Co za zjebem trzeba byc by mowic ze lewakow trzeba zamykac w wiezieniach albo zakladach psychiatrycznych.
Przeciez to oczywiste ze te lewackie pomioty trzeba palic od razu.
#axeliocontent
Przeciez to oczywiste ze te lewackie pomioty trzeba palic od razu.
#axeliocontent













źródło: comment_Sys5co6cHbDCeigTlN11AeBi7drwtDGM.jpg
Pobierz