Na dzień dobry dwukrotnie w p---ę, niedobrze.


@Tehnikolor: nie sądzę. Przypominam że Legia zaczyna kwalifikacje LM, będzie też po Superpucharze, stawiam że jak to mieli w zwyczaju do tej pory wyjdą jakimiś rezerwami. A derby to derby, Arka wygra bo ma pakę piłkarzy, a nie zbieraninę kopaczy za hajs.
  • Odpowiedz
Na forach ligowych głośno o awansie arki do ekstraklasy. Z ciekawości sprawdziłem sobie tabele i z tego co widzę, to przy założeniu, że arka przegra wszystkie pozostałe 4 mecze (utrzymując stan 61 pkt), a zawisza bydgoszcz wygra wszytkie 5 (uzyskując stan 64 pkt), które jej pozostały, to prześcignie arke w wyścigu o awans...
Ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?

PS. gratulacje dla arki. widzimy się na derbach w Gdańsku z Lechią
AntyAndrzej - Na forach ligowych głośno o awansie arki do ekstraklasy. Z ciekawości s...

źródło: comment_3PMweIB4SxpL7Wuzm3ZmJV2uflRoSHfF.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: co ten budyń p-------ł to się od tego .......................... stoleca no błagam , Gdańszczanie regularnie zamazywali te tabliczki a ten się upiera , niech go p-------e rozliczą za ten stadion , dopiero wesoło się zrobi
  • Odpowiedz
@dyr-Ziarenko: Mój kumpel pracował na stoczni, gdzie wszyscy byli za Lechią Gdańsk, a on za Widzewem, żeby w-----ć wszystkich zaczął pisać Arka Gdynia Pany, kupił sobie wlepki, a oni codziennie chodzili i kminili kto to robi.
  • Odpowiedz
że poczuli wiejący wiatr (awans Arki) i wypięli się na Bytovię.


@jeerrry: nie do końca, już od jakiegoś czasu szukali innego klubu. Byli u Lechii, ale tam ich zlali ciepłym moczem. Jasne można na to tak spojrzeć, ale z drugiej strony to jest biznes. Sponsorowanie klubu w ekstraklasie to ogromna reklama, o wiele większa niż sponsorowanie średniaka 1. ligi. Nie widziałbym tu jakiegoś instrumentalizmu, co by nie mówić, Arka to
  • Odpowiedz
Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawy tego spotkania. Arka na pewno faworytem, nie będzie już tak słaba jak w pierwszym, wygranym przez Zagłębie 4-2, meczu. Formella i Szwoch dość fajnie się wkomponowali w zespół, Sangoy im dojdzie. W Zagłębiu wraca Pribula po kontuzji, w sumie transfery też fajne, mieszanka młodości z doświadczeniem ale wydaje mi się, że Arka, Zawisza i Wisła kadrowo wciąż mocniejsze.

Dziwią mnie też bardzo odważne wypowiedzi Derbina i
SirBlake - Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawy tego spotkania. Arka na pewno ...

źródło: comment_WhshSEXpvRaWyzNxLomEzPLudH32QpzI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: Gdzieś przeczytałem, że Lechia nie ogarnęła się z pensjami bo Pani Helenka z działu księgowości nie umie czytać przepisów i spóźniła się z opłatami, a że przepisy przepisami to punkt odebrano. Niedługo później wszystko było już zapłacone. Akurat Lechia pieniądze ma, Wernze ich nie żałuje, problem polega na gospodarowaniu nimi, a już w ogóle będzie ogromny, gdy Józek się w----i jak Cupiał na Wisłę i opuści klub. Ja tam
  • Odpowiedz