Wpis z mikrobloga

@Matiszka: dramat w #!$%@? w piątek dostałem za cały miesiac 3130.23zł , jestem w #!$%@? biedakiem , ale jest druga strona medalu , ŻYJE NA WŁASNY RACHUNEK , nie muszę żebrać w internetach na chłodzenie wodne , na fotel , nie muszę młotkiem #!$%@?ć ps2 , żeby ludzie o mnie gadali , nie muszę brać gier od widzów i sprzedawać na allegro by mieć kasę na sałatki z pomidora.Wiem jestem przegrywem
@SanczoPansa89: w tym miesicu objalem stanowisko kierownicze, zarabiam podobnie jak ty, jeżdzę tym, co mi odpowiada, a nie tym, czym muszę. Na hobby mogę wolną ręką #!$%@?ć 1,5k i jeszcze mi w miesiącu spokojnie starcza na przyjemności. Mam spokojny byt, bo praca stała, nie musze dostawać sraczki, że skończę na bruku. Na YT wstawię coś, gdy chcę, a nie, gdy hajs musi się zgadać.

Gdyby kuc poszedł na moją propozycję pomocy
@SanczoPansa89: nie jestem typem, który sie ciaga po sądach i zawsze te opcje rozwazam jako ostatnią, nawet kucowi przedsądownie chcialem isc na reke to mu na fb napisalem zeby sie dogadac na co otrzymalem "czekam na pozew" i mnie zbanował :V

jak chce sie bawic w sądzie to będziem się bwic, tylko po wszystkim to się już nie wypłaci