zrobilam dzis cosplay axelio. wystarczyly tluste wlosy zebrane w niskiego kuca i rozbiegane oczy #dziwnypanzbialegostoku #axeliocontent
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

visas
- 5

rastamanek92
via Android- 0
@visas halo halo, a charakterystyczne obuwie to nie łaska?

Matiszka
via Android- 0
@visas jeszcze 15letnia koszulka nirvany i jeansy z bazaru xD @visas
Co on spuchl na tak mordzie? Duzo chleje czy tabletki antykoncepcyjne sprawiaja ze sie roztyl? xD
#axeliocontent
#axeliocontent
@pieczony_szczur_z_ogniska: spuchł bo już przed 40 jest przeciez
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananowy_Kochanek: żebranie to chyba jakiś lokalny sport w Białymstoku
@Bananowy_Kochanek: jak u konona, watek fekalny musi byc
@twardy_kij: jak masz chec to przerob to cos na styl ,,jak dobrze wygladac po 40 kebabach" ( ͡º ͜ʖ͡º) bo ja slaby zawodnik w paint ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: 352x500
Pobierz@Bananowy_Kochanek: xD
- 8
- 9
Rzeczywistość:
źródło: E5292032-9F3A-40D0-BD1F-9D4EEE94F1A6
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co właściwie oznacza #axeliocontent ? Pamietam że był tutaj jakis mirek o tym nicku i kogos tam uderzyl chyba
@Brat_mexicano_TV: zapomniałem dopisać damski boxer
@Brat_mexicano_TV: to było na serio, wiem, ciężko uwierzyć
konto usunięte via Wykop
- 6
@twardy_kij:
Przecież to Oskar W., karany więc kłamie.
Przecież to Oskar W., karany więc kłamie.
źródło: Niekarany
Pobierz- 2
@Deykun: W sumie...


Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@twardy_kij: Mam taki przykry vibe z tego filmiku jak na tym oto obrazku
źródło: BmE5v6n
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Igzdelio trochę spuchł
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_16725728947P0IQEkZm4meFTAonC6hHH.jpg
Pobierz@Zjem_Ci_nos: Gdzie te czasy, kiedy Osarek robił w sylwestra całonocne streamy z pegazusem.
@Zjem_Ci_nos: A czy ona przypadkiem nie daje ukrytego przekazu z tymi życzeniami „szampańskiej zabawy”? Uwolnijcie mnie z tej nudy i tyranii tego debila. Przypadek? Nie sądzę
- 5
xD
osrak lami w DT2
osrak prosi o info jak nie lamić
ktoś informuje jak nie lamić
"s--------j prowokatorze"
źródło: comment_1671367417DEjhEbZekDqXnYZcgrgtvP.jpg
Pobierz- 4
@Filipterka25: po pierwsze primo - axelio lami w każdą grę xD
po drugie primo - on wyzywa od prowokatorów każdego kto tylko go w czymkolwiek napomknie xD
na przykład na filmie z rozmową telefoniczą z czeczetkowiczem nasrał tych tekstów o prowokatorach chyba ze 30, u niego to stara śpiewka
po drugie primo - on wyzywa od prowokatorów każdego kto tylko go w czymkolwiek napomknie xD
na przykład na filmie z rozmową telefoniczą z czeczetkowiczem nasrał tych tekstów o prowokatorach chyba ze 30, u niego to stara śpiewka
źródło: comment_1671370496FToRy9owVyAtOvm1YK2UIw.jpg
Pobierz- 4
on wyzywa od prowokatorów każdego kto tylko go w czymkolwiek napomknie xD
@blogger: Cały świat prowokuje osraka
- 3
@Filipterka25:
No i z----ł na początku - "gra wyjątkowo ciężka" xDDDDDD, DT 2 była jedną z łatwiejszych gier na pegaza.
Nie zna plansz, po co zrobić research przed grą (na luzie w necie znajdzie się prawie pełny opis tej gry wraz z liniami
No i z----ł na początku - "gra wyjątkowo ciężka" xDDDDDD, DT 2 była jedną z łatwiejszych gier na pegaza.
Nie zna plansz, po co zrobić research przed grą (na luzie w necie znajdzie się prawie pełny opis tej gry wraz z liniami
- 2
@Bananowy_Kochanek: Totalnie to był odcinek typu jak nie grać. Grę dla, kurde, sześciolatków... on po prostu spieprzył.
Nawet nie, że przechodził słabo, albo że w złym stylu. On w ogóle nie załapał podstawowego mechanizmu gry - tj. możliwości przerwania danej planszy przy pseudo-savepoincie.
Tytułem wyjaśnienia: każda pięciu pdostawowych plansz w DT2 kończy się bosem, ale w każdej jest peud-savepoint (dalej: PSP). Ten działa w ten sposób, że jeżeli zostanie
Nawet nie, że przechodził słabo, albo że w złym stylu. On w ogóle nie załapał podstawowego mechanizmu gry - tj. możliwości przerwania danej planszy przy pseudo-savepoincie.
Tytułem wyjaśnienia: każda pięciu pdostawowych plansz w DT2 kończy się bosem, ale w każdej jest peud-savepoint (dalej: PSP). Ten działa w ten sposób, że jeżeli zostanie
Z cyklu: " #axelio w różnych środowiskach" - btw. dałoby się taki cykl zrobić.
Wczoraj przeglądałem taką listę polskich lost media. Przykuła moją uwagę pozycja o modzie do GTA III wcześniej zaginionym, potem odnalezionym o nazwie: "BTC", czyli "Białystok, Tychy, Częstochowa". Jakaś tam podmianka tekstur, ponoć pierwszy polski mod do GTA III - no spoko. Patrzę w poniższy film na YT i tam Axelio w kometarzach claimuje, że był pomysłodawcą i
Wczoraj przeglądałem taką listę polskich lost media. Przykuła moją uwagę pozycja o modzie do GTA III wcześniej zaginionym, potem odnalezionym o nazwie: "BTC", czyli "Białystok, Tychy, Częstochowa". Jakaś tam podmianka tekstur, ponoć pierwszy polski mod do GTA III - no spoko. Patrzę w poniższy film na YT i tam Axelio w kometarzach claimuje, że był pomysłodawcą i

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















