Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
Dziś jedna strona auta zrobiona i na chwile obecną odpuszczam swój bo jakoś czasu brak żeby przysiąść a jak jest czas to nie ma pogody, następny w kolejce @sorek :) Wczoraj poszło zamówienie na kolejne zakupy, troche padów polerskich oraz 4 pasty, będzie testowanie na BMW. Z kolejnych większych zakupów szykuje się na https://bestseller.pl/scangrip-sun-match.html?gclid=Cj0KCQjwub7NBRDJARIsAP7wlT_MgsyQ72obM9vG-sgZU1YyVKLRUWfhmRnOfhTsn-kW2qaUf-X-Uv8aAq6UEALw_wcB bo bez dobrej latarki inspekcyjnej za wolno idzie sprawdzanie lakieru, a i mało co widać. Drugi zakup
źródło: comment_e06vTXn9lMlMosynwDlvR0fdUQZir72a.jpg
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jak się zabrać za wżery po ptasich kupach? dziś wracając znad jeziora oglądem lakier w mojej #zafira w poszukiwaniu odprysków które planowałem naprawić.
Na dachu centralnie po stronie kierowcy znalazłem ubytek w bezbarwnym, wyczuwalny jest pod paznokciem, a pod światło widać jakby takie mikro "zmarszczk" na lakierze. Ubytek spory ma jakieś 4cm dł i ok 3-5mm szer, polerować to, czy położyć bezbarwny z zaprawki i wypolerować. Pewnie mirki z #
Na dachu centralnie po stronie kierowcy znalazłem ubytek w bezbarwnym, wyczuwalny jest pod paznokciem, a pod światło widać jakby takie mikro "zmarszczk" na lakierze. Ubytek spory ma jakieś 4cm dł i ok 3-5mm szer, polerować to, czy położyć bezbarwny z zaprawki i wypolerować. Pewnie mirki z #
- 0
@Shatter: raczej od kupy bo była tam pozostałość ptasich odchodów nie zmyte przez deszcz, przetarłem to pasta K2 Turbo jakby trochę lepiej. Myślę że kupię jakiś tester pasty ściernej i przelece to miejsce ręcznie np. Z Tricolorem
Komentarz usunięty przez autora
#polerka #autodetailing co sądzicie o ceramicznych pokryciach lakieru np coaterpro 9h. Długo to się trzyma?
Mireczki. Chciałem troche zmienić wygląd mojego opypla Astra 2. Niestety okleina nie zdała egzaminu a widziałem juz przeróżne projekty.
Niektórzy polecają farby w sprayu czy innego rzeczy tego typu.
Moze ktoś cos uzywał, sie zna i wie co by bylo najlepsze na odswieżenie plastików w środku lub zmiane koloru po prostu..
#motoryzacja #autodetailing
Niektórzy polecają farby w sprayu czy innego rzeczy tego typu.
Moze ktoś cos uzywał, sie zna i wie co by bylo najlepsze na odswieżenie plastików w środku lub zmiane koloru po prostu..
#motoryzacja #autodetailing
Kiedyś jeden mirek wrzucił znalezisko do wątku, gdzie gość opisuje jak doprowadza swojego #ford #mondeo do stanu używalności.
https://www.wykop.pl/link/3441759/renowacja-mondeo-mk3/
Kilka dni temu natrafiłem na autora tego wątku na fb i to ile ten gość poświęca czasu na samochód, to glowa mała XD
Istne #nieboperfekcjonistow #motoryzacja #mechanikasamochodowa #cardetailing #autodetailing
https://www.wykop.pl/link/3441759/renowacja-mondeo-mk3/
Kilka dni temu natrafiłem na autora tego wątku na fb i to ile ten gość poświęca czasu na samochód, to glowa mała XD
Istne #nieboperfekcjonistow #motoryzacja #mechanikasamochodowa #cardetailing #autodetailing
źródło: comment_vZiGSIZcJQE7HBQwQLpgThN5fi29CL5l.jpg
Pobierz@Myszoskocznia: wymiana tapicerki jak stara jest rozwalona to normalna rzecz:) S----------e zaczyna się w okolicach "kremu do kierownicy" :D
@wonsz_smieszek: czemu s----------e? Wiesz ile na mirko było pytań czym konserwować skórzaną kierownicę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
5
Najlepszy wosk samochodowy 2017 - Motoryzacyjny Blog

Sprawdź jaki jest najlepszy wosk samochodowy, który ochroni lakier Twojego samochodu w trudnych warunkach letnich jak i zimowych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
W związku z #rozdajo od @kshywho melduję, że wosk dla chorej Beemki otrzymałem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
A @Tomeek jak tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz @kshywho musi pokazać Corvette (✌ ゚ ∀ ゚)☞,
#autodetailing #cardetailing
A @Tomeek jak tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz @kshywho musi pokazać Corvette (✌ ゚ ∀ ゚)☞,
#autodetailing #cardetailing
źródło: comment_Y03Y4o3ebxMNcsWoRLEEpF0lHwtSmYPT.jpg
Pobierz- 1302
Hej Mirabelki i Mirki male rozdajo i dzielo sie z milosnikami cardetailingu, jestem szczesliwym posiadaczem ladnego amerykanskiego klasyka (pochwale sie jak tylko zmienie tablice na XDDDD ;) i gory kosmetykow do detailingu ktorej sam nie dam rady wyrobic. Na pierwszym zdjeciu rozdajo a w komentarzu sprzedajo bardzo tanio ale nie koniecznie za pol ceny ;) kto pierwszy ten lepszy, (niektore produkty mam po 2-3 sztuki. Pierwszenstwo maja wieksze zamowienia. Piszcie na priv.
źródło: comment_jpeKj7G9Mn1DmjNG8nOPxDfsJUIaXUyA.jpg
Pobierz- 19
@kshywho: zdjecie z piwnycy takze wybaczcie, w Szczecinie osobiscie zapraszam
źródło: comment_k7MmnNUiL9e3iCGL2EFI3Btthv34TUd1.jpg
Pobierz- 2
Siema,
jaka prawilna mikrofibra do osuszania samochodu (jak największa) po myciu? Słyszałem, że tylko made in Korea lub Germany sa dobre.
#autodetailing #detailing #motoryzacja
jaka prawilna mikrofibra do osuszania samochodu (jak największa) po myciu? Słyszałem, że tylko made in Korea lub Germany sa dobre.
#autodetailing #detailing #motoryzacja
@n_____S: Generalnie każdy Fluffy Dryer się nada, ważne żeby miał min. 400-500GSM. Ten chyba najpopularniejszy
@n_____S: Tak, piorę ręcznie. Już kilkanaście sztuk odstawiłem bo nie chłonęły wody po wypraniu w pralce z płynem do prania.
- 2
Czym/jak usunac farbe olejna? (✌ ゚ ∀ ゚)☞(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#cardetailing #autodetailing #detaling #samochody
#cardetailing #autodetailing #detaling #samochody
@bigger: kiedys widziałem piankę którą się zostawia na fotelu ale niestety kolor z fotela tez usuwa
@bigger: ostatnio usuwałem farbę z malowania dachu (ale z lakieru) i o dziwo poszła benzyną ekstrakcyjną (rozpuszczalnik balsamiczny nie dał rady). Trzeba było troszkę namoczyć i poczekać, ale puszczało po pewnym czasie.
Jakiś czas temu, po myciu auta (kolor biały) zauważyłem na masce nierównomierny, ciemny nalot, jakby plamy. Szorowałem to szamponem, jakimś specyfikiem SG i nic, nawet intensywne tarcie mikrofibrą nie dawało żadnego rezultatu. Pomyślałem, że coś się dzieje z lakierem (maska była malowana) i już myślałem o oddaniu auta do lakiernika. Dziś coś mnie tknęło i przejechałem po masce szmatką zwilżoną benzyną ekstrakcyjną (używam jej do usuwania smoły). A tu szok - to
- 0
@moler: może powinieneś zacząć od benzyny ekstrakcyjnej ;)
- 0
@orzelek76: może tak :P jakiś czas temu kupiłem w promocyjnej cenie na forum zestaw past Menzerny i dzięki temu miałem okazję ich użyć. Teza o tym, że sąsiedzi palą u mnie nie ma zastosowania, bo to osiedle nowych domków i 99% pali gazem.
- 0
- 0
@rawilson kwestia gustu
- 1
@MrGreeneye: Im więcej przeznaczasz na środki do pielęgnacji tym większa szansa na opad atmosferyczny , rozrysować?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten uczuć kiedy jedziesz przez miasto świeżo nawoskowanym autem i ludzie oglądają się za twoim samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #autodetailing #detailing
#samochody #autodetailing #detailing
źródło: comment_ElNT6Jo3ksFP73dNZ8mrtraseRYDDbgx.jpg
Pobierz- 0
@kipowrot: właśnie widzisz o co mi chodzi. Nieważne, że jest to 19 letnie polo, ale utrzymane w bdb stanie. Lubię o niego dbać.
#motoryzacja #autodetailing
Mirki. Jak zadbać o to by skórzana kierownica się szybko nie wytarła? Dużo kręcę jedną ręką i to tak wychodzi, jak wychodzi.
Mam jakiś spray konserwujący do galanterii żeby nie łapał brudu. Takie coś może być?
Mirki. Jak zadbać o to by skórzana kierownica się szybko nie wytarła? Dużo kręcę jedną ręką i to tak wychodzi, jak wychodzi.
Mam jakiś spray konserwujący do galanterii żeby nie łapał brudu. Takie coś może być?
- 0
@menstuffpl: Nawilżaj ją środkami do skóry
- 0
@menstuffpl: klik ([https://www.youtube.com/watch?v=8nasFfkn1fA]) - tu masz rzeczowo i konkretnie.
Jest tu ktoś mieszkający w #norwegia i chętny pomóc? Potrzebuje pewien środek do czyszczenia auta, który jest dostępny tylko w Norwegii, kosztuje ok 40pln i podobno można go kupić w większości marketów. Mógłby ktoś kupić go dla mnie i wysłać do PL na mój koszt? #pytanie #autodetailing
- 0
@pr0skater00: http://www.byggmakker.no/produkter/farge/vaske-og-rensemidler/vask-ideal-1-ltr-selaclean-kreftin
kr109 przy dzisiejszym kursie 0,46 to 50zł
przesyłka do 2kg 346 koron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.posten.no/sende/pakke/utland/sende-pakke-til-utlandet
za 2 tygodnie lecę na weekend ale nie biorę dużego bagażu, a do podręcznego nie da rady 1l płynu...
kr109 przy dzisiejszym kursie 0,46 to 50zł
przesyłka do 2kg 346 koron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.posten.no/sende/pakke/utland/sende-pakke-til-utlandet
za 2 tygodnie lecę na weekend ale nie biorę dużego bagażu, a do podręcznego nie da rady 1l płynu...
- 0
@slawek89: koszt przesyłki zabija cały sens, aż tak bardzo mi na tym środku nie zależy ;P znalazłem na OLX gościa który to sprowadza, ma mieć za tydzień dostawe, zobaczymy
- 1
#mechanikasamochodowa #samochody #autodetailing Witam. Mireczki szukam polerki samochodowej, coś do 350zł.
Co możecie polecić? nowe czy używane? Te nie firmowe z allegro są warte zakupu ? Na co zwracać uwagę?
Co możecie polecić? nowe czy używane? Te nie firmowe z allegro są warte zakupu ? Na co zwracać uwagę?
- 0
@cacyyy: Jakieś Fobo polecali na forum detailingu, więcej zależy od Twoich umiejętności, wiadomo sprzęt też pomaga.
http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=19&t=3987
http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=19&t=3987
- 1
1
SZYBKIE WOSKOWANIE LAKIERU GOŁYMI RĘKAMI

szybki sposób nakładania wosku na auto - lepszy niż nakładania gąbką
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #























#cardetailing #detailing #autodetailing
źródło: comment_VVHL5OYyuY9txPsDLKwFT0u3lNyjlMzh.jpg
Pobierz@Bramborr: To jeszcze iron off przed glinka by mozna bylo ale prickbort sam asfalt usunie.