowy_Kochanek: ano widzisz ta konfidentka lizaca mu grube kakałko
@Bananowy_Kochanek: Bądź poważny co :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananowy_Kochanek: tak mnie zastanawia jego nienawiść do grubasów, a czeczet to jego kumpel xD
@Bananowy_Kochanek: a ja ci powiadam , ze kiedyś cwelizna dostanie od grubasa tak w p---e ze osra sie na pogotowiu , dziwne, że jeszcze nikt w białym mu nie w---------ł w kuca
Widzę że wielu z was zapomniało albo nie wie czym jest #axelicontent i zrobił się tu wylew szamba. Śmieszki z axela dotyczyły jego wypowiedzi i postrzegania świata które miały bardzo mało wspólnego z jakąkolwiek logiką i często przeczyły same sobie. O odwracaniu znaczenia swoich wypowiedzi czy twierdzeniu że wypowiedzi/zdarzenia z jego udziałem nie miały miejsca nie wspomnę. Proszę o podniesienie poziomu.
Dla przypomnienia crème de la crème kucelia 3:30:
#
Dla przypomnienia crème de la crème kucelia 3:30:
#

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@tylkoczytam: co za dzbany xD
Co on tam robił w ogóle... "niech przyjedzie chińczyk niech przyjedzie arab i wybuduje" Matko bosko
Jak myślicie już ban jest ?
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_aXEPX9fHcX8wed4m1ou3yAZdOmfFAhzl.jpg
Pobierz- 2
@SanczoPansa89: temu od #ibmgate ?
@CJMac: @SanczoPansa89: Wysle te 5zl, nastepnie uzna, ze to za malo i w odwecie napisze:
,,You lost 5zl in v@gin@"
,,You lost 5zl in v@gin@"
Oskarek ta seria to prawdopodobnie największe osiągniecie w twoim życiu. Daruj sobie kolejne kompromitacje w świecie gier idź w kierunku kebabów, może coś z tego będzie.
Oskarek już dał mi bana na akcjaBIALYSTOK za pochwalenie jego filmików o kebabach. (╥﹏╥)
#axeliocontent
@goomba-pl: u oskarka na grupach i na 150 multikontach panuje wolnosc słowa , zauwazyłeś chociaż jeden negatywny komentarz ? zauważyłeś ze łapki w górę to są w większości jego multikonta ? ostatnio przemyślałem to wszystko , jak byśmy nie gadali o nim to on po prostu zniknął by i kazdy by zapomniał o tym pseudo retro redaktorku.
- 3
@SanczoPansa89: Zabawny paradoks, że Oskarek jest ultra prawakiem, a tak bardzo lubuje się w cenzurze i oczywiście nie widzi w tym żadnej sprzeczności logicznej. XD
Wolność słowa ale tylko kiedy to jest Oskarkowe słowo!
Wolność słowa ale tylko kiedy to jest Oskarkowe słowo!
- 6
Gdziekolwiek nie padnie temat kuca, to każdy kiedyś gdzieś się na niego natknął xD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_krm1J7gRWpuNIl2N4Tl0f84XhMowKmO4.jpg
Pobierz- 3
@Papasanbaba: no ja typa nie rozumiem xD
to tak jakbyn napisal do kogos: "mam unikat link do filmiku na cda na dyskietkach, ale zrobiłem zrzutkę rejestratorem ekranu i usunąłem źródło, jakość 480p. Decyduj się albo kasuje, 70zł"
to tak jakbyn napisal do kogos: "mam unikat link do filmiku na cda na dyskietkach, ale zrobiłem zrzutkę rejestratorem ekranu i usunąłem źródło, jakość 480p. Decyduj się albo kasuje, 70zł"
@Matiszka: Jeszcze ten tekst z wywalaniem do śmieci. To jakbyś sprzedawał auto i rzucił tekstem panie albo pan bieresz za 15koła albo oddaje na złom xD
O kurde, lipa :O https://youtu.be/ma3HTqKM2cs
Moja rada @axelio i @enterex to dalej to nagrywajcie, bo wiekszosc nie zna dnia ani godziny kiedy chce sie wbic zęby w kebsa zamiast bigosu.
Kolejna sprawa to lipa sie zatruc w ,,prestizowym"
Moja rada @axelio i @enterex to dalej to nagrywajcie, bo wiekszosc nie zna dnia ani godziny kiedy chce sie wbic zęby w kebsa zamiast bigosu.
Kolejna sprawa to lipa sie zatruc w ,,prestizowym"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananowy_Kochanek: w sumie tak
tyle ile moglem to zrobilem dla enterexa i zglosilem tamten kanal. pewnie nic to nie da ale probowac mozna
tyle ile moglem to zrobilem dla enterexa i zglosilem tamten kanal. pewnie nic to nie da ale probowac mozna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nedkely: nasraj se do ryja xD
@linux_to_syf: hahahahah sorki ale r-------y system hahahahahahahahahahaha
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@paulinastarahin: dam se reke u----ć ze smalec ma wieksze , ps nie ogladam , dostałem 5 scrennów , 2 wrzuciłem nie bede ci sie tłumaczył piękna :)
Paulinko wedle zyczenia , masz tak brązowy języczek , że mogła byś w fabryce czekolady pracować
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_DI4c2odVPzvIAGnMto686Ki91pMnsYOl.jpg
Pobierz@SanczoPansa89: nie p-----l sie, na czarną odrazu
- 1
@paulinastarahin: myszko słyszałem ze gruby straszy ze nikt w sieci nie jest anonimowy czyżby chciał piernąć na policje za krytykowanie tego co robi ? strach się bać tego idealnego jutubera , dodam , że nie posiadam 6gb lajwów jego jak obraża widzów , kucello , mgra :)


Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@linux_to_syf: to ciągłe granie na emulatorach to jedna wielka farsa.
Ja piehdole @enterex, serio w takim szajsie brales udzial ???
https://m.youtube.com/watch?v=svETsTgJXUk
I chyba tu tez
https://m.youtube.com/watch?v=svETsTgJXUk
I chyba tu tez
@linux_to_syf: smutne ze sie zadawal z takimi smieciami. enterex to jest troche taki przyjeb ale spokojny, to juz chamstwo zeby go zapraszac na jakies popijawy a potem zmeczonego n---------c. no przyjeb bo trzeba byc p---------m zeby nie wiedziec kto jest twoim przyjacielem a kto wrogiem, widac jakies bledy mlodosci.
a ten krasucki to dziwie sie ze jeszcze nikt mu lba nie u--------l, widac nie lazi nigdzie w ciemne miejsca, tyle
a ten krasucki to dziwie sie ze jeszcze nikt mu lba nie u--------l, widac nie lazi nigdzie w ciemne miejsca, tyle
@acctim: kiedys trafi ten krasucki na goscia co nie bedzie się bał wyroku i sie skonczy cwaniakowanie na jutubie.
Do wszystkich udzielających się w #axeliocontent nie będę wymieniał nicków bo mi się nie chce dajcie @paulinastarahin na czarną bo kura nie chce się już chyba nikomu czytać tych wysrywów pod waszymi wpisami. Niech jedzie na harem makowiec w--------ć, oszczędzicie wszystkim 14,5 s czasu na wątku. U mnie juz pojechała. Pozdro.
@linux_to_syf: Że co xD
- 4
@ryszarch: oskar spokojnie, terapeuta mowil, ze robienie salatek cie uspokaja xd











