W ogóle ciekawe jak się dalej potoczyły losy naszego bojowego kuca, ze sceny go ściągnęli, potem pewnie policję wezwali i co dalej - Owsiak albo Miecugow zrobią serious business i będzie jakieś ciąganie po sądach? ;) #axeliocontent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarz z interii:

w woodstocku chodziło o bunt, nawet taki przeciw władzy, a jedyną osobą, która się tam buntuje jest jakiś przygłup z wykopu, który i tak >najpewniej tylko trolluje, jak to wykop ma w zwyczaju. popierać tego imbecyla nie zamierzam, ale tępo przyklaskujące barany są chyba jeszcze >gorsze. pierwotni twórcy woodstocku przewnie się przewracają w grobach.


I ma rację, jeśli chodziło o bunt to zapraszanie na woodstock wojewódzkiego i w ogóle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukas77986: Wojewódzki nie popiera PO, gardzi PiS-em - więc jest politycznie mało mainstreamowy. Do tego sra na poprawność polityczną, patrz choćby casus z Ukrainkami. Miał też chyba tytuł najbardziej znienawidzonego Polaka. No więc nie wiem, co jest w nim takiego 'głownotubowego'. To, że jest z TVN-u?
  • Odpowiedz
Skąd ja wiedziałam, że i w tym roku Axelio coś o-----e na woodzie? Wraca człowiek z woodstocku i niespodzianka: wiadomość, że faktycznie Axelio coś o-----ł :D #axeliocontent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach