Jak e niej grał, to nic ciekawego nie pokazywał.


@Wojt_ASR_: no nie pokazywał bo Henning Berg go wystawiał na skrzydle xD i o to mi chodzi. To jest typowa 10, może nawet na ósemce by dał radę, ale na pewno nie na skrzydle, nie ma do tego kompletnie warunków motorycznych

a co do wypożyczenia to dokładnie na 1.5 roku przyszedł czyli poprzednią rundę w 1. lidze i teraz cały sezon
  • Odpowiedz
  • 2
Potrzebna jest jakaś karta identyfikacji kibica czy mogę kupić bilet na mecz #arkagdynia bez tego? Jestem akurat w Gdyni i poszedł pomysł, żeby pójść na mecz ekstraklasy xD.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście pamiętać trzeba że dla Arki wciąż trwa sezon przygotowawczy. Z tego co rozmawiałem ze sztabem to oni te dwa następne tygodnie dalej traktują jako sparingi z prostej przyczyny: Arka miała tylko 10 dni urlopów podczas gdy kluby Ekstraklasy miały koło miesiąca. Nie da się zgrać później zespołu i należycie przygotować w tak krótkim czasie, dlatego lepiej zawalić 2 czy 3 kolejki a potem walnąć pozostałe 34 na pełnych obrotach. Jestem ciekaw
  • Odpowiedz
@maxciekpl: @fordern: odpisuję Wam ostatni raz, szczególnie Tobie buraku z Białegostoku bo nie mam zamiaru marnować czasu na ameby umysłowe. Polecieliście na czarną listę nie za wyzywanie Arki bo mi nic do tego, sam wyzywam inne kluby i to dla mnie normalna część kibicowskiej kultury. Ale jak ktoś jest na tyle głupi że pod każdym byle losowym moim postem to wstawia tylko dlatego że jestem z Gdyni to
  • Odpowiedz