Hej, mam pytanie w kwestii płyty indukcyjnej. Mam taki model, jest to pierwsza indukcja w mojej karierze i nie jestem pewien czy "ten typ tak ma", czy cos da sie z tym zrobić: https://www.amica.pl/archiwum/produkty/produkt/9144-Plyta_indukcyjna--PI6544NSTB_IN

Mianowicie chodzi o funkcję hob&go. Kiedy płyta jest włączona i używam jednego pola, a na innym stoi inny garnek (pole wyłączone), to płyta wydaje "cykający" dźwięk. Zaczęło mnie to irytować do tego stopnia ze zdejmuje garnki z nieużywanych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gurwa mać. Mirki, zaraz jebla chyba dostanę, szukam pralki do mieszkania i od tego wyboru i pseudoopinii (pisanych chyba po to bo jest nagroda 1000 zł za opinie w sklepach xD) ciężko cokolwiek wybrać. Powoli dochodzę do wniosku, że co nie wybiorę to będę tak samo zadowolony/niezadowolony. Ale może mnie nakierujecie czy wybrać:
#haier https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralki/pralka-haier-hw70-bp1439n-pl-7kg-1400-obr-a
czy
#amica https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralki/pralka-amica-wa2s814bkisvd-8kg-1400rpm-20pr
Czy w ogóle walić to prądem i wybrać coś innej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale #amica to dziadostwo. Druga płyta popsuta - żyła 2 miesiące. Zgłoszenie reklamacyjne wymaga dokładnej daty zakupu, a przyjmujący zgłoszenie nie wyraża jakiekolwiek chęci pomocy ("nie mamy takich danych w bazie", no to po co pytacie, o datę zakupu, skoro mogę podać dowolną?). Standardy wsparcia klienta wciąż w latach 90 ...

#agd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie mam do Mireczków spod #agd / #serwisagd / #dyi / #naprawa dotyczący kuchenki indukcyjnej #amica.

Bo pękła. Jest rysa w poprzek, i przechodzi przez jedno pole grzewcze.
Czy dałbym radę samemu wymienić płytę?

Wszystkie znalezione poradniki dotyczą płyty wpuszczanej w blat - a tu jest cały "mebel" z piekarnikiem, co wjeżdża pomiędzy szafki, i tylko sobie szpary
bajcik - Pytanie mam do Mireczków spod #agd / #serwisagd / #dyi / #naprawa dotyczący ...

źródło: comment_1634212142C99YPmMwvyIakEXeXKpbid.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym różnią się płyty indukcyjne za 1000-1200zł od tych droższych 1600,2000?


@rador314: dodatkowymi funkcjami, np. czujnikiem wrzenia, sposobem sterowania, automatycznym sterowaniem okapem itp

Warto dopłacać do droższych czy nie?


@rador314: imho nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Woda w zmywarce pompuje wodę jednak program się nie rozpoczyna co w konsekwencji powoduje fakt że woda stoi i się nie odpompowuje. W czym może być problem?

Wyciągnąłem już filtry i je przeczyscilem. Jutro sprawdzę jeszcze węże. Jakieś pomysły?

#zlotaraczka #zmywarka #amica
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ringkobing: Woda w zmywarce chyba powinna stać w małej ilości po zakończonym myciu. Pierwsze płukanie jest starą wodą. Moja stara już zmywarka miała raz taki problem że miała za mało wody na start i za duo syfu. Wywaliłem syf dodałem dwie duże szklanki wody i ruszyła.
  • Odpowiedz
Zadzwoniłam bezpośrednio do serwisu amica, nie chciało mi sie bawic w reklamacje u sprzedawcy, bo za długo się czeka, na drugi dzień przyjechał serwisant i w ramach gwarancji wymienil cały dolny moduł, okazało się że wentylator nie działal i automatycznie po przegrzaniu indukcja się wyłączała.
  • Odpowiedz
Mam małe pytanie do posiadaczy zmywarek pod zabudowę, bo nie wiem czy moja jest uszkodzona czy poprostu tak ma, otóż chodzi mi o to że po otwarciu drzwi od zmywarki opadają one bezwładnie odrazu do takiego momentu jak na zdjęciu, zauważyłem że szwagierka ma zmywarkę i ona sobie może ją otworzyć np i lekko uchylić np żeby się tam wietrzylo, i drzwi w jej zmywarce zatrzymują się w takim momencie w którym
Bakardi - Mam małe pytanie do posiadaczy zmywarek pod zabudowę, bo nie wiem czy moja ...

źródło: comment_1624603144L0PAzY7icM10ipRf1ojaHO.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy lodówki beko są bardziej awaryjne w porównaniu z amica, sharp, samsung? Znalazłem taką jedną która gabarytowo idealnie by pasowała (181cmx55cm, pół cm luzu byłoby pod górną szafką) i ma dobrą pojemność (204 chłodziarka + 87 zamrażarka, nie ma no frost), zamrażalnik o 12l większy od sharpa czy amica. Najchętniej to brałbym lodówkę o szerokości 60 cm (większy wybór, pojemność) ale wystawałaby mi 5 cm za górną ostatnią szafkę.
#beko
Instynkt - Czy lodówki beko są bardziej awaryjne w porównaniu z amica, sharp, samsung...

źródło: comment_1623506961DYkoKXNbqkLq4RfIyf9FGf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Czy miał ktoś z was taka sytuacje, ze jebnela wam sama płyta? Nic na nią nie spadło, zabrałem się za czyszczenie i wyczułem pęknięcie. Nawet końcówki wyglądają jakby nic na to nie spadło.

Reklamował ktoś z was coś takiego? Jest jakas szansa?

#polskiedomy #amica #budownictwo #elektronika
Husejnow - Hej,

Czy miał ktoś z was taka sytuacje, ze jebnela wam sama płyta? Nic na...

źródło: comment_1622396648bUsgDTpV4UyLYNWep8XQfZ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wie ktoś co oznacza błąd E-3 na mikrofali Amica? Mikrofala została dzisiaj pierwszy raz zakupiona, podłączona i tyle. Nie zamykają się również drzwiczki.

Model kuchenki AMMB25E2SGVBQ-TYPE

#agd #pytanie #amica
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@och_charile tak, zgłoś problem do serwisu, winowajcą jest silniczek odpowiadający za otwieranie drzwi - serwisant go wymieni od ręki na miejscu. Nie jest to żadna kwestia kalibracji, czy czegokolwiek innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam na oku piekarnik #amica tylko ma on wyprowadzony przewód z wtyczką. Wolałbym taki przewód do wypustu, ponieważ nie mam przewidzianego gniazda a trochę już późno na robienie go.
Można w łatwy sposób wykręcić ten przewód z wtyczką i zastąpić go moim zwykłym tak żeby podłączyć do wypustu? Czy wtedy raczej gwarancja leci? Orientuje się ktoś?
#elektryka #agd #remontujzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@derton778
Mialem zmywarkę Amiki 45cm i chodzi ponad 10 lat, to samo piekarnik i plyta gazowa. Pralka Candy do dzis chodzi, a ma juz 11 lat

Teraz mam zmywarke Bosha 60cm i jestem mega zadowolony z 3 koszy i programow.
Lodowka Samsung Masterchef, tutaj nietrafilem bo zafiksowalem sie na niski pobor pradu a lodowka malo pojemna ...
Pralkosuszarka Electrolux, kolejny trafiony zakup pomimo wydanych
  • Odpowiedz