Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czy ja dobrze widzę właśnie w #tvn? Czy na zgrupowaniu #reprezentacja jest Konrad Jałocha z #arkagdynia? @Adams_GA uszczypnij mnie bo chyba jestem ślepy...
konto usunięte via Android
- 1
@bebeto39: Tak. Powołanie awaryjne.
źródło: comment_vnNa1ZMPRGgCiAdUad4f4xCkSZhV9m61.jpg
Pobierz- 0
@bebeto39: ktoś sobie jaja robi xD? Miszczuk i Jałocha? lol
- 14
Taka koszulka niedługo do kupienia ;) #arkagdynia
źródło: comment_xMN9iYE39jFJs1ffwHBkVvA22bRRknzS.jpg
Pobierz- 1
@paulinio: toż to Wielka Trójca
Na forach ligowych głośno o awansie arki do ekstraklasy. Z ciekawości sprawdziłem sobie tabele i z tego co widzę, to przy założeniu, że arka przegra wszystkie pozostałe 4 mecze (utrzymując stan 61 pkt), a zawisza bydgoszcz wygra wszytkie 5 (uzyskując stan 64 pkt), które jej pozostały, to prześcignie arke w wyścigu o awans...
Ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?
PS. gratulacje dla arki. widzimy się na derbach w Gdańsku z Lechią
Ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?
PS. gratulacje dla arki. widzimy się na derbach w Gdańsku z Lechią
źródło: comment_3PMweIB4SxpL7Wuzm3ZmJV2uflRoSHfF.jpg
Pobierz@AntyAndrzej: Arka dostanie jeszcze walkowera za mecz z Dolcanem Ząbki.
Komentarz usunięty przez moderatora
Słyszę fajerwerki za oknem. Czyli Arka w ekstraklasie. To będzie się działo na derbach z Gdańskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ekstraklasa #arkagdynia #gdynia
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Komandor_Tarkin: nvm, na flashscore nie pokazało mi meczu Arki gdzie będzie walkower.
@Adams_GA: kłania się czytanie ze zrozumieniem xD
- 0
@krzysssi33k: :P
- 6
Kto nie idzie ten za Lechią #arkagdynia


- 4
Ja p------e prezydent Gdańska Adamowicz mówi o tych tabliczkach że Gdańsk to stolica Kaszub po czym dodaje że dla niego nie ma w tym żadnych zysków jest tylko kłopot xD SUPER STOLICA KASZUB
http://wiadomosci.tvp.pl/25038129/samozwancza-stolica-kaszub
No i piękna reklama #arkagdynia na końcu #gdansk #gdynia #trojmiasto #kaszuby
http://wiadomosci.tvp.pl/25038129/samozwancza-stolica-kaszub
No i piękna reklama #arkagdynia na końcu #gdansk #gdynia #trojmiasto #kaszuby
@Adams_GA: co ten budyń p-------ł to się od tego .......................... stoleca no błagam , Gdańszczanie regularnie zamazywali te tabliczki a ten się upiera , niech go p-------e rozliczą za ten stadion , dopiero wesoło się zrobi
nazywanie Gdańska stolicą kaszub to tak samo jakby posmarować chleb masłem i nutella.
- 19
Praca w Gdansku. Praca w okolicach stadionu lechii. Sasiad przy biurku kibic lechii. I jeszcze takie cos o poranku na wysokosci wzroku... Szybka kontra i dzien staje sie piekniejszy :) TAG! #arkagdynia #gdynia #pierwszaligastylzycia
źródło: comment_QSjfXyQpQ4aBhWoskVA892BLVFdAgP4Z.jpg
Pobierz@dyr-Ziarenko: AGKŚ
@dyr-Ziarenko: Mój kumpel pracował na stoczni, gdzie wszyscy byli za Lechią Gdańsk, a on za Widzewem, żeby w-----ć wszystkich zaczął pisać Arka Gdynia Pany, kupił sobie wlepki, a oni codziennie chodzili i kminili kto to robi.
- 7
Arka na mecz w Nowym Sączu poleciała samolotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bogactwo część główna skuhwysyny #arkagdynia #pierwszaligastylzycia
- 6
No nic, chyba można już to powoli powiedzieć 4 czerwca 2016 roku świętujemy awans #arkagdynia #pierwszaligastylzycia
- 1
Tak jak pisałem niedawno, na piątkowym meczu Arki obecny był cały zarząd Drutexu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pirlo confirmed, a tak serio podobno w poniedziałek mają decydować #pilkanozna #pierwszaligastylzycia #arkagdynia
źródło: comment_NT5geql2QRR4dWtKlGj47VtzMG9ZEPrW.jpg
Pobierz- 1
że poczuli wiejący wiatr (awans Arki) i wypięli się na Bytovię.
@jeerrry: nie do końca, już od jakiegoś czasu szukali innego klubu. Byli u Lechii, ale tam ich zlali ciepłym moczem. Jasne można na to tak spojrzeć, ale z drugiej strony to jest biznes. Sponsorowanie klubu w ekstraklasie to ogromna reklama, o wiele większa niż sponsorowanie średniaka 1. ligi. Nie widziałbym tu jakiegoś instrumentalizmu, co by nie mówić, Arka to
@Adams_GA: nie lubię Arki, ale cieszę się że poważna firma zainwestuje w poważny klub i Drutex jako firma nie idzie drogą brukbetu czy dolcanu
- 22
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@pendu1um: 8602 :)
- 4
Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawy tego spotkania. Arka na pewno faworytem, nie będzie już tak słaba jak w pierwszym, wygranym przez Zagłębie 4-2, meczu. Formella i Szwoch dość fajnie się wkomponowali w zespół, Sangoy im dojdzie. W Zagłębiu wraca Pribula po kontuzji, w sumie transfery też fajne, mieszanka młodości z doświadczeniem ale wydaje mi się, że Arka, Zawisza i Wisła kadrowo wciąż mocniejsze.
Dziwią mnie też bardzo odważne wypowiedzi Derbina i
Dziwią mnie też bardzo odważne wypowiedzi Derbina i
źródło: comment_WhshSEXpvRaWyzNxLomEzPLudH32QpzI.jpg
Pobierz- 3
@SirBlake: będę na trybunach, mimo że:
źródło: comment_323pwIvF1clafArQSa6cVitSlZ59pFMA.jpg
PobierzCzas ubierać się na cebulę i powoli zbierać się na stadion! TAG! :)
- 3
W piątek na meczu #arkagdynia prawdopodobnie będzie około 9 tysięcy osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dwa dni przed meczem sprzedanych jest 7500 wejściówek #pilkanozna #pierwszaligastylzycia
- 1
Ależ z tego Abbotta żartowniś
http://weszlo.com/2016/03/05/weszlo-z-butami-pawel-abbott-moglby-pracowac-z-nawalka-najlepiej-w-kadrze/
hehehehehehehehehehe #arkagdynia
http://weszlo.com/2016/03/05/weszlo-z-butami-pawel-abbott-moglby-pracowac-z-nawalka-najlepiej-w-kadrze/
Najbardziej niedoceniany zawodnik I ligi?
Kuba Miszczuk.
hehehehehehehehehehe #arkagdynia
- 6
Drutex prawdopodobnie zostanie niedługo nowym sponsorem Arki. Tym samym powoli będą wycofywać się z Bytovii. Złożyli też ofertę Lechii, ale tam mieli w nich w------e (a teraz zalegają z pensjami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #pilkanozna #arkagdynia #pierwszaligastylzycia
źródło: comment_K2u9wovZ4chhuOohbDk7yvpNyHFKPBXW.jpg
Pobierz- 7
@Adams_GA: DRUTEX WYBÓR MISTRZÓW, POLECAM, MINIERI
źródło: comment_cCBJgrSMzBELxKdBYwKlhTtpnNV4nOOz.jpg
Pobierz- 0
@Adams_GA: Gdzieś przeczytałem, że Lechia nie ogarnęła się z pensjami bo Pani Helenka z działu księgowości nie umie czytać przepisów i spóźniła się z opłatami, a że przepisy przepisami to punkt odebrano. Niedługo później wszystko było już zapłacone. Akurat Lechia pieniądze ma, Wernze ich nie żałuje, problem polega na gospodarowaniu nimi, a już w ogóle będzie ogromny, gdy Józek się w----i jak Cupiał na Wisłę i opuści klub. Ja tam




















@Tehnikolor: nie sądzę. Przypominam że Legia zaczyna kwalifikacje LM, będzie też po Superpucharze, stawiam że jak to mieli w zwyczaju do tej pory wyjdą jakimiś rezerwami. A derby to derby, Arka wygra bo ma pakę piłkarzy, a nie zbieraninę kopaczy za hajs.