Co fajnego oglądacie w tym sezonie? Miałem ostatnio dużo pracy i wyleciałem z obiegu. Chciałbym być być na bieżąco z kilkoma seriami, a teraz tylko Kaguye oglądam.
#animedyskusja #anime
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tower of God, Kakushigoto, shokugeki.... ale ten ostatni coś mocno podupadł na animacji? albo mam tylko takie wrażenie :P
  • Odpowiedz
Wymieni mi ktoś choć jedną zaletę Kami no Tou? Spodziewałem się przehypowanego gniota, ale ten animacyjny karakan jest większym niewypałem niż Vinland Saga xD

#animedyskusja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NewBlueSky:
Chyba jakieś połączenie harem+ecchi bo zazwyczaj są tak głupie, że ciężko się ogląda. No ale z drugiej strony tego się chyba nie ogląda dla fabuły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kilka dni temu skończyłem oglądać C3-bu i planuję zacząć coś nowego. Co proponujecie? W ankiecie zamieszczam to, co mam zaplanowane. #animedyskusja

Co obejrzeć?

  • Asobi Asobase 48.4% (15)
  • Houkago Saikoro Club 0% (0)
  • Musaigen no Phantom World 3.2% (1)
  • Rifle is Beautiful 3.2% (1)
  • Girls und Panzer (dokończyć; 9/12) 9.7% (3)
  • SAO: GGO (dokończyć; 2/12) 29.0% (9)
  • Coś innego (zaproponuj w komentarzu) 6.5% (2)

Oddanych głosów: 31

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapodajcie mi jakieś fajne, proste wyciskacze łez, okruchy życia i inne takie pierdoły

chce mieć co oglądać z dziewczyną


za sobą mam już:
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guest: nie żrażaj się co do Clannad, trzeba przebić się przez słabe kilka pierwszych epów, a na koniec After Story są takie feelsy, że pies sąsiada się z żalu na łańcuchu u budy powiesi.
  • Odpowiedz
To miało potencjał na naprawdę dobrą historię i wykonanie. Niestety, pomysł był dobry, a wykonanie takie sobie. Przykre, tym bardziej, że stoi za tym Kenji Kamiyama - człowiek, który z wielkim sukcesem stworzył świetną serię Stand Alone Complex i Solid State Society.

Początek jest niezły, z tym, że nie pasuje do całości. No dobra, ale w SAC też były wątki poboczne (Stand Alone vs Complex), z tym, że tam miało toto po 26
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IMHO ten finał Kimetsu no Yaiba był z lekka rozczarowujący. Ok, sama walka z Muzanem pewnie była całkiem krwawa i efektowna, ale rozwiązania fabularne już strasznie meh.

Następny rozdział(-y) to już będzie tylko epilog.


#animedyskusja #anime #manga #kimetsunoyaiba
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: No ale nie dla każdego musi być top5, ktoś np. może w ogóle nie lubić gatunku i oglądać tylko shoujo. Jest raczej powszechnie uznanym tytułem, a spieranie się czy jest top5 czy top12 brzmi jak rozrywka dla pieniaczy.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: na pewno należy zwrócić uwagę, że w porównaniu do pierwszego sezonu, to sezony 3-3.5 na pewno miały ładniejsza oprawę graficzną, więcej CGI etc. Utwory Hiroyukiego Sawano na pewno oddają w 100% klimat serii, bardzo dobrze dobrani seyiuu. Nie dla każdego będzie to TOP 5,10....Dla mnie jest jednym z najlepszych do tej pory anime swojego gatunku, choć na pewno SnK nie dorównuje do pięt FMA:Brotherhood :D W skrócie - co
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem tak, po trailerze nie miałem żadnych oczekiwań.
A i tak się zawiodłem.

Czemu? - zapytacie. Ano dlatego że twórcą tego potworka był scenarzysta, producent, reżyser, człowiek orkiestra, no generalnie twórca GITSów z lat 2002-2006 - Kenji Kamiyama. Gitsów które bardzo mi się podobały. Z fabułą która była bardzo dobra (jestem fanbojem gitsów więc nie bijcie), z kreską która również mi odpowiadała.

Co otrzymaliśmy w najnowszej produkcji netflixa? Niestety typowego netflixa, o ile pomysł na
guest - Powiem tak, po trailerze nie miałem żadnych oczekiwań.
A i tak się zawiodłem...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kinasato: o, to akurat widziałem. Bo pisali o Urushiharze w pierwszym numerze Kawaii. No jak dla mnie to jest tylko po to, by podziwiać jego kreskę, raczej po nic więcej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz