Arteta:

"I don't know what else we can do. If we can't score goals we cannot improve our situation."

"They did everything I asked them to do. If you look at all the stats, they are in our favour. But at the end of the ball it’s about putting the ball in the net."

#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Nie zwolnią. Kibicuje tej drużynie od 12 roku życia i serce sie kraje, kiedy w mojej drużynie zawodnik pokroju Xhaki, jedyne co potrafi zrobić to zagrać ciałem, albo do tylu. Kiedyś jeszcze potrafił z lewej uderzyć - raz na sześć spotkań. Takich pilkarzy niestety mamy i kogokolwiek byś tam nie wpuścił, zmieni dużo, ale nie w grze piłkarzy, którzy są na poziomie ligi europy, poza paroma przebłyskami. Pamiętajcie, dziewczynę
  • Odpowiedz
Arsenal statystyki z tego sezonu Premier League:
- bramki - 10, 17 zespół w tabeli
- celne strzały na bramkę - 32, 18 zespół w tabeli
- stworzone sytuacje - 65, 20 zespół w tabeli

Niżej Arteta popędzający kontuzjowanego Parteya by wrócił szybciej na boisko:
#arsenal
Pustulka - Arsenal statystyki z tego sezonu Premier League:
- bramki - 10, 17 zespół...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@paniczhrabi: chłop ciągnął naszą grę o pojedynkę przez dwa lata, nagle gdy ma gorszy okres to każdy po nim jedzie bo dostał nowy kontrakt, nic bardziej polackiego dziś nie przeczytam, czepiaj się innych piłkarzy, bo jakieś 90% z nich nie pokazało chociażby w jednym meczu tego co Auba pokazywał od momentu przyjścia do nas
  • Odpowiedz
Czterech atakujących na dwóch naszych obrońców, jak można tak grać to jest niewiarygodne wprost xD

#arsenal #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erni13:Auba musi wylądować na ławce na najbliższe mecze z Dundalkiem i dolna częścią tabeli w której notabene sami się znajdują. Balogun powinien wyjść od 1 minuty na LE. Laca na 10.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pustulka: styl Artety jest odzwierciedleniem jego gry na boisku w barwach Arsenalu, czyli podania do tyłu i niech się inni martwią co zrobić z piłką xD
  • Odpowiedz
@Pustulka: poza wba w tym momencie każda z tych drużyn jest w lepszej formie niż arsenal. Wiec nie wiem czy to jest taki łatwy kalendarz XD
Tak ze ja bym raczej obstawiał 17 miejsce a nie odbijanie się od dna.
KSE jest cierpliwy. Tylko arsenal to w takiej sytuacji był przed zatrudnieniem Wengera ostatnio XD
  • Odpowiedz
Coś musiałem skończyć i dopiero teraz włączyłem - to że przegrywamy to widzę, ale jak to wygląda so far, dramat czy nie?

#arsenal #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może jestem głupi ale wierzę, że zaczniemy dzisiaj coś grać i jebniemy tych kuraków. niech to się stanie, proszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#arsenal
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach