Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
- 27
Kibic też turysta ;)
SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z zapytaniem o możliwość grupowego zwiedzania Muzeum Narodowego. Kibice podkreślają, że pierwotnie mieli przyjechać do Kielc o godzinie 16:45, czyli ponad godzinę przed meczem, jednak zmiany wprowadzone przez policję sprawiły, że zjawią się na miejscu dwie godziny wcześniej. Fani chcą efektywnie wykorzystać ten czas i „zapoznać się z historią i dorobkiem kulturowym Kielc”.
Kibice Arki z bólem przyznają, że niestety nie
źródło: comment_kcMA8AsAEaaVRtpo4VieRlsIy3r7gTVy.jpg
Pobierz- 10
Paaaaaanie, to były czasy jak po boiskach piłkarskiej Ekstraklasy biegały takie ananasy jak Lubomir Lubenow czy Stojko Sakaliew, a ten faul Paknysa w ostatniej minucie to do dzisiaj nie wiem co to było xD
#arkagdynia #ekstraklasa #pilkanozna
#arkagdynia #ekstraklasa #pilkanozna

Przygotowania na derby Trójmiasta trwają. Bluzy dzielnicowe w druku :)
#gdynia #trojmiasto #arkagdynia #pilkanozna
#gdynia #trojmiasto #arkagdynia #pilkanozna
źródło: comment_H1TIcZzbWMyAImI2kklyLovHUpS9j7Qu.jpg
Pobierz- 11
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
@PierwotnyChips: Mi się marzy zgoda Arka-Lechia.
- 9
tydzien temu, Loki zagral w wolnej chwili dla #arkagdynia i strzelił #legia dwa gole #ekstraklasa #heheszki #humor
źródło: comment_5STu9Edt7gf9V9xJ5VjjIrInRbWWO9NS.jpg
Pobierz@cielo: ha! Nie tylko ja to widziałem! Piątka!
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bylem wczoraj na #mecz na stadionie #arkagdynia , a dzisiaj odwiedzilem #lechiagdansk
Gdyby derby odbyly sie dzisiaj, to Arka zmiotlaby Lechie w pyl.
W pyl!
Gdyby derby odbyly sie dzisiaj, to Arka zmiotlaby Lechie w pyl.
W pyl!
@PuchatyKuba: i tak ich zmiecie :)
- 6
Kapitan Arki pokazał wczoraj jaja. Naprawdę. Problem pojawił się podczas meczu, kibice Arki siedzieli razem z kibicami Zagłębia i doping był prowadzony na przemian. Raz piosenka dla Arki, raz dla Zagłębia. No i piłkarzom nie spodobało się że ich własny stadion przy 0-1 dopingował Zagłębie. Miro Bożok najpierw w klubowej telewizji powiedział to wprost, a podobno później zadzwonił też do prowadzących doping żeby im to przekazać.
#kibole #ekstraklasa
#kibole #ekstraklasa
- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
@Adams_GA kumpel mi dzisiaj p odpowiedział. Hymn Arki jest kopia przyśpiewki River Plater. Sos gon czy jakoś tak
- 2
Mój ulubiony mecz zgodowy dzisiaj.
Wspierać się będziemy i na dobre i na złe, Arka Gdynia Zagłębieeeeee
#arkagdynia #zaglebielubin
Wspierać się będziemy i na dobre i na złe, Arka Gdynia Zagłębieeeeee
#arkagdynia #zaglebielubin

- 15
- 0
@InnychNieBylo: marihuanine
konto usunięte via Android
- 0
@polik95: przedrostek super z nazwami własnymi piszemy z łącznikiem: super-Arka;
z rzeczownikami zaś razem: superpuchar, superdużyna...
z rzeczownikami zaś razem: superpuchar, superdużyna...
- 9
- 11
Legia - Arka 0:3 (Marciniak 58')
https://gfycat.com/WhichSpeedyDeermouse
#mecz #golgif #legia #arkagdynia
https://gfycat.com/WhichSpeedyDeermouse
#mecz #golgif #legia #arkagdynia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Legia - Arka 0:2 (Marciniak 19')
https://gfycat.com/ImmenseLegitimateArthropods
#mecz #golgif #legia #arkagdynia
https://gfycat.com/ImmenseLegitimateArthropods
#mecz #golgif #legia #arkagdynia
@ursus: Mówiłeś o tradycji to mimochodem mi się nasunęło. My kupowaliśmy mecze, wy sprzedawaliście - wszyscy byli w Polsce w tym procederze u-----i ale my odpokutowaliśmy i dobrze. Kupowanie miejsca w lidze to też jak legalna korupcja).
@Jendrazzz takie uroki najlepszej ligi świata. Życzę powodzenia przy utrzymaniu, z czasem może pojawi się większa kasa i będzie można powalczyć o ambitniejsze cele. Mimo wszystko pozdrowienia i do zobaczenia na derbach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 28
Legia - Arka 0:1 (Da Silva 7')
https://gfycat.com/SnivelingCanineBlowfish
#mecz #golgif #legia #arkagdynia #obroncastulecia
https://gfycat.com/SnivelingCanineBlowfish
#mecz #golgif #legia #arkagdynia #obroncastulecia
@pr0rock: Rzezniczak szybo zaczął swoj show :)
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
ej, #arkagdynia chyba się wam jutro 3 punkty szykują.
Podziękujcie ludziom od układania terminarza w ekstraklasie i UEFA.
http://legionisci.com/news/68224_Hasi_Z_Arka_musze_wystawic_zmiennikow.html
#ekstraklasa #legia
Podziękujcie ludziom od układania terminarza w ekstraklasie i UEFA.
http://legionisci.com/news/68224_Hasi_Z_Arka_musze_wystawic_zmiennikow.html
#ekstraklasa #legia
- 6
@Kid_A: sory, nie 3 punkty tylko 1,5
- 3
a ja jestem pewny że te rezerwy na luzie ograją Arkę :D
@Oskarek89: przypominam że nie potrafiliście pokonać Łęcznej, męczyliście się z amatorami z Irlandii w pierwszej połowie no i że Arka w ostatnim czasie strzeliła 2/3 goli ze stałych fragmentów gry których Legia w ogóle nie ogarnia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maxciekpl: Ja sobie wypraszam jako sympatyk Arki braku osiągnięć, a kogo to pokonaliśmy 2:1 w 79' o puchar Polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to cała polska się śmieje ze wszystkiego, co nie jest ich zgodą/układem, więc imo argumento słaby, ale czill. Heheszki heheszkami i wszystko będzie git.
A osiągnięcia jeszcze przed nami (ʘ‿ʘ)
A tak serio to cała polska się śmieje ze wszystkiego, co nie jest ich zgodą/układem, więc imo argumento słaby, ale czill. Heheszki heheszkami i wszystko będzie git.
A osiągnięcia jeszcze przed nami (ʘ‿ʘ)
#arkagdynia #slaskwroclaw #mecz #ekstraklasa podlinkuje ktoś mecz na dobrym streamie (jestem na emigracji)
Mirko, jak wczoraj bylem na Lechii to dzisiaj moge miec jakies przeboje z wejsciem na Arke? (Tak, jestem zwyklym piknikiem na wakacjach i ze wzgledu na kiepska pogode nudzi mi sie).
#ekstraklasa #arkagdynia
#ekstraklasa #arkagdynia
- 0
@Abra_Kadabra: od czasu gdy nie są obowiązkiem karty kibica to nie powinno byc problemu
- 1
@Lakom1907 o tym nie pomyslalem, dzieki za rade!
- 1


















#warszawa #arkagdynia #ekstraklasa
źródło: comment_Jm9qHbR386O9PwlYhUIKSoFpRtsZBLyg.jpg
Pobierz