Składy na Derby Północnego Londynu, start o 17:30, mecz odbędzie się na White Hart Lane przy akompaniamencie 2000 kibiców, Arteta ryzykuje i Thomas Partey wyjdzie w pierwszym składzie:

Arsenal XI: Leno, Bellerin, Holding, Gabriel, Tierney, Saka, Partey, Xhaka, Willian, Aubameyang, Lacazette
ławka: Runarsson, Mustafi, Niles, Elneny, Ceballos, Willock, Nketia, trochę żal, że Nelsona nie ma nawet na ławce...

-------------------Leno
Pustulka - Składy na Derby Północnego Londynu, start o 17:30, mecz odbędzie się na Wh...

źródło: comment_1607268681TgiTnCt0fOukYTjXc6niqc.jpg

Pobierz

Jakim wynikiem zakończą się derby północnego Londynu?

  • Wygra Tottenham. 52.2% (12)
  • Padnie remis. 21.7% (5)
  • Wygra Arsenal. 26.1% (6)

Oddanych głosów: 23

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mzil: Najgorszy możliwy wybór, Elneny uwalniał Parteya i nie grał nawet źle, Ceballos potrafił podać i podejść do przodu. Xhaka zaś oferuje, że go będą objeżdżać, on łapać głupie faule i być wiecznie spóźnionym.
  • Odpowiedz
Ale Pan kapitan zmotywowany przez Artetę przed derbami północnego Londynu, aż strach pomyśleć jakie nastawienie ma reszta. To wygląda jak szybkie 2-0 i do domu, no przynajmniej teraz nie zmęczą się podróżą powrotną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#arsenal

Czy Jose Mourinho straci jutro punkty z Arsenalem w derbach?

  • NIE. 55.6% (20)
  • TAK. 44.4% (16)

Oddanych głosów: 36

Pustulka - Ale Pan kapitan zmotywowany przez Artetę przed derbami północnego Londynu,...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arsenal’s players exchanged angry words with each other in a clear-the-air meeting on Tuesday after manager Mikel Arteta called the squad together to identify reasons behind their poor start to the season. Once this first meeting was concluded, the coaching staff left but the players stayed behind to hold an impromptu second discussion by themselves which has been described by multiple sources as ‘stormy’ & ‘intense’. Sources claim this second conversation involved
Pustulka - >Arsenal’s players exchanged angry words with each other in a clear-the-ai...

źródło: comment_1607098326aQL39wZkLxt9ccw3GE113l.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ostrzewtlumie: nie to żeby to była niespodzianka, wiedzieli o tym od 2 lat. Zamiast wypożyczać Ceballosa trzeba było wziąć de Paula za 30 mln € i przejść na 4-3-3 z Elnenym zabezpieczającym tyły.
  • Odpowiedz
Kibice Arsenalu to inny stan umysłu xD Lacazette coś ukąsił wczoraj i grał przyzwoicie ale kur*a grał na Rapid xDDD
Ci już twierdzą że powinien grać w pierwszym składzie na Totki bo dobry xDDD
#arsenal #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laca zagrał szefa. Przebłysk Giroud mu się włączył. Musiał czytać moje wcześniejsze wpisy.
#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na meczykach już zatrudniają Sarriego zamiast Artety.

Czy macie jakiegoś szkoleniowca, którego byście widzieli w roli gaszącego pożar i tego, który bedzię zatrudniony tylko po to by utrzymać zespół w lidze?

#arsenal

Kto powinien zastąpić Artetę?

  • Arteta jest ok i powienien mieć dalszą szansę 41.4% (12)
  • Allegri 13.8% (4)
  • Jardim 0% (0)
  • Sarri 17.2% (5)
  • Inny 27.6% (8)

Oddanych głosów: 29

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorrann:
Jedynym słusznym następcą obu Edu i Artety jest Ralf Rangnick, nawet bym się nie zastanawiał, dałbym mu jeszcze wolną rękę jak w Redbullach i Hoffenheim. Inna opcja, bo Edu wiadomo trzyma się rękoma i nogami stołka to wykupienie kontraktu Nagelsmanna, gdzie praktycznie każdy piłkarz się rozwija, a Arsenal ma pełno dzieciaków pukających do pierwszego składu i kilku ciekawych juniorów w akademii. Tylko on i jego żona wolą zostać w
  • Odpowiedz
Arsenal - Rapid Wien

Mocny zespół bundesligi zmierzy się ze średniakiem ligi angielskiej. Ciężki i emocjonujący mecz. Zdarzenie lokalnego giganta z lokalną miernotą. Ktoś kiedyś powiedział, że liga angielska jest najlepszą ligą świata, ale czy bundesliga jest gorsza ? Rapid walczy o honor na kilku frontach. Radzą sobie dobrze zarówno w lidze jak i europejskich pucharach. Jednakże myślę, że dziś słaby Arsenal wykorzysta atut własnego boiska, dodatkowo na stadionie będzie kilku zagorzałych
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I co mówiłem że Giroud to jest napadzior? No właśnie. Teraz nie głoście nagle, po fenomenalnym meczu że też w niego wierzyliście. Gość ma głowę do tej gry, ma to doświadczenie. Nieważne czy gra z fuhlam czy je***ą Sevillą. Gość ma 34 lata i sobie strzela. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Nigdy.
Jedyny napastnik, który może wejść na boisko po roku pauzy i zmienić losy spotkania. Idealny zmiennik. Niedoceniona legenda.
#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GownoWA: Ja pamiętam jak Arsenal postanowił się go pozbyć i w sumie się zastanawiałem " dlaczego, przecież On im cały czas bramki strzelał". No i jak wszyscy pisali że " uuu żiru, po co on Nam bla bla" - ciągle gra swoje a ludzie i tak z niego szydzą...
  • Odpowiedz
Ja pamiętam jak Arsenal postanowił się go pozbyć i


@InsertPPL: Źle pamiętasz, Giroud zażądał odejścia i tylko do klubu z Londynu po tym jak sprowadzono Aubameyanga, Arsene nie chciał go sprzedać. Olivier złożył prośbę o transfer z uwagi na to, że selekcjoner przekazał mu, że jak będzie rzadko grał to go nie powoła na mundial, Arsenal poszedł mu na rękę i nie robił problemów transferze do Chelsea pomimo tego, że kluby
  • Odpowiedz
@Metiu1231: Luiz na 100% nie wyjdzie na boisku z uwagi na wstrząśnienie mózgu i rozcięty łuk brwiowy, Willian raczej też nie zagra. Myślę, że będzie podobny skład jak tydzień temu z drobnymi zmianami. Arsenal już ma zapewniony awans, a remis bądź porażka 1 bramką gwarantują wyjście z pierwszego miejsca.
  • Odpowiedz