@masej: no to teraz jestem rozdarty wewnetrznie, bo jeśli palikot kogoś krytykuje to w moich oczach krytykowany ma +50 do zajebistości, a jeszcze żaden kuc nie miał u mnie więcej niż 2-7 pkt.
  • Odpowiedz
Jak co rano robię sobie kawkę z cynamonkiem i przeglądam gorące wpisy, zazwyczaj jest kilka zabawnych które sprawiają że mam dobry humor na cały dzień, ale po przeglądnięciu dzisiejszych będę chyba szczęśliwa do Świąt :D dzięki Axelio! #axeliocontent
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zacmiony: "odwagę głosić poglądy", heheheh. chyba w swoim chorym świecie nie zdawał sobie sprawy, że to co mówi, jest żenujące, a niepoczytalność (głupota?) to nie odwaga : ).
  • Odpowiedz
1. Podniecajmy się woodstockiem, "Róbta co chceta" kontra przestarzały konserwatyzm.

2. Przychodzi kuc korwinowiec, "robi co chce", czyli w-------a Miecugowowi w papę

3. Skandal, chamstwo, skrajnie prawicowa retoryka.

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
Axelio powinien chodzić z jakąś kamerką na głowie, to byśmy mieli wideo z akcji z Wojewódzkim i dobre ujęcia z Miecugowem #axeliocontent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach