Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

japer
via Android- 1

karololo
- 0
taktyk
Śmieszki, śmieszkami ale jak czytam komentarze pod artykułami o Axelio, to mi raczej smutno się robi, że ludzie są już tak zmanipulowani i za wszystko obwiniają PiS i Trwam #axeliocontent
- 1
Właśnie ogarnąłem wszystkie wpisy z #axeliocontent. Zabrało mi to ponad godzinę. uff.
- 25
- 2
Swoją drogą zastanawiam się czy rzeczywiście jak niektórzy to twierdzą " @Axelio ma jaja" czy po prostu jest taki głupi. Skłaniałbym się ku drugiemu.
#axeliocontent
#axeliocontent
@nasedo: jakby zrobił to w średniowieczu, albo w epoce kamienia łupanego, kiedy argumenty fizyczne były wyrazem siły i dominacji to owszem miałby jaja. Jednak w dzisiejszych czasach ludzi z jajami poznaję się po tym, że masakrują ludzi w dyskusjach werbalnych. Moim zdaniem to był raczej pokaz bezsilności i braku atencji. Chciał coś przekazać, ale że ludzie nie słuchali to postanowił uderzyć człowieka.
- 1
Z drugiej strony co by było jakby Axelio wcześniej dołączył do akcji roknasilowni
Zmasakrowałby lewaka, że by o własnych siłach nie wytoczyłby się z brudstoku.
Sam by sobie tym krzywdę zrobił, ale na szczęście to typowy kuc suchoklatens.
#axeliocontent
Zmasakrowałby lewaka, że by o własnych siłach nie wytoczyłby się z brudstoku.
Sam by sobie tym krzywdę zrobił, ale na szczęście to typowy kuc suchoklatens.
#axeliocontent
970
Axelio zatrzymany przez policję

Oskar W. 'Axelio' - mieszkaniec Białegostoku - w trakcie nagrania wskoczył na scenę, rzucając się w stronę prowadzących program. Mężczyzna został zatrzymany przez służby organizatora, a następnie przekazany Policji. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty.
z- 247
- #
- #
- 2
Ej @Axelio akcja django/django
Ale trzeba było lepiej zaatakować lewaka niewidzialną ręką rynku, bo tak, to trochę lipa i pójdziesz siedzieć!
#axeliocontent
Propsy
Ale trzeba było lepiej zaatakować lewaka niewidzialną ręką rynku, bo tak, to trochę lipa i pójdziesz siedzieć!
#axeliocontent
Propsy
- 1
#dziendobry #axeliocontent
Człowiek wstaje, wchodzi na Mirko, a tam znowu beka z @Axelio. To będzie dobry dzień :)
Człowiek wstaje, wchodzi na Mirko, a tam znowu beka z @Axelio. To będzie dobry dzień :)
Komentarz usunięty przez moderatora
#axeliocontent
@Axelio ma przynajmniej jaja, żeby ruszyć dupę sprzed komputer i robić to o czym mówi. Z dwojga złego lepsze to niż przegrywy wklejające co i rusz #tfwnogf
@Axelio ma przynajmniej jaja, żeby ruszyć dupę sprzed komputer i robić to o czym mówi. Z dwojga złego lepsze to niż przegrywy wklejające co i rusz #tfwnogf
@zakowskijan72: Jaja? To głupota.
- 17
@zakowskijan72: N-----------e emerytów po twarzy jest lepsze niż wklejanie głupawych obrazków?
- 4
te wykopki czy były z Axelio stali i patrzyli jak on idzie w kierunku sceny? nie próbowali go zatrzymać? #axeliocontent
- 1
@sin89: szaleniec, niedługo fanatyk korwina, potem faszysta, potem wykop jako bojówka JKM i w końcu policja przyjedzie na mikro
- 0
@fasfsrheeahgdfhds2: policja już dawno tu pewnie jest ;)
- 12
- Mężczyzna, który zaatakował dziennikarza został natychmiast ujęty przez ochronę festiwalu, a następnie odprowadzony do polowego posterunku policji. Grzegorz Miecugow złożył już zeznania i obecnie policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Zależy nam, żeby ten człowiek poniósł konsekwencje - mówi w rozmowie z nami rzecznik WOŚP Krzysztof Dobies. Komentarza Grzegorza Miecugowa nie udało się zdobyć - dziennikarz nie odbiera telefonu.
#axeliocontent #bk500
@KuliG: Nie wspomnieli nic o komentarzu Axelio...
- 3
Ale Miecugow też trochę zlamił, powinien wstać i krzyknąć do @Axelio "usuń konto"
#mowiejakjest #axeliocontent
#mowiejakjest #axeliocontent
Axelio prowokator #axeliocontent #bekazrana xD
Pisowscy musza zepsuc atmosfere wszedzie w kraju:/.Nawet na przystanku Woodstock i smieszy mnie to ze tvn klamie bo jakos na wszystkich telewizjach jak ogladam informacje jest to samo :D.
Biedny Axelio, został pisowcem w komentarzan na fanpage gazeta.pl :D
#axelio #axeliocontent #pis #gazetapl
- 0
@maciejkack:
Kolejny :]
PIsiak i debil w jednym, jak taki ma byc "prafcify" Polak, to ja mu dziekuje za uwage dewiantowi i precz od mojej Polski.
Kolejny :]
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...















