@Bananowy_Kochanek: Dawno, bo już z pół roku nie pisałem (ostatni post ode mnie tutaj był jeszcze przed zmianą layouta na Wykopie)na tagu a sam temat Axela olałem, bo nie miałem ochoty patrzeć już na jego gębę. Widzę, że nic się q--a nie zmieniło, nadal wyzyskuje widzów na hajs, wysługuje się mechanikom by naprawiali tego jego zasrane graty z sfałszowanymi przeglądami i nadal jest ludzkim antypatycznym ścierwem, które nie rózni się
  • Odpowiedz
@Kaboone1: olales temat kuca bo sam tag do tego doprowadzil a powinni go jechac bardziej od czasow natalii i ucieczki stad. Zreszta po mnie widac, ze raz na jakis czas cos tu sie odezwe bo jest cisza a jak sie odzywasz to mozliwy opieprz od hipokrytow (nikt mnie nie musi lubic ale kosno ma racje ,,pomagasz czy hejtujesz?" bo albo mamy wspolna motywacje albo olewamy kompletnie temat i
  • Odpowiedz
@Lardor: pewnie na zlom, przeciez wtedy juz stal na zlomie, moze gdzies wetkniety stoi wyrejestrowany albo sprzedany na czesci ale watpie, przy takiej cenie zlomu to pewnie juz sprzedany (w sensie ze pewnie ten typ odzyskal za niego pieniadze)
  • Odpowiedz
@twardy_kij: Zdanie legendarnego bojownika o wolność Axelio zawsze warto brać pod uwagę. Istotnie, PIS nie krytykuje Konfederacji, bo wie, że może być skazany na koalicję z nią, poza tym ma ochotę Konfederację wchłonąć poprzez podkupywanie ludzi. Dlatego stosuje póki co taktykę przemilczania. W ten sposób Konfederacja jest odcięta od zasięgów, a jednocześnie mosty porozumienia nie są definitywnie palone. PIS jest oczywiście zagrożeniem dla Konfederacji, ale póki są tacy ludzie jak
  • Odpowiedz