Po chwili wstałem i wskoczyłem na scenę, do której miałem odległość jakichś 2,5 metra. Sam się zdziwiłem, że udało mi się wskoczyć na scenę, gdyż była ona dosyć wysoka. Początkowo myślałem, że odbiję się i spadnę, lecz bez większych trudności dostałem się na podest.


Co ten Axelio atleta ;>

#axeliocontent #axelionaolimpiade
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach