Po tygodniowym odwyku od #blip'a. Ale imho #twitter się całkiem dobrze sprawował (ale ino przez #api bo jabber i www tak średnio działały)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach