Co za zjebem trzeba byc by mowic ze lewakow trzeba zamykac w wiezieniach albo zakladach psychiatrycznych.

Przeciez to oczywiste ze te lewackie pomioty trzeba palic od razu.



#axeliocontent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ależ p---------e w kontekście #axeliocontent. Chętnie przeczytam podobnej długości tekst innego wykopka na temat jego poglądów i się pośmieję.

Tak krytykowaliście, że nie dyskutował tylko go p--------ł, a teraz wszyscy walą tekstami typu: "jebnij się, lol". #hipokryzja level over 9000.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie mają już dość tego, co dzieje się w kraju. Teraz są protesty w Hiszpanii, w Egipcie, we Francji, w Anglii. Czas teraz na Polskę. Potrzebny jest impuls, który popchnie ludzi do konkretnych działań. Od 30 lat nie mieliśmy protestów.


NIE BYŁO PROTESTÓW! POTRZEBUJEMY PROTESTÓW! ŻYJEMY JAK ZWIERZĘTA! HURR DURR


#axeliocontent #shitaxeliosays
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach