Samochody z "Szybkich i Wściekłych" trafiły pod młotek
Jeśli oglądając "Szybkich i Wściekłych" ciekła Ci ślinka na widok stuningowanych tam samochodów i od zawsze twoim marzeniem było mieć jeden z nich to teraz jest świetna okazja, aby stać się właścicielem takiego oto pojazdu. Mało tego, samochody, które można wylicytować brały udział w Fast & Furious Live i przejechały prawie całą Europę podczas swojego tournee. Dlaczego zatem są licytowane?

#motoryzacja #
Karolekqqqq - Samochody z "Szybkich i Wściekłych" trafiły pod młotek
Jeśli oglądając...

źródło: comment_LbpBSfwM0H2ti5XXQ8kgD7qBuO0as8AG.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. To ważne. Jesli na allegro sie licytuje przedmiot jako pierwszy załóżmy cena wywoławcza to 50zl, ja daje 70 to zostaje ukryte na aukcji ile dałem i cena dalej pozostaje 50, dopóki ktoś nie da więcej? Tak wynika z moich obserwacji.
#allegro #aukcja #zakupy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arard: jesli dasz 70 to znaczy ze to tego progu bedzie podbijac cene to to oznacza nie ile dajesz już na teraz a ile jestes w stanie dać max wiec dopoki ktos nie da 71 bedziesz wygrywal ze wszystkimi ktorzy daja ponizej tego
  • Odpowiedz
@arard: dlatego licytowanie przed końcem aukcji jest bez sensu dla kupujących bo to tylko podbija cene i nic nie zmiania najważniejsze jest to co sie dzieje w ostatnich sekundach aukcji bo wtedy sie wygrywa

w przypadku gdy dwoch kupujacych poda ta sama cene wygrywa ten ktory podal ja pierwszy dla tego warto dawac kwoty z końcówkami i tak na przyklad zamiast 100zł dać 100.01zł bo wtedy wygrywasz tym właśnie groszem
  • Odpowiedz
Mirki kupiłem sobie najtańszy budzik, zegarek.

Ma wbudowany termometr, jednak pokazuje tylko jedna temperaturę 25 stopni... Spotkał się ktoś z tym modelem? Może to trzeba jakoś wlaczyc?

Dodatkowo na ekranie ma jakąś dziwną folie której nie da się odkleić

#allegro #czas #zegarki #pytanie #pytaniedoeksperta #aukcja #termometr #polska #zakupy #kupujzwykopem #elektronika
jmuhha - Mirki kupiłem sobie najtańszy budzik, zegarek. 

Ma wbudowany termometr, j...

źródło: comment_n8FknNCnaymfIfIlGNZj4sBgFi9hgOBw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach