Kibic też turysta ;)

SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z zapytaniem o możliwość grupowego zwiedzania Muzeum Narodowego. Kibice podkreślają, że pierwotnie mieli przyjechać do Kielc o godzinie 16:45, czyli ponad godzinę przed meczem, jednak zmiany wprowadzone przez policję sprawiły, że zjawią się na miejscu dwie godziny wcześniej. Fani chcą efektywnie wykorzystać ten czas i „zapoznać się z historią i dorobkiem kulturowym Kielc”.


Kibice Arki z bólem przyznają, że niestety nie
Adams_GA - Kibic też turysta ;)
 SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z z...

źródło: comment_kcMA8AsAEaaVRtpo4VieRlsIy3r7gTVy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paaaaaanie, to były czasy jak po boiskach piłkarskiej Ekstraklasy biegały takie ananasy jak Lubomir Lubenow czy Stojko Sakaliew, a ten faul Paknysa w ostatniej minucie to do dzisiaj nie wiem co to było xD
#arkagdynia #ekstraklasa #pilkanozna
Adams_GA - Paaaaaanie, to były czasy jak po boiskach piłkarskiej Ekstraklasy biegały ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapitan Arki pokazał wczoraj jaja. Naprawdę. Problem pojawił się podczas meczu, kibice Arki siedzieli razem z kibicami Zagłębia i doping był prowadzony na przemian. Raz piosenka dla Arki, raz dla Zagłębia. No i piłkarzom nie spodobało się że ich własny stadion przy 0-1 dopingował Zagłębie. Miro Bożok najpierw w klubowej telewizji powiedział to wprost, a podobno później zadzwonił też do prowadzących doping żeby im to przekazać.

#kibole #ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ursus: Mówiłeś o tradycji to mimochodem mi się nasunęło. My kupowaliśmy mecze, wy sprzedawaliście - wszyscy byli w Polsce w tym procederze u-----i ale my odpokutowaliśmy i dobrze. Kupowanie miejsca w lidze to też jak legalna korupcja).
  • Odpowiedz
  • 1
@Jendrazzz takie uroki najlepszej ligi świata. Życzę powodzenia przy utrzymaniu, z czasem może pojawi się większa kasa i będzie można powalczyć o ambitniejsze cele. Mimo wszystko pozdrowienia i do zobaczenia na derbach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a ja jestem pewny że te rezerwy na luzie ograją Arkę :D


@Oskarek89: przypominam że nie potrafiliście pokonać Łęcznej, męczyliście się z amatorami z Irlandii w pierwszej połowie no i że Arka w ostatnim czasie strzeliła 2/3 goli ze stałych fragmentów gry których Legia w ogóle nie ogarnia.
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Ja sobie wypraszam jako sympatyk Arki braku osiągnięć, a kogo to pokonaliśmy 2:1 w 79' o puchar Polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to cała polska się śmieje ze wszystkiego, co nie jest ich zgodą/układem, więc imo argumento słaby, ale czill. Heheszki heheszkami i wszystko będzie git.
A osiągnięcia jeszcze przed nami (ʘʘ)
  • Odpowiedz