#axeliocontent http://www.wykop.pl/wpis/4737723/ej-axelio-pyta-czy-ktos-nagral-ten-wystep-u-wojewo/ - nie można tego skasować? zaraz będa gadać ze zaplanowane i nikt nie zareagował
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

cosciekawego
- 1
@AVenuVe: przecież zareagowali - nagrali to XD
konto usunięte
- 0
@AVenuVe: przecież to dość oczywiste, że pewnie komuś o tym wspomniał, w tym przypadku jakiejś randomowej kucofance/różowym pasku z którą na Brudstok pojechał ;-)
Wiem, czemu @axelio to zrobił. Po prostu znalazł w imieniu krula tajną wiadomość
#suchar #axeliocontent
#suchar #axeliocontent
A ja tam uwielbiam @Axelio: i jego akcje ;) Powiem więcej - kiedys na niego zagłosuję ;) Może nie będzie lepiej ale na pewno będzie śmieszniej
#axeliocontent
#axeliocontent
konto usunięte via Android
- 3
odpowiedziałem rodzicom co kuc o-----ł na brudstoku. Bekę mają że pewnie ćpun xD #axeliocontent
konto usunięte via iOS
- 18
- 2
@masej: PDW
konto usunięte via iOS
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@masej: no to teraz jestem rozdarty wewnetrznie, bo jeśli palikot kogoś krytykuje to w moich oczach krytykowany ma +50 do zajebistości, a jeszcze żaden kuc nie miał u mnie więcej niż 2-7 pkt.
- 5
@x_ostry: dobre :D
@x_ostry: @cosciekawego: było tysiąc razy
- 39
@Synekdocha: zajebiste
- 1
@masskillah: Kumple z celi grzecznie proszą: http://autystyczko.tk/wykop/konto2.gif
#axeliocontent
a w sumie co się dzieje teraz z biednym wojownikiem @axelio? zamknęli go czy co:> za atak na władzę to chyba go na rozstrzelanie wezmo
a w sumie co się dzieje teraz z biednym wojownikiem @axelio? zamknęli go czy co:> za atak na władzę to chyba go na rozstrzelanie wezmo
#axeliocontent sprawa ma swoje plusy, to uderzy w JKMców najmocniej = profit.
@AVenuVe: Na szczęście na razie uderza w PiS. Axelio zrealizował swój cel - wszystko poszło na socjalistów.
Jak co rano robię sobie kawkę z cynamonkiem i przeglądam gorące wpisy, zazwyczaj jest kilka zabawnych które sprawiają że mam dobry humor na cały dzień, ale po przeglądnięciu dzisiejszych będę chyba szczęśliwa do Świąt :D dzięki Axelio! #axeliocontent
- 2
@reasonable: to jest rano, o 12 rano sie konczy :D
- 1
Ten axelio coraz mniej wydaje mi się zdrowy na umyśle... #axeliocontent
A jakby tak zacząć dzisiaj dzwonić do Szkła Kontaktowego i pytać, czy jest @Axelio ? #axeliocontent
- 11
1. Podniecajmy się woodstockiem, "Róbta co chceta" kontra przestarzały konserwatyzm.
2. Przychodzi kuc korwinowiec, "robi co chce", czyli w-------a Miecugowowi w papę
3. Skandal, chamstwo, skrajnie prawicowa retoryka.
#
2. Przychodzi kuc korwinowiec, "robi co chce", czyli w-------a Miecugowowi w papę
3. Skandal, chamstwo, skrajnie prawicowa retoryka.
#
@madry_i_mieciutki: lewacka logika, bo i lewacki festiwal na którym promowane są lewackie media, wszystko się zgadza ;-)
- 0
@Luxik: i samotny zdesperowany kuc
- 1
@11mariom: czekamy na oficjalne od Owsiaka
Axelio powinien chodzić z jakąś kamerką na głowie, to byśmy mieli wideo z akcji z Wojewódzkim i dobre ujęcia z Miecugowem #axeliocontent
- 1




















